Wpis z mikrobloga

Ostatnio w centrum miasta zaczepili mnie i koleżankę aktywiści partii Razem wraz z Barbarą Nowacką mówiąc: dziewczyny zbieramy podpisy pod akcją "Ratujmy kobiety", podpiszecie się jako kobiety?
Odpowiedziałam:
- niestety jesteśmy przeciwne ratowaniu kobiet :-)

Najlepsze uczucie dać kosza komunistom i feministkom. #czujedobrzeczlowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #oswiadczenie #przemyslenia #rozowepaski #neuropa #4konserwy #polityka
  • 518
Ale kobiety na codzień spotykają się z molestowaniem ze względu na płeć.

A mężczyzn molestuje się ze względu na fazy księżyca? :)

Mężczyźni tego nie potrafią zrozumieć, bo molestowanie mężczyzn nie jest aż tak częste.

Ale:
1. statystyki są mocno zaniżone
2. molestowanego mężczyznę nie traktuje się poważnie w społeczeństwie i na policji. TO JEST DOPIERO DYSKRYMINACJA gdy nie możesz dochodzić swoich praw jak normalny człowiek.

Z resztą mam wrażenie, że społeczeństwo
tak samo jak ją dowody na to, że kobiety są gwalcone i że przemoc seksualna nie jest żadnym wymysłem ani insynuacją lol


@arsaya: Patrz, było łapanie za pupę, a teraz gwałty xD
Dowody proszę na to, że idzie sobie babka i ktoś ją klepie w tyłek albo zadziera kieckę, bo takie cuda to widziałem tylko na FP partii Razem
@PrytaFatalna tak, ale oba przypadki są zaliczane do "świńskich dowcipów, a te później do molestowania.

Jak ma prawo do aborcji chronić przed przytoczonym przez ciebie przykładem? Aborcja też nie będzie lekiem na gwałty, tylko furtka do coraz większej pseudo wolności i anomalii ludzkiej. Zalegalizujmy związki gejowskie i adopcje przez nich, a za 20 lat kazirodcze. Wolność i #!$%@?.
Moje zdanie tylko wyrazam, także nooffence
@Pucio-pucio_96: W jakim środowisku się obracasz, jeśli słyszysz takie rzeczy? Powtarzam, robicie problem ogólnospołeczny ze skrajnych, niezwykle rzadkich sytuacji!
Równie dobrze mogę krzyczeć, że mężczyźni są narażeni na atak znacznie bardziej i nie mogą się czuć bezpiecznie. To w 100% prawda, czego nie zrozumiesz, bo nie jesteś mężczyzną i wracając nocą przez miasto nie musisz spodziewać się pięści na twarzy za każdym razem, gdy ktoś Cię mija. Pewnie nie usłyszałaś nigdy
@Please_Remember: Zaczyna się, bo to grube, brzydkie, zaniedbane działaczki lewackie (bo obok lewicy nawet nie stały) sypią jak z rękawa przypadami molestowań, gwałtów i dyskryminacji na swojej osobie, podczas gdy w rzeczywistości takie sytuacje są NIEZWYKLE RZADKIE I POTĘPIANE. Czego nie rozumiesz? Co ci wytłumaczyć, dobry człowieku?
Sposobów robienia blinów jest, co najmniej kilkanaście. Ten najpopularniejsza w 19 wieku w Rosji książka kucharska autorstwa Eleny Mołohowiec uważała za najlepszy, i chyba się z nią zgadzam.

Składniki na bliny ruskie

1,5 szklanki mąki pszennej
3,5 szklanki mąki gryczanej
25 g świeżych drożdży
łyżeczka cukru
2,5 szklanki ciepłej wody
2 szklanki ciepłego mleka
łyżeczka soli
3 jajka
5 dag masła

Za ciasto trzeba zabrać się 4-6 godzin przed smażeniem blinów. Drożdże
Wyjaśnialam tylko, że za kobietą krzyczą bo jest dla nich obiektem seksualnym, za kucem krzyczą bo sa nietolerancyjni.


@Pucio-pucio_96: Jedno i drugie ma podłoże raczej w tym, że są prostymi ludźmi (żeby nie powiedzieć debilami).
To, że jednego poniżają ze względu na to co ma między nogami, a drugiego ze względu na to co ma na głowie to nie ma znaczenia. Jedno i drugie jest tak samo haniebne.

Polskie prawo ma
@Please_Remember Pomijam dyskusje na temat dostepnosci EllaOne bez recepty bo wg mnie powinna byc dostepna.
Po prostu wytykam typową dla feministek hipokryzję, ciagle slyszę tow.Nowicką czy inną furiatkę jak sie wypowiada "w imieniu polskich kobiet" - i szlag mnie trafia bo jestem polską kobietą i nikt mnie o zgode nie pytal czy moze pierdzielic farmazony w moim imieniu. Widziales kiedys polityka wypowiadajacego sie "w imieniu polskich mezczyzn"?
To odpieprzcie sie w koncu