Wpis z mikrobloga

Ostatnio w centrum miasta zaczepili mnie i koleżankę aktywiści partii Razem wraz z Barbarą Nowacką mówiąc: dziewczyny zbieramy podpisy pod akcją "Ratujmy kobiety", podpiszecie się jako kobiety?
Odpowiedziałam:
- niestety jesteśmy przeciwne ratowaniu kobiet :-)

Najlepsze uczucie dać kosza komunistom i feministkom. #czujedobrzeczlowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #oswiadczenie #przemyslenia #rozowepaski #neuropa #4konserwy #polityka
  • 518
@Zgagulec:

Proszę, polska wersja strony https://polska.ihollaback.org/

I może Cię to zaskoczy ale polscy husarze, również molestują i gwałcą! Biali Polacy, nieprawdopodobne a jednak!

Ale ja nie neguję gwałtów, tylko chcę dojść do tego po co te podpisy, czego brakuje?
Bo przecież są ludzie skazywani za gwałty, czy nie są? Z tego co mi wiadomo, to jednak są i nie jest to kraj muzułmański.

Oczywiście, że zgłosiłam, miasto stołeczne Warszawa, Złote Tarasy,
Pobierz loczyn - @Zgagulec: 
 Proszę, polska wersja strony https://polska.ihollaback.org/ 
I ...
źródło: comment_56QI1SMx7Rm71acG9gKEBnkrN3HtQFDR.jpg
@PeterFile: ale ja nie uważam, że faceci nie mają tego problemu. nigdzie tak nie powiedziałam. Jedno jest pewne, kobieta was siłą do niczego nie zmusi, bo przeważnie jest mniejsza i słabsza. (nie chodzi mi tu o przemoc domową, bo są kobiety które katują swoich partnerów, przemoc psychiczna też często ma miejsce) I zdaje sobie sprawe, że kobiety naprzykrzają się i są w tym bezkarne. Jednak jesteś samcem i jeśli Ci się
@Replica O #!$%@?, przecież to jest oczywiste jak wynik sumowania dwóch dwójek. No ale przykłady chcesz, więc wystarczy wspomnieć, że na manifestacjach mają flagi z wizerunkiem Che Guevary, czyli obok Marksa, Lenina czy Mandeli główny symbol komuny, frajerze.
@Zgagulec: Kurczę, kolejna. Może to ja źle się wyraziłem. Chodziło nam o to, że fantazje o gwałtach i molestowaniu są najczęściej udziałem kobiet wyjątkowo nieatrakcyjnych seksualnie, aktywnych działaczek SJW. Mówię o fantazjach, bo nie uznaję ich za wiarygodne źródło, biorąc pod uwagę, jaką niesamowitą wyspą na mapie statystycznej są te kobiety (a w każdym razie tak twierdzą).

Mamy tu zbieżność dwóch czynników:
- nieprawdopodobne zagęszczenie wydarzeń wokół osób, które kapitalizują na
@Pucio-pucio_96: odepchnę i będzie inba o ataki cielesne.. kobiety łatwo sobie nabijają siniaki, więc nawet jeśli to nie będzie moja zasługa to sama jebnie się i będzie podstawa do #!$%@? życia.. nawet jak laska leci na mnie z pięściami niewiele można zrobić jak najwyżej zawołać koleżankę żeby jej oddała, bo sam jak ją jebnę to zabiję albo w gorszym przypadku zrobię kaleką..
w obecnym świecie siła wiele nie daje, bardziej liczy
@Pucio-pucio_96: Nie zmusi ale może kogoś posądzić o molestowanie i nawet jak go uniewinnią to jest przegrany towarzysko.
@saracenxc: Nie dostaniesz tych danych bo takich nie ma. Jakaś lewicowa profesor wymyśli sobie że tyle i tyle kobiet nie zgłasza i z dupy wymyśli liczbę i potem nawiedzone feministki ja używają jako argumentu w dyskusji. A jak ma się odnieść do tych liczb to napisze że nie ma czasu i na
@NoMercyIncluded: Problem molestowania nie jest rozdmuchany... Może nie znasz żadnej molestowanej kobiety, bo one się tym nie chwalą? Ja też znam paru gości pobitych na mieście. I ja również byłabym pobita, gdyby nie fakt, że nie chodze nigdzie sama i za mnie dostało się mojemu koledze. Ale nie rozumiem co ma agresja uliczna młodej albo i starej palotogii do problemu molestowania związanego z seksualnością.

Zgadzam się, że obnażają się i biją
@PeterFile: To nie są zmyślone problemy. A pigułki dzień po nie są mi potrzebne dlatego, ze boje się ciąży, tylko dlatego, że szanuje inne kobiety i ich potrzeby. Szanuje wolność przekonań i dlatego mimo, że nie planuje używać tych tabletek i mimo, że pewnie nigdy nie dokonam aborcji, życze sobie tak czy siak mieć do tego prawo. I nie moge zrozumieć co Ty masz w tej kwestii do gadania.
Według raportu prof. Gruszyńskiej co roku w Polsce zostaje zgwałconych około 30 tys. kobiet.


@to_juz_przesada:
Zdajesz sobie sprawę, że ten raport to jest 'szacunkowe' zgadywanie danych z dupy? Źródło tych rewelacji to publikacja, której opis znajduje się tutaj:
https://www.profinfo.pl/sklep/przemoc-wobec-kobiet-w-polsce-aspekty-prawnokryminologiczne,20652.html

Wynikiobejmują zarówno oszacowanie rozmiarów przemocy doświadczanej przezkobiety

Czyli babka tak sobie "oszacowała", a pokrycie z faktami to może mieć zerowe xD. Faktem jest natomiast, że policja odnotowuje około 1000 przypadków gwałtów rocznie
Chodziło nam o to, że fantazje o gwałtach i molestowaniu są najczęściej udziałem kobiet wyjątkowo nieatrakcyjnych seksualnie, aktywnych działaczek SJW


na wasze zmyślone problemy są bardzo proste rady

- boisz się gwałtu? nie chodź sama, przynajmniej z koleżankami lub kolegą

- boisz się ciąży? zabezpiecz się, prezerwatywy, pigułki, abstynencja, wkładki itp. itd. ale to za trudne jak bolca trzeba od razu..

- boisz się, że dostaniesz #!$%@?? oh, wait..


@PeterFile: @
Pobierz tojuzprzesada - > Chodziło nam o to, że fantazje o gwałtach i molestowaniu są najczęś...
źródło: comment_yK94vvlaToTROCEwzShjrOKl10cDKG94.gif
współczesne ruchy feministyczne przede wszystkim walczą jednak o zmianę tego myślenia


@arsaya: Moim zdaniem wręcz przeciwnie. Obecnie feministki tylko pogłębiają niechęć do kobiet. Mam wrażenie, że walczą nie o to, by kobiety miały lepiej, a o to, by mężczyznom było gorzej. Poza tym kisnę za każdym razem gdy ktoś płacze, że kobiety w naszym kraju mają źle. Źle to mają obrzezane dziewczynki w Afryce, a nie Kasia z Polski, która może