Wpis z mikrobloga

@Dawidybankowe: @Toszeron:

#!$%@?ą mnie już tacy piwosze-neofici, co to #!$%@? całe życie walili harnasie za 1,99 i inne tatry, a teraz nagle koneserzy piw kraftowych.

Pół biedy, jak ustawiasz się na piwo w plenerze. Teraz każdy monopolowy musi mieć w lodówkach jakieś ciachany palone, kormorany niskosłodzone i inne żywe bezglutenowe, nabierze sobie taki 6 różnych do siatki i zadowolony nie truje dupy. Ale nie daj boże kup sobie piwo jakiegoś
@ogrod87: @g1venchy: To nie jest hurrr durrr, może spróbuję łopatologicznie, bo widać że ciemnota w narodzie ma się bardzo dobrze. Sprzedaje wam się szczyny w sporej części wymieszanej z wodą (pół biedy, dla mnie nie ma sprawy) i w trochę mniejszej z gównami szkodliwie wpływającymi na organizm, co najlepiej obrazuje późniejszy ból flaków i inne podobne objawy. Zdaję sobie sprawę, że ludzie lubią się truć w dupie mając to, co
@g1venchy: Czekałem na tą pastę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam pijam głównie piwa, o którym mówił @Dawidybankowe, do tego od dawna warzę własną warkę, ale zawszę kisnę z domorosłych piwoszów, którzy zawsze muszą wrzucić swoje trzy grosze, jacy to oni nie są zajebiści piwosze z wysublimowanymi kubeczkami smakowymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ogrod87: O tak bo wy jesteście zawsze lepsi, ktos napisze komentarz to wy zawsze odpowiedzia musicie udowodnić, ze jestescie lepsi xd Prawda jest taka, ze nie napisałem, ze mam wysublimowany smak, napisałem, ze piwo zubr jest zwyczajnie nie smaczne i podalem kilka które mi smakuja, wskaz tu nieprawidlowosc. Zwyczajnie jest to kwestia smaku. Nie kwestia wybrzydzania czy wysublimowanego smaku jak to ujales. Na pewno masz jakas potrawe ktora ci nie smakuje
@Dawidybankowe: Mam wiele potraw, których nie lubię, ale nie rzucam się do kogoś, tylko dlatego, że mu ta potrawa smakuje. Mam w nosie, czy ktoś jada kiełbasę za 3 zł/kg, czy wędlinę z kozicy górskiej, którą zabija się tylko o określonej porze w danej fazie księżyca za 499 zł/kg. Każdy je to co mu smakuje. Ale jak tylko jest jakieś piwo w temacie, to zaraz rzucą się tacy jak Ty, ze
@Dawidybankowe: Przeczytałem drugą Twoją wypowiedź i walisz hipokryzją...

Perla i lozma to dobre piwo


No sorry, ale najpierw mówisz, żeby nie pić w ogóle niedobrego piwa, a za chwile Perłę i Łomżę uważasz za dobre piwo. I mam cię traktować normalnie?

Tanie piwo, które wmawia ludziom, że piją nie-koncerniaki.