Wpis z mikrobloga

Ostatnio w centrum miasta zaczepili mnie i koleżankę aktywiści partii Razem wraz z Barbarą Nowacką mówiąc: dziewczyny zbieramy podpisy pod akcją "Ratujmy kobiety", podpiszecie się jako kobiety?
Odpowiedziałam:
- niestety jesteśmy przeciwne ratowaniu kobiet :-)

Najlepsze uczucie dać kosza komunistom i feministkom. #czujedobrzeczlowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #oswiadczenie #przemyslenia #rozowepaski #neuropa #4konserwy #polityka
  • 518
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dlouhy a jesteś w stanie napisać coś z sensem? Może być nawet z wyzwiskami, skoro inaczej nie umiesz, ale jakbyś wyszedł poza definicje z 5 klasy podstawówki to byłoby dobrze. Bo na razie pierdzielisz.
  • Odpowiedz
@dlouhy LOL nie bardzo, dziubku. Chyba że na poziomie 5, a nawet chyba 4 klasy podstawówki, a i to musiałeś nie za bardzo uważać, bo jednak tłumaczą jak to z tym znaczeniem demokracji jest.
  • Odpowiedz
@ediz4: Razem to socjaldemokraci, nigdzie nie postulują wprowadzenia socjalizmu ani budowania komunizmu. Zandberg i jego partia są antykomunistami. Wzorują się na Skandynawii gdzie jest socjaldemokracja.

W ONR są najgorsze s---------y które by ci ryj obiły za to że nie jesteś Polakiem, odwołują się do tradycyjnych wartości, nacjonalizmu, antykomunizmu i postulują solidaryzm społeczny czyli taka trzecia droga u faszyzmu. Czyli jak utrzymać kapitalizm i własność prywatną ale mówić że jesteś przeciwnikiem
  • Odpowiedz
Yup, czysta złośliwość. Zaprawdę, wysoki poziom.


@to_juz_przesada: ale trzeba miec niskie iq albo wiedze, by pytac o cos co jest w opisie preparatu,o ktory sie walczy. Samozaoranie jak nigdy. Wytykasz @alejandra15 ,a sama nawet nie wiesz o co walczysz.jestes zagrozeniem,a nie pomoca.
Populizm mocno.
  • Odpowiedz
@dlouhy: (ʘʘ) post bez osobistych wycieczek, nie wierzę...
To jeszcze wyjaśnij wg jakichże to prawnych kryteriów demokratyzacja wyborów oznacza popieranie komunizmu? Skąd wziąłeś, że demokracja to władza ludu? (Tzn. jasne jest skąd - ze szkoły, ale przy omawianiu Grecji jednak zazwyczaj wyjaśniają, że dosłowne traktowanie tłumaczenia jest ostro z czapy. No i miały być akty prawne).
Albo z jakich to definicji wywiodłeś, że wszystkie partie oprócz
  • Odpowiedz
  • 0
@Replica ja p------ę, gdyby demokracja nie była władzą ludu, to... nie nazywała by się demokracją. Od kiedy k---a Nowoczesna nie jest partią komunistyczną, skoro mają socjalne postulaty? I jakie inne istotne fakty pominąłem? A przezywam cię, bo wiem, że jak mam rację w rozmowie z debilem i frajerem to na to sobie pozwalam.
  • Odpowiedz