Wpis z mikrobloga

  • 1656
Ale piękna sytuacja w pewnym sklepie zaczynającym się na media kończącym na expert xD
Stoję sobie przy gierkach obczaić czy są jakieś hehe promki na blek frajer i do typa z obsługi podbija facet z dzieckiem na oko 13 lat i się pytają czy lepiej wziąć ps4, ps4 pro czy xboxa one s
To typo z obsługi zaczyna pisać wręcz bajki i mówi:
No główna zaleta xboxa to kinect, czy syn będzie tylko na dżojstiku grał czy z kamerką też? (Dżojstiku xDDD)
No na padzie
Hmm, wybór jest trudny, konsole ps4 slim, pro i xbox one s nie różnią się praktycznie niczym, taka sama moc, wszystkie 3 obsługują 4k (xD?), zostają też gry ekskluzywne, na Xboxie są to forzy i oryginalne tytuły typu quantum break, natomiast na ps4 jest to god of war, gran turismo i w sumie tyle... (XDDDDD)
Ten ojciec się tak patrzy i
Chodź synek, pójdziemy gdzie indziej bo tutaj pan się chyba zna mniej od ciebie nawet, pan się douczy trochę bo aż uszy bolą słuchać takich bzdur
Ten ekspedient nagle czerwony i "słucham?" A dzieciak zaczął się śmiać i wyszli xD
#takbylo #gownowpis #konsole #ps4 #xboxone
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 60
@WilecSrylec ano też zawsze wewnętrznie kisne jak przyczepi się taki i chwali jakieś kiano, alcatele czy inne manty mimo że przyszedłem tylko po jakąś gówno-przejściówke
  • Odpowiedz
@DewJan: najlepiej jak chcesz kupić zwykły kabel usb, ale przyleci ci taki i zaczne swój teatr
"Serdecznie polecam kabel firmy KABLEXPOL, najnowsza technologia usb 2137 zastosowana przy produkcji pozwala skrócić czas ładowania pana telefonu o 69 mikrosekund! Dzisiaj mamy promocję, jedyne 1899 przy zakupie na 50rat i obowiązkowym dodatkowym ubezpieczeniuza 499zł!"
No #!$%@?( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@DewJan: Jakis czas temu jak bylem w markecie nie dla idiotow chcialem obejrzec smartfonik i podlatuje obsluga. W czym pomoc itd.
Ja: Czy ta (chyba) xperia ma fizyczny spust migawki?
Obsluga: Nie ma. Dzisiaj sie juz takich nie robi.
Ja: To dlaczego wszystkie smartfony na wystawie maja taki guziczek?
Obsluga: Ekhem ekhem hmm jeszcze cos? Zajety jestem.
Ja:
  • Odpowiedz
@DewJan o #!$%@? jak prychłem w busie XD

Najlepsze jest to że wymagania cd. Sprzedawcy w takim markecie mają z kosmosu a potem co do czego wszystko powie z błędem XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 284
@sops to mi przypomina jak byłem obserwować kupno fona siostry xD przekonywałem ją z tydzień że jak ma tylko 600 zł to niech zamówi sobie jakiegoś xiaomi/używanego ex flagowca ale ta wolała się zapytać typa z media xD no to #!$%@? poszedłem się pośmiać a ona niech się męczy z jakimś gównem

Dzień dobry w czym pomóc?

Ja chciałam jakiś telefon fajny do 600 zł

Mhm, tutaj jest asus taki, ładny telefon z najnowszym flagowym procesorem intel prawie jak w komputerach! Z najnowszym androidem 6.0.1 i ogromną pamięcią 8GB. Świetny
  • Odpowiedz
  • 2
W Polsce widzę jak w UK. Jak przyjechałem do UK w pierwszym roku wybrałem się do sklepu z elektroniką pytam kolesia o konkretną kamerkę HD a on patrzy na naklejkę j czyta mi co tam napisane nie mogłem ogarnąć że koło pracuje a nic nie kumam.
  • Odpowiedz
@WilecSrylec: Taka praca, wczoraj kupowałem ropę do starego 2.0 TDDi to mi polecał verve bo cytat: "mrozy idą i może zamarznąć" AHA, czyli ich zwykła marnie a super hiper pro elo 420 już nie? XDDD Pominę fakt że te 20 parę litrów wystarczy mi do jutra, pojutrza max, niezłe mrozy w garażu bez śniegu XDD
  • Odpowiedz
@DewJan: aż mi się przypomniało jak również w Media Expert jeden pan ekspert wmawiał mi, że jak mam ps4 podłączone do TV to dźwięk z głośników podłączonych do telewizora nie będzie działał ponieważ Konsola zakłóci dźwięk ( ͡° ʖ̯ ͡°) wyszedłem bez słowa
  • Odpowiedz
@DewJan: w mm mnie olewaja sprzedawcy, jestem tam rzadko i juz nawet specjalnie ubieram sie w robocze ciuchy mam spokoj z kretynami - wczesniej jak chiałem cos kupic to musiałem chodzic za nimi a oni tak zajeci ze ledwo czas mieli czyli zlewka na klienta, w expercie koles na pytanie o typ matrycy ah-ips walnal znudzony "co to jest?" to po co #!$%@? sie pytał w czym mi pomóc? W
  • Odpowiedz
najlepiej jak chcesz kupić zwykły kabel usb, ale przyleci ci taki i zaczne swój teatr

"Serdecznie polecam kabel firmy KABLEXPOL, najnowsza technologia usb 2137 zastosowana przy produkcji pozwala skrócić czas ładowania pana telefonu o 69 mikrosekund! Dzisiaj mamy promocję, jedyne 1899 przy zakupie na 50rat i obowiązkowym dodatkowym ubezpieczeniuza 499zł!"

No #!$%@?( ͡° ʖ̯ ͡°)


@WilecSrylec: Ej, ale akurat jakość kabla na serio ma znaczenie :(
  • Odpowiedz
@DewJan: stary- #!$%@?- to tak normalne i aż straszne zarazem, mój dobry kumpel kiedyś pracował w macro i #!$%@?- dali go na dział z nartami, żeby ludziom doradzać- on #!$%@? nigdy nart na nogach nie miał!... to było piękne, swoją drogą miał na imię Mirek- jak to czytasz to pozdro Mirku( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WilecSrylec: Ale ktoś może nie wiedzieć jaka jest różnica między kablem za 7pln a za 70 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lepiej chyba, by sprzedawca powiedział, że ten za 7pln po prostu jest, ale ten za 70 wolniej się zużyje i szybciej naładuje?

  • Odpowiedz