Wpis z mikrobloga

  • 2017
Jest ledwie po ósmej, a już Mirko mi podniosło ciśnienie. W-----a mnie to, że z dawania kasy na #wosp robi się obowiązek i ocenia się innych przez pryzmat tego czy dali do puszki czy nie. Jakoś jest mnóstwo innych akcji charytatywnych ale tylko wokół tej jednej kręci się ta karuzela s----------a. I jeszcze te rakowe obrazki o tym że jak nie wrzuciłeś to podpisz deklarację że nie chcesz być leczony kupionym przez nich sprzętem. Jasne, to ja się dorzucę. Jak nie płaciłeś na fundację zajmującą się hospicjami, to zdychaj bez opieki! Jak nie płaciłeś na fundację brata Alberta, a na skutek nieprzewidzianego zrządzenia losu stracisz wszystko, to nie przychodź po zupę! Jak nie wysłałeś smsa fundacji Polsat, a twoje dziecko wymaga rehabilitacji na którą cię nie stać, to nie waż się zwrócić do nich po pomoc! A jak nie płaciłeś na domy dziecka i umrzesz, to niech twoje dziecko żyje na ulicy! I w ogóle płać na wszystkie akcje i zbiórki, bo jak nie zapłacisz a później skorzystasz to będzie czekać na ciebie miejsce w piekle między Hitlerem i Kim Jong Ilem. Ludzie, do cholery jasnej, będę chciał to dam, nie będę chciał to nie dam, ja wam do portfela nie zaglądam, wasze pieniądze, macie prawo robić z nimi co chcecie i nikomu nic do tego. Jest wiele szczytnych celów wartych wsparcia, wośp nie jest jedyny. Każdy pomaga jak chce. A jak nie chce, to ma do tego pełne prawo, bo wrzucanie do puszek Owsiaka nie jest niczym obowiązkiem! Zrozumcie to wreszcie! Chcecie zachęcić ludzi którzy nie dają? To zachęcajcie! A nie róbcie z nich obywateli drugiej kategorii, bo o ile wcześniej mogli się wahać, to teraz na pewno nie dadzą pieniędzy bo ich w----------e, a naklejka w kształcie serca będzie im się kojarzyć z bandą narcystycznych krzykaczy zamiast ze szczytnym celem. Tyle z mojej strony, polecam i pozdrawiam.
#oswiadczenie #owsiak #podludzie #bekazpodludzi #przemysleniazdupy
  • 216
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@humpf: no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego jurka owsiaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@pierre-van-hooijdonk: przeczytaj jeszcze raz, to zauważysz, że ani jednego słowa na temat osoby Owsiaka nie napisałem, a już na pewno nie obraźliwego. Widzę że sporo czasu i przemyśleń poświęciłaś na swój wpis, wmieszałaś w to sporo polityki i przejechałaś się po mnie, pokazując w ten sposób jedynie że więcej sobie dopowiedziałaś niż zrozumiałaś. Jeśli Cię to uspokoi, to wrzuciłem dziś do puszki i nikogo do tego nie zniechęcam.
  • Odpowiedz
@Dziki_Bigos: Może jednak warto popatrzeć z dystansem. Nie chodziło o to, żeby Pani Marszałek oddała swoje włości na licytację, tylko o gadżet - kubek, długopis czy inny duperel. Nie swój, tylko jeden z tych, którymi obdarowują w urzędzie wielu gości czy petentów. A wysmarowała pismo jakby ktoś prosił ją o sfinansowanie lotu w kosmos.
  • Odpowiedz
@kajka666: A czy zapytanie było przesłane bezpośrednio do niej czy do urzędu marszałkowskiego?
Nagle licytacje wośp to obrona interesów mieszkańców? Owsiak na złość nie da sprzętu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) to już zakrawa o sekciarstwo i szantaż emocjonalny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: @mrwrotek: przykład pierwszy z brzegu — poważny użytkownik, dorosły wyzywa każdego polityka, który ma czelność pokazać się bez serduszka od buców.

http://www.wykop.pl/wpis/21711829/nie-potrzeba-czytac-programow-partii-nie-potrzeba-/

Podaję, bo akurat obserwuję jego wpisy, bo interesują mnie recenzje win. Nie mniej mam inne poglądy na liczne sprawy.
Przypadków takiej mentalności są dziesiątki, tyle, że mam lepsze rzeczy do robienia, niż szukania takiego gówna na wykopie, stąd daje to, na co odpowiedziałem (łatwo mi
  • Odpowiedz
Ale ten narod jest s---------y to ja nawet nie, gorzej k---a niz w lesie. W tej j-----j ceblandii ludzie, ktorzy nie placa owsikowi na wskrzeszenie hitlera sa gorsi xD
  • Odpowiedz
@kajka666: Jeżeli zapytanie nie było prywatne, to dlaczego odpowiedź odmowna miałaby być prywatna? I dlaczego osoba prywatna ma dysponować nie swoim mieniem? Odmowa jest taka, jaka być powinna według prawa.

Ale nie jestem w temacie, to nie będę tego drążył.
  • Odpowiedz