Wpis z mikrobloga

Ostatnio w centrum miasta zaczepili mnie i koleżankę aktywiści partii Razem wraz z Barbarą Nowacką mówiąc: dziewczyny zbieramy podpisy pod akcją "Ratujmy kobiety", podpiszecie się jako kobiety?
Odpowiedziałam:
- niestety jesteśmy przeciwne ratowaniu kobiet :-)

Najlepsze uczucie dać kosza komunistom i feministkom. #czujedobrzeczlowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #oswiadczenie #przemyslenia #rozowepaski #neuropa #4konserwy #polityka
  • 518
  • Odpowiedz
  • 0
@Replica no oczywiste, że w komuniźmie jak i w demokracji rządzi lud. A słownictwo dostosowane do debila co nie zna się na ekonomii i pewnie sądzi, że socjalizm ma wiele zalet choć nie ma ani jednej!
  • Odpowiedz
@Mongrel: To sie nie spuszczaj tylko wyciągaj i wal gdzie indziej :D patrz takie proste. Jesteś niby dorosły, zaakceptuj to że istnieje coś takiego jak konsekwencje.
  • Odpowiedz
  • 1
@ediz4 Te 30 tyś to i tak pikuś. Kiedyś na mirko ktoś wrzucał wynik jakiś ankiet o 200 tyś gwałtów rocznie. Więc nawet w gówno-ankietach w Polsce jest coraz lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@rybsonk socjalizm to pierwszy krok do komunizmu, zawsze jeśli się wprowadza takie socjalne prawa to potem jest zastanawianie się co by tu rząd mógł jeszcze zrobić "dobrego" "dla ludzi" i tak dalej w stronę komunizmu. Wystarczy wpisać w google "partia razem komunizm" i wyskoczy wiele rzeczy. Ba, po wpisaniu "partia razem" wyskoczy w proponowanych "partia razem komunizm"!
  • Odpowiedz
I jeszcze raz, dłużej
@NoMercyIncluded: Zdajesz sobie sprawę, że swoje poglądy i wyobrażenia przedstawiasz tak jakby to było częścią rzeczywistości? Co gorsza, używasz jakichś quasi-naukowych sformułowań ("wyspa na mapie statystycznej") mających podnieść wiarygodność tych wyobrażeń. Ja rozumiem lata spędzone w kółeczku wzajemnego utwierdzania się w prawdziwości tych wyobrażeń, ale najwyższa pora przebić ten balonik.

1. Twierdzisz, że występuje nadzwyczajne nagromadzenie przemocy wokół działaczek ruchu feministycznego.
2. Twierdzisz, że osoby mówiące publicznie o przemocy kapitalizują (zapewne politycznie) na takich publicznych
  • Odpowiedz
  • 0
Może nie do aborcji, bo to nie jest wasze cialo, ale moim zdaniem powinniście mieć możliwość wyrzeczenia się dziecka. Jeśli wpadniesz z jakąś nieznaną kobietą na imprezie, a ona nie chce usunąć dziecka mino tego, że Ty chcesz, powinieneś mieć możliwość, odcięcia się. A ona nie powinna mieć możliwości ściągania alimentów, ponieważ postąpiła nie licząc się z Tobą.


@Pucio-pucio_96 Też miałem taki pomysł. Tylko co w takiej sytuacji jak odpisałaś, tylko
  • Odpowiedz
@lintfree:

To sie nie spuszczaj tylko wyciągaj i wal gdzie indziej :D patrz takie proste.

Świetna rada, jednocześnie używaj kondomów i przerywaj stosunek. Paranoja gratis?

Jesteś niby dorosły, zaakceptuj to że istnieje coś takiego
  • Odpowiedz
Kto powiedział, że wolno truć drugiego człowieka?


@vlodar: nie wolno truć drugiego człowieka, co innego dobrowolne przyjęcie substancji która wywoła poronienie
  • Odpowiedz
Ej, ale wiecie, że te "tabletki" są bardzo drogie (2 stówy), ingerują w zdrowie, więc nie na możliwości, by łykać tak regularnie, mały procent nieletnich je kupuje. I wyobraźcie sobie, że to nie antykoncepcja.

I te tabletki są stosowane w kryzysowych sytuacjach, nie tylko po uszkodzeniu prezetwatywy (albo inne środki zawiodły), ale często po gwałcie, gdzie oprócz traumy istnieje ryzyko zajścia w ciążę. W TYCH PRZYPADKACH CZAS JEST WAŻNY. A tutaj się
  • Odpowiedz
na wasze zmyślone problemy są bardzo proste rady

- boisz się gwałtu? nie chodź sama, przynajmniej z koleżankami lub kolegą

- boisz się ciąży? zabezpiecz się, prezerwatywy, pigułki, abstynencja, wkładki itp. itd. ale to za trudne jak bolca trzeba od razu..

- boisz się, że dostaniesz #!$%@?? oh, wait..


@to_juz_przesada: Proszę? Akurat to wyjątkowo nie do mnie,
  • Odpowiedz