Wpis z mikrobloga

  • 1656
Ale piękna sytuacja w pewnym sklepie zaczynającym się na media kończącym na expert xD
Stoję sobie przy gierkach obczaić czy są jakieś hehe promki na blek frajer i do typa z obsługi podbija facet z dzieckiem na oko 13 lat i się pytają czy lepiej wziąć ps4, ps4 pro czy xboxa one s
To typo z obsługi zaczyna pisać wręcz bajki i mówi:
No główna zaleta xboxa to kinect, czy syn będzie tylko na dżojstiku grał czy z kamerką też? (Dżojstiku xDDD)
No na padzie
Hmm, wybór jest trudny, konsole ps4 slim, pro i xbox one s nie różnią się praktycznie niczym, taka sama moc, wszystkie 3 obsługują 4k (xD?), zostają też gry ekskluzywne, na Xboxie są to forzy i oryginalne tytuły typu quantum break, natomiast na ps4 jest to god of war, gran turismo i w sumie tyle... (XDDDDD)
Ten ojciec się tak patrzy i
Chodź synek, pójdziemy gdzie indziej bo tutaj pan się chyba zna mniej od ciebie nawet, pan się douczy trochę bo aż uszy bolą słuchać takich bzdur
Ten ekspedient nagle czerwony i "słucham?" A dzieciak zaczął się śmiać i wyszli xD
#takbylo #gownowpis #konsole #ps4 #xboxone
  • 70
@DewJan: najlepiej jak chcesz kupić zwykły kabel usb, ale przyleci ci taki i zaczne swój teatr
"Serdecznie polecam kabel firmy KABLEXPOL, najnowsza technologia usb 2137 zastosowana przy produkcji pozwala skrócić czas ładowania pana telefonu o 69 mikrosekund! Dzisiaj mamy promocję, jedyne 1899 przy zakupie na 50rat i obowiązkowym dodatkowym ubezpieczeniuza 499zł!"
No #!$%@?( ͡° ʖ̯ ͡°)
@DewJan: Jakis czas temu jak bylem w markecie nie dla idiotow chcialem obejrzec smartfonik i podlatuje obsluga. W czym pomoc itd.
Ja: Czy ta (chyba) xperia ma fizyczny spust migawki?
Obsluga: Nie ma. Dzisiaj sie juz takich nie robi.
Ja: To dlaczego wszystkie smartfony na wystawie maja taki guziczek?
Obsluga: Ekhem ekhem hmm jeszcze cos? Zajety jestem.
Ja: Nie, dziekuje.

I poszedl¯\_(ツ)_/¯
  • 283
@sops to mi przypomina jak byłem obserwować kupno fona siostry xD przekonywałem ją z tydzień że jak ma tylko 600 zł to niech zamówi sobie jakiegoś xiaomi/używanego ex flagowca ale ta wolała się zapytać typa z media xD no to #!$%@? poszedłem się pośmiać a ona niech się męczy z jakimś gównem

Dzień dobry w czym pomóc?

Ja chciałam jakiś telefon fajny do 600 zł

Mhm, tutaj jest asus taki, ładny telefon
W Polsce widzę jak w UK. Jak przyjechałem do UK w pierwszym roku wybrałem się do sklepu z elektroniką pytam kolesia o konkretną kamerkę HD a on patrzy na naklejkę j czyta mi co tam napisane nie mogłem ogarnąć że koło pracuje a nic nie kumam.
@DewJan: w mm mnie olewaja sprzedawcy, jestem tam rzadko i juz nawet specjalnie ubieram sie w robocze ciuchy mam spokoj z kretynami - wczesniej jak chiałem cos kupic to musiałem chodzic za nimi a oni tak zajeci ze ledwo czas mieli czyli zlewka na klienta, w expercie koles na pytanie o typ matrycy ah-ips walnal znudzony "co to jest?" to po co #!$%@? sie pytał w czym mi pomóc? W mmarkt
najlepiej jak chcesz kupić zwykły kabel usb, ale przyleci ci taki i zaczne swój teatr

"Serdecznie polecam kabel firmy KABLEXPOL, najnowsza technologia usb 2137 zastosowana przy produkcji pozwala skrócić czas ładowania pana telefonu o 69 mikrosekund! Dzisiaj mamy promocję, jedyne 1899 przy zakupie na 50rat i obowiązkowym dodatkowym ubezpieczeniuza 499zł!"

No #!$%@?( ͡° ʖ̯ ͡°)


@WilecSrylec: Ej, ale akurat jakość kabla na serio ma znaczenie :( Grubsze
@DewJan: Pierwsza sytuacja w sklepie Euro - polecieliśmy zakupić aparat na prezent. Mieliśmy już upatrzony konkretny model, jednak sprzedawca musiał podać gonz zamykanej szafeczki. Natychmiast rozpoczął namawianie na inny, argumentując liczbą megapixeli xD
Druga sytuacja - patrze na stronie Media Expert, że mają dość ciekawą promocje na samsunga s6, no to wsiadam w auto i jade bo akurat poszukiwałem modelu w dobrej cenie. W sklepie okazuje się, że różnica w cenie
@DewJan: tak są, niestety, szkoleni i jest to obraz polskiego handlu, zdominowanego przez januszexów i #!$%@? menagierów. Zawsze powtarzałem, że jeśli na szczeblu decyzyjnym tu. zarządu czy dyrektorstwa w takich sieciach stoi Polak, to z całym szacunkiem, jest to niesamowita #!$%@? i #!$%@? z patatajnią. Syf, wyzysk i #!$%@? batem z krzykiem "wincyj sprzedawaj, ciśnij go! ciśnij go, widzisz wszedł #!$%@? w drzwi! JUŻ GO CIŚNIJ!"

Zawsze miałem bekę z polskiego
@DewJan: media experty to źendada, szukałam jakiegoś powerbanka, byleby mi z naładował telefon na full od zera - kolo mi zapodał jakiś za 30 zł i zapewniał, że raz tym telefon naładuje. Taaa. nie dość że to gówno muszę ładować 4-5 godzin to zasila mój telefon na max 45%. Eksperci #!$%@?
@DewJan Stoję w tej samej sieci przy gierkach na ps4, oglądam co tam nowego. Podchodzi jakis typ po 50 i pyta w czym pomóc to mu mówię, że szukam wyścigówki jakiejś ale żeby dało się we 2 grać na raz (jest taka czy tylko jakieś #!$%@? kosmowyscigi na rakietoskuterach?) Przynosi nowość NFS. No to mu mówię, że to na jednego. Poszedł zapytać kolegę i już nie wrócił.
@McDermott: Wymagania mają z kosmosu w ogłoszeniu (bo jest robione kopiuj-wklej z szablonu z centrali) ale co z tego, skoro kierownicy w sieciówkach wywodzą się z szeregowych pracowników i mają tyle wiedzy technicznej co i oni, więc jak to mają na rozmowie sprawdzić? Jedyną różnicą pomiędzy kierownikiem a typem co łazi w jaskrawym polo i wciska rozszerzone gwarancje i platynowe kable HDMI jest staż pracy, wyniki sprzedażowe i umiejętność przeżycia w
@Tosca303 Było coś że wina użytkownika przez jakąś tam ingerencję, nie pamiętam tak dokładnie już, bym musiał siostry zapytać
Niemniej były to bzdury bo ona nie potrafiła się sama na maila zalogować lub karty sim włożyć a tu heh