Wpis z mikrobloga

  • 2017
Jest ledwie po ósmej, a już Mirko mi podniosło ciśnienie. #!$%@? mnie to, że z dawania kasy na #wosp robi się obowiązek i ocenia się innych przez pryzmat tego czy dali do puszki czy nie. Jakoś jest mnóstwo innych akcji charytatywnych ale tylko wokół tej jednej kręci się ta karuzela #!$%@?. I jeszcze te rakowe obrazki o tym że jak nie wrzuciłeś to podpisz deklarację że nie chcesz być leczony kupionym przez nich sprzętem. Jasne, to ja się dorzucę. Jak nie płaciłeś na fundację zajmującą się hospicjami, to zdychaj bez opieki! Jak nie płaciłeś na fundację brata Alberta, a na skutek nieprzewidzianego zrządzenia losu stracisz wszystko, to nie przychodź po zupę! Jak nie wysłałeś smsa fundacji Polsat, a twoje dziecko wymaga rehabilitacji na którą cię nie stać, to nie waż się zwrócić do nich po pomoc! A jak nie płaciłeś na domy dziecka i umrzesz, to niech twoje dziecko żyje na ulicy! I w ogóle płać na wszystkie akcje i zbiórki, bo jak nie zapłacisz a później skorzystasz to będzie czekać na ciebie miejsce w piekle między Hitlerem i Kim Jong Ilem. Ludzie, do cholery jasnej, będę chciał to dam, nie będę chciał to nie dam, ja wam do portfela nie zaglądam, wasze pieniądze, macie prawo robić z nimi co chcecie i nikomu nic do tego. Jest wiele szczytnych celów wartych wsparcia, wośp nie jest jedyny. Każdy pomaga jak chce. A jak nie chce, to ma do tego pełne prawo, bo wrzucanie do puszek Owsiaka nie jest niczym obowiązkiem! Zrozumcie to wreszcie! Chcecie zachęcić ludzi którzy nie dają? To zachęcajcie! A nie róbcie z nich obywateli drugiej kategorii, bo o ile wcześniej mogli się wahać, to teraz na pewno nie dadzą pieniędzy bo ich #!$%@?ście, a naklejka w kształcie serca będzie im się kojarzyć z bandą narcystycznych krzykaczy zamiast ze szczytnym celem. Tyle z mojej strony, polecam i pozdrawiam.
#oswiadczenie #owsiak #podludzie #bekazpodludzi #przemysleniazdupy
  • 216
  • Odpowiedz
@sidhellfire: no ale czemu mi podjesz zrodlo:wykop. I co ma do tego "doroslosc". Tysiace gowno komentarzy dziesiatki bajtow gownowpisow heheszkow komus skoczy cinienie innemu cukier.
Serious business wykop hurr durr opiniotworczy portal i komentarze.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze wpis jest jak najbardziej poważny. Podobne głosy znajdzie się wszędzie. Czemu daję link stąd? Bo nie mam stenogramów z rozmów na ulicy. Tutaj się udzielam i ten portal czytam. Gdybym śledził komentarze na Onecie, czy inne fora to pewnie tam bym sięgnął źródła. Natomiast uogólnienie, że na wykopie są tylko śmieszne obrazki i baity i trolle to, nie wiem - #!$%@?, by udowodnić swoją tezę?

To głos jak najbardziej poważny, z
  • Odpowiedz
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@PurpleHaze aha, czyli problem np. rasizmu i złodziejstwa nie występuje, bo w telewizji nikt otwarcie nie głosi rasistowskich tekstów i nie kradnie? Przez to nie mamy prawa bulwersować się?

I nie wiem czemu imputujesz mi, że każdego araba uważam za terrorystę. Jest wielu wśród nich i potencjalnie jeszcze więcej może się zradykalizować. Stąd też mój pogląd, że nie powinno się wpuszczać byle kogo bez papierów i solidnych powodów. Gdzie tu jest błąd
  • Odpowiedz
@sidhellfire: a czy wystepuje problem odmawiania dostepu do urzadzen wosp, ludziom ktorzy nie wrzucili pieniazka do puszki?
Ostatni akapit to byl tylko przyklad, nie wiem jaki jest twoj stosunek do sprawy, rownie dobrze moglem napisac o puszczaniu samopas psow w lesie.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze nikt nie ma prawa odmówić, dlatego nie ma. Autor jednak stara się podkreślić inny problem - wywierania przez psychofanów presji na społeczeństwie, oraz piętnowanie osób, które nie biorą udziału w WOŚP.

Z tym, że tutaj należy rozróżnić, bo widzę niektórzy uważają, że jeżeli ktoś nie bierze udziału to automatycznie jest krytyczny i wylewa pomyje na J. Owsiaka - a tak nie jest. Podobnie w drugą stronę. Na szczęście więcej jest ludzi,
  • Odpowiedz
  • 6
@marcin-van-staar
Masz ty choć odrobinę rozumu i godności człowieka?
Tyle ludzi wołać?!
"Dałeś plusa jednemu mirkowi, to znaczy, że jesteś wośposceptykiem".
O takich szufladkujących ludziach OP mówił...
Poczułeś się lepszy?
  • Odpowiedz
@marcin-van-staar jaką trzeba być amebą umysłową, żeby twierdzić, że ten mirek nie popiera WOŚP i jego plasujący też xD Naucz się wielki darczyńco czytać ze zrozumieniem, bo rak który wypisujesz podniósł mi momentalnie ciśnienie, myślę że nie tylko mi
  • Odpowiedz
@marcin-van-staar: Ale ja nie jestem WOŚPsceptyczką, tym bardziej miło mi, że za mnie też wpłaciłeś. :D Wspieram regularnie kilka fundacji, ale co to ma do rzeczy? Popieram po prostu słowa autora, za to bawią mnie wielcy charytatywni nazi-aktywiści budzący się raz do roku za naklejkę z serduszkiem.
  • Odpowiedz