Wpis z mikrobloga

Ostatnio w centrum miasta zaczepili mnie i koleżankę aktywiści partii Razem wraz z Barbarą Nowacką mówiąc: dziewczyny zbieramy podpisy pod akcją "Ratujmy kobiety", podpiszecie się jako kobiety?
Odpowiedziałam:
- niestety jesteśmy przeciwne ratowaniu kobiet :-)

Najlepsze uczucie dać kosza komunistom i feministkom. #czujedobrzeczlowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #oswiadczenie #przemyslenia #rozowepaski #neuropa #4konserwy #polityka
  • 518
@pieczarrra fakt, że lekarz ci musi przepisać antybiotyk a nie dostaniesz go na stacji benzynowej też jest dla ciebie ograniczeniem swobody tak? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@alejandra15: No szkoda, że nie wyjechałaś z jeszcze grubszej rury porównań z dupy. Jeśli nie widzisz różnicy między tabletką dzień po, a antybiotykiem, to moja rola w tym threadzie jest już skończona.
@alejandra15 To moze ograniczmy tez sprzedaz kreta bo jest na pewno bardziej niebezpieczny niz paracetamol i ellaone razem wziete. Kuchenki gazowe to tez niebezpieczna sprawa. W ogole to umiescmy wszystkich w bezpiecznych osrodkach z miekkimi, puchowymi scianami, bez ostrych kantow i naturalnie bez wyjscia. Nie obronisz ludzi przed zyciem! Rozumiem jakies powazniejsze leki z ktorymi naprawde trzeba uwazac ale paracetamol na recepte? Litosci.
Natomiast nie zgadzam sie co do tego ze przerwanie ciazy powinno zalezec tylko od indywidualnych zapatrywan. Bez wzgledu na to co my sobie sadzimy to istnieje jakis stan faktyczny


@NormanCroucher: Oczywiście, ale ocena moralna tego faktu jest ściśle indywidualna i wydaje mi się, że jak najbardziej warto na ten temat dyskutować.

Kobieta nie jest ciągle płodna, więc jak najbardziej można odbyć stosunek waginalny.

Nie bez powodu pisałam o wiedzy na temat
@Magromo: Trąbię w kilku komentarzach o różnych środkach antykoncepcyjnych a Ty się dopatrujesz kalendarzyka.
Wiedza na temat dni płodnych kobiety nie oznacza, że ktoś "zabezpiecza" się tylko za pomocą kalendarzyka.
Nie trzeba (nawet nie wolno) używać wyłącznie kalendarzyka na styk, ale wiedza o tym kiedy kobieta jest płodna też się przydaje.
To nawet śmieszne, że wielce oświeceni w komentarzach zapominają, że kobieta nie zawsze ma dni płodne.
Więc wtedy wie się
To nawet śmieszne, że wielce oświeceni w komentarzach zapominają, że kobieta nie zawsze ma dni płodne.

Więc wtedy wie się kiedy uważać bardziej.

Dzięki temu wie się też kiedy większy kłopot może sprawić zapomnienie połknięcia tabletki antykoncepcyjnej.


@PyraPrzeznaczenia:
XDDDDDD
XDDDDDDDDDDDD

dni płodne

tabletki antykoncepcyjnej


I Ty masz czelność nas wyśmiewać i nazywać ironicznie "wielce oświeconymi" XDDDD

Nie, serio, trzymajcie mnie, to jest jakieś kuriozum. Dawno nie spotkałam takiego zestawu zerowej wiedzy
podałam antybiotyk jako przykład leku na receptę, równie dobrze mogłam podać jako przykład leko na nadciśnienie.


@alejandra15: Nie równie dobrze, bo te leki są na receptę z różnych powodów.

Dobra, idę, podatnik słono zapłacił za moją edukację nie po to, żebym teraz marnowała czas na tłumaczenie oczywistości nierokującym przypadkom.
Buziaczki, serio mnie ubawiłyście ʕʔ