Wpis z mikrobloga

Ostatnio w centrum miasta zaczepili mnie i koleżankę aktywiści partii Razem wraz z Barbarą Nowacką mówiąc: dziewczyny zbieramy podpisy pod akcją "Ratujmy kobiety", podpiszecie się jako kobiety?
Odpowiedziałam:
- niestety jesteśmy przeciwne ratowaniu kobiet :-)

Najlepsze uczucie dać kosza komunistom i feministkom. #czujedobrzeczlowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #oswiadczenie #przemyslenia #rozowepaski #neuropa #4konserwy #polityka
  • 518
  • Odpowiedz
jeśli pojawiłby się człowiek chory i do uratowania jego życia potrzebna by była twoja nerka to powinien żądać jej oddania, bo niewątpliwie jego życie jest ważniejsze niż twoja nerka? I to jeśli uznajemy pełne prawo do życia płodu - co jest bzdurne.


@PasozytZawiadaka: CO? XD

Jak się zdarzy straszny wypadek i się nerki pomieszają to się je odróżnia przez DNA. Jak jest inne DNA to jest już inny człowiek. Jak
  • Odpowiedz
@Siotson:

Cała obecna prawica (światopoglądowa) mówi kobietom "róbcie co chcecie, jesteście wolne, macie równe prawa z mężczyznami". Lewica światopoglądowa mówi "mężczyzn należy dyskryminować bo im się należy, kobiety trzeba wywyższać by były równe"


Te prawicowe hasła "róbcie co chcecie, jesteście wolne" mają średnie odniesienie do rzeczywistości, kiedy zakazuje się kobietom dostępu do "tabletki po" czy też prawa do aborcji. Co do dyskryminacji mężczyzn - oczywiście ma to miejsce, ale nie
  • Odpowiedz
chyba mnie nie zrozumiałeś, bo powiedziałam, że zgłosiłam a Panowie mnie zlekceważyli.


@Pucio-pucio_96: Jak zgłosisz kradzież roweru też zgłoszą, nawet czasami jak zgłosisz zaginięcie członka rodziny to potrafią to lekceważyć.

To nie kwestia kategorii przestępstwa tylko, że oni tak po prostu "działają".
  • Odpowiedz
Te prawicowe hasła "róbcie co chcecie, jesteście wolne" mają średnie odniesienie do rzeczywistości, kiedy zakazuje się kobietom dostępu do "tabletki po" czy też prawa do aborcji. Co do dyskryminacji mężczyzn - oczywiście ma to miejsce


@PrytaFatalna: No właśnie faceci też powinni mieć dostęp do aborcji :(
to już problem totalitarnego państwa :(
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded:

Chodziło nam o to, że fantazje o gwałtach i molestowaniu są najczęściej udziałem kobiet wyjątkowo nieatrakcyjnych seksualnie, aktywnych działaczek SJW. Mówię o fantazjach, bo nie uznaję ich za wiarygodne źródło, biorąc pod uwagę, jaką niesamowitą wyspą na mapie statystycznej są te kobiety (a w każdym razie tak twierdzą).


Skąd ta rewelacja? Wygląda (i jest) to Twoim wymysłem. Nt molestowania robi się badania i jest cała masa statystyk co do
  • Odpowiedz
demokratyzacja procesu wyborczego


@dlouhy: co za komuniści parszywi!! chcieliby mieć demokratyczne państwo, lewaki zaplute. A co do flag to proszę o źródło. Reszta postulatów jest związana z państwem socjalnym ale nie jest komunizmem.
  • Odpowiedz
za zabierz swoją macicę od tego dziecka, a nie dzieckiem chcesz szarpać


@vlodar: No i to właśnie zrobi wykonując aborcję. Miło, że się z zgadzasz na aborcje na życzenie, mimo idiotycznego i błędnego nazywania płodu dzieckiem.
  • Odpowiedz
@vlodar: Nie masz bladego pojęcia jak wygląda zabieg terminowania ciąży. Poza tym zgodnie z tą logiką dopuszczasz aborcję farmakologiczną, a że 90% aborcji wykonuje się do 9 tygodnia to już na sporo pozwalasz. Już tylko kroczek to pełnego lewackiego podejścia aborcji na życzenie.
  • Odpowiedz
kiedy zakazuje się kobietom dostępu do "tabletki po"


@PrytaFatalna: nie zakazuje się. Wiele leków jest na receptę. Przypominam również, że afera była o dopuszczenia jednego leku, jednej firmy. Super sprawiedliwy rynek.

prawa do
  • Odpowiedz
Podejrzewam, że wiedzę na ten temat mam znacznie większą od Ciebie. Ale nie wszystko w życiu jest się w stanie przewidzieć i zaplanować.


@to_juz_przesada:
O #!$%@? xD Nie jestes w stanie przewidzieć tego, że facet spuszczając się do środka może spowodować ciążę? To nie uprawiaj seksu jak jesteś zbyt głupia, żeby połączyć ze sobą te wydarzenia. Wyświadczysz przysługę sobie i innym.
  • Odpowiedz