Wpis z mikrobloga

Ostatnio w centrum miasta zaczepili mnie i koleżankę aktywiści partii Razem wraz z Barbarą Nowacką mówiąc: dziewczyny zbieramy podpisy pod akcją "Ratujmy kobiety", podpiszecie się jako kobiety?
Odpowiedziałam:
- niestety jesteśmy przeciwne ratowaniu kobiet :-)

Najlepsze uczucie dać kosza komunistom i feministkom. #czujedobrzeczlowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #oswiadczenie #przemyslenia #rozowepaski #neuropa #4konserwy #polityka
  • 518
Ależ proszę, proszę, polecam się. My się chyba jeszcze nie znamy, tjp jestem, jedna z dyżurnych feministek wypiek.pl, miło mi ʕʔ


@to_juz_przesada: Odpowiesz mi czy udajesz ślepą?
Typowa feminazistka jest typowa. Po lewej biją pieska to się zapluje, a po drugiej biją człowieka to oleje :)
@loczyn: Mnie spotkało coś takiego, a wcale nie jestem jakimś paszczurem. I tak zachowanie o charakterze seksualnym które narusza czyjąś godność to molestowanie. Zarówno słowne jak i fizyczne.
Polecam stronę https://www.ihollaback.org/ gdzie kobiety dzielą się swoimi przeżyciami dotyczącymi molestowania w przestrzeni publicznej, to nie są urban legends, tylko to się dzieje na co dzień.
Nie dotyka Cię to pewnie, bo mężczyzn molestowanie dotyczy statystycznie rzadziej. To że czegoś nie doświadczyłeś, albo
Ale jakie rzeczy?? xd Pokazywanie penisa w autobusie? Przeżyłam to sama. Podniszenie spódnicy w sklepie? Też sama przeżyłam.


@Pucio-pucio_96: Jesteś pewna, że to nie było w Maroko?
Dobra koniec żartów, zgłosiłaś to gdzieś?
@Kliko: To możliwe... dochodzi w Polsce do około 1200 gwałtów rocznie:
http://statystyka.policja.pl/st/przestepstwa-ogolem/przestepstwa-kryminalne/zgwalcenie/122293,Zgwalcenie.html
Zatem jeśli założymy że to prawda, to współczuje wykopkom bo zostało w Polsce jedynie 12000 kobiet, na jakieś 37 mln facetów jesli chcemy mieć zgodność z liczbą populacji. I tak cud że tylko 10% jest gwałcona przy takim ich braku w Polsce. Gorzej niż w Chinach musiałobyć ostatnie 500 lat.
Mnie spotkało coś takiego, a wcale nie jestem jakimś paszczurem. I tak zachowanie o charakterze seksualnym które narusza czyjąś godność to molestowanie. Zarówno słowne jak i fizyczne.

Zgłosiłaś to? Czy mamy wielkie odkrycie się na forum vikop.peel?

Polecam stronę https://www.ihollaback.org/ gdzie kobiety dzielą się swoimi przeżyciami dotyczącymi molestowania w przestrzeni publicznej, to nie są urban legends, tylko to się dzieje na co dzień.

Tam chyba głównie zagranica? Chyba nie muszę mówić kto
@Pucio-pucio_96: a nie zdażyło Ci się żeby laska świeciła Ci cyckami przed oczami? albo brochą? bo wiele razy miałem takie przypadki.. kobiety są jeszcze gorsze niż faceci, ale faceci nie robią gównoburzy o byle co i nie chcą się pokazywać w świetle ofiary, a kobiety uwielbiają atencję, więc byle inbe ukręcą z każdej pierdoły..

co do molestowania mężczyzn to nie masz zielonego pojęcia, bo nie jesteś facetem.. kobiety podszczypują znacznie częściej
Przy okazji wszystkim osobom, które o coś mnie tu pytają i wołają chciałam przekazać, że my job here is done i nie zamierzam kontynuować gównoburzy. W razie pytań o źródła itp. możecie pisać na priv jeśli bardzo wam zależy.


@to_juz_przesada: Dobra jedno, ostatnie pytanie - kiedy aborcja dla mężczyzn? Kiedy będziecie zbierać podpisy?
echhh, pieprzone feministki...durne baby sobie wymyślają problemy...kilkadziesiąt lat temu noszenie spodni przez kobiety było społecznie nieakceptowane, hmmmm, pomyślmy, dzięki czyjej pracy stało się to normą? jeszcze sto lat temu kobiety nie miały prawa do głosowania, to było tak samo nie do pomyślenia jak dzisiaj aborcja na życzenie :)) ale dzięki pracy jakiegos TAJEMNICZEGO i NIEZNANEGO MI Z NAZWY ruchu społecznego prawo do głosowania jednak mamy :oo głupie feministki.....

@arsaya Ten post troche
@loczyn: Proszę, polska wersja strony https://polska.ihollaback.org/
I może Cię to zaskoczy ale polscy husarze, również molestują i gwałcą! Biali Polacy, nieprawdopodobne a jednak!

Oczywiście, że zgłosiłam, miasto stołeczne Warszawa, Złote Tarasy, 'hehe, jak my go teraz znajdziemy niby, nic się nie stało chyba'.

I takie rzeczy się dzieją i przytrafiają się wielu kobietom i ich uroda nie ma nic do tego. Odnoszenie się do czyjegoś wyglądu i wyśmiewanie się z czyichś
ach tak policji. tylko, że panowie policjanci, uważają, że to są głupie żarty młodzieży.


@Pucio-pucio_96: Ehhh te chochoły, to może warto było iść i sprawdzić czy tak faktycznie działają?
Bo ja mam trochę inną wiedzę o tym.

Instrumenty macie - nie korzystacie.

Czego więc chcecie?
@Pucio-pucio_96: Ok. Ja za to znam kilku gości pobitych na mieście i ani jednej molestowanej kobiety. W dodatku znam mnóstwo (polecam kanały SJW) przypadków nadużyć ze strony "molestowanych". Brak wiarygodnej statystyki w temacie molestowania, bo jest to bardzo subiektywna kwestia, podczas gdy po pobiciu jest obdukcja i tu statystyka jest wiarygodniejsza. Wiadomo, ileś przypadków nie jest zgłoszonych, pewnie w przypadku molestowania wygląda to gorzej, bo sam pokazanie mi penisa sklasyfikowałbym jako
każdego roku przemocy fizycznej lub seksualnej doświadcza od 700 tys. do miliona Polek, a 10 proc. kobiet w Polsce zostaje ofiarami gwałtu lub usiłowania gwałtu. Według raportu prof. Gruszyńskiej co roku w Polsce zostaje zgwałconych około 30 tys. kobiet. Do tego każdego roku ginie w Polsce około 150 kobiet, które są ofiarami przemocy domowej. To trzy kobiety tygodniowo.


@to_juz_przesada: Mogę wiedzieć skąd takie dane?

Według statystyk policyjnych w 2015 roku dokonano
bądź przeciwnikiem grupy, która wywalczyła dla ciebie wiele fundamentalnych praw


@PrytaFatalna: feministki, które walczyły o prawa kobiet (feminizm pierwszej fali) do obecnych ma się tak jak PSL sto lat temu do obecnego PSL.
Feministki, które obecnie "walczą o prawa kobiet" tylko im szkodzą. Cała obecna prawica (światopoglądowa) mówi kobietom "róbcie co chcecie, jesteście wolne, macie równe prawa z mężczyznami". Lewica światopoglądowa mówi "mężczyzn należy dyskryminować bo im się należy, kobiety trzeba