Wpis z mikrobloga

Ostatnio w centrum miasta zaczepili mnie i koleżankę aktywiści partii Razem wraz z Barbarą Nowacką mówiąc: dziewczyny zbieramy podpisy pod akcją "Ratujmy kobiety", podpiszecie się jako kobiety?
Odpowiedziałam:
- niestety jesteśmy przeciwne ratowaniu kobiet :-)

Najlepsze uczucie dać kosza komunistom i feministkom. #czujedobrzeczlowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #oswiadczenie #przemyslenia #rozowepaski #neuropa #4konserwy #polityka
  • 518
  • Odpowiedz
ja jako kobieta nie czuję się zagrożona, nie trzeba mnie ratować

szczególnie jeśli chodzi o tematy poruszone w komentarzach


@PyraPrzeznaczenia: no błagam, to że ciebie problem nie dotyczy to znaczy że jest nieistotny? Dostęp do możliwości decydowania o własnym ciele to błaha sprawa?
  • Odpowiedz
  • 0
@Replica państwowy program budowy mieszkań, progresywne podatki, minimalna płaca godzinowa, służba zdrowia finansowana przez państwo, bezpłatne podręczniki szkolne, zatrzymanie prywatyzacji szkół i ogólne mieszanie się w politykę nauczania, wsparcie socjalne dla studentów, zwiększenie liczby pracowników socjalnych, demokratyzacja procesu wyborczego, równa dla wszystkich emerytura, miejsca pracy tworzone przez państwo... I, #!$%@?, to, że chodzą z flagami, na których mają Guevarę, sierp z młotem wcale nie świadczy, że są komuchami? #!$%@? się w
  • Odpowiedz
Głównie to dla nich skierowana jest ta tabletka. Są to osoby które stosują antykoncepcję, ale zdarzył się wypadek bo tak można nazwać taka sytuację.


@Zgagulec: Skoro te osoby mają świadomość, że może dojść do wpadki, to przecież mogą załatwić receptę i kupić tabletkę na zapas.

Nie jestem za tym, żeby państwo wpieprzało się w takie sprawy i decydowało za ludzi, ale skoro już do tego doszło to wystarczy pomyśleć wcześniej
  • Odpowiedz
@alejandra15 z jednej strony szanuje, z drugiej odmawianie swojej plci dodatkowych praw, z ktorych moga skorzystac awaryjnie, a nie na sile to pewna forma debilizmu, rzad musi Cie ograniczyc bo inaczej zezresz 30 pak Elli z nudow, jak Acodin ( ͡º ͜ʖ͡º)?

No ale coz, mimo wszystko szanuje za otwartość i poglady.
  • Odpowiedz
Ale ja najwidoczniej jestem faktycznie mało rozsądna jeśli uważam prawo do odpowiedniej opieki medycznej i prawo do decydowania o swoim ciele za coś istotnego.


@arsaya: Twoim problemem nie jest brak rozsądku tylko empatii. Myślisz tylko o sobie(kobietach), a nie w ogóle o płodach
  • Odpowiedz
ciało kobiety nie jest jej własnością i nie ma prawa decydować o tym co z tym ciałem zrobi


@arsaya: moja ręka jest moją własnością więc mogę Ci #!$%@?ć?
Bo to ta sama logika co zabicie drugiego człowieka, który dotyka Twoich organów.
  • Odpowiedz
@alejandra15 to smutne, że walka o prawa kobiet jest przez Ciebie utożsamiana z komunizmem xD ignorancja, głupota or why not both? i co Ci takiego złego zrobiły feministki, że jako kobieta ich nie znosisz, bo nie rozumiem? xD
  • Odpowiedz
@vlodar: jeśli pojawiłby się człowiek chory i do uratowania jego życia potrzebna by była twoja nerka to powinien żądać jej oddania, bo niewątpliwie jego życie jest ważniejsze niż twoja nerka? I to jeśli uznajemy pełne prawo do życia płodu - co jest bzdurne.
  • Odpowiedz