Wpis z mikrobloga

Hej psiarze błagam was i proszę trzymajcie swoje psy albo chociaż je dobrze wychowajcie bo człowiek który nie lubi jak wasz pies biegnie rozpędzony w jego stronę nie może spokojnie przejść przez park. Wyobraźcie sobie też ze wiele osób psów się boi i wasze "on nie gryzie" jeszcze bardziej #!$%@?. Obecnie takie osoby nie mają szans pobiegać sobie po parku na luzie . Ja osobiście zaczynam biegać z gazem i juz się nie mogę doczekać kiedy użyje go na twoim glupim psie. #psy #bieganie #gorzkiezale #zalesie
  • 213
@UndaMarina zacytuje klasyka #usunkonto za argumenty pozbawione sensu. Sam jestem miłośnikiem zwierząt i uwazam, ze kazde zwierze, ktore ma daszek nad głową i pana, ktory daje jedzonko - powinno byc pod kontrolą właściciela. Mnie za przeproszeniem g#wno interesuje czy piesek gryzie czy nie - jesli kroczy w moja strone i wykazuje agresję to mam patrEc bezbronnie jak Karyna czy inna Maryna macha łapkami i krzyczy cos w jezyku niezrozumialym? Wybacz, ale nie.
pies jest na smyczy, skoro się boisz zwierząt, to się odsuń - twój strach to nie moja sprawa. Szczekać w parku może do woli, tak jak dzieci mogą się tam śmiać i wrzeszczeć.

@UndaMarina: Parki są dla ludzi nie dla psów. Że tak powiem - masz wypieprzać ze swoim psem z daleka za każdym razem jak ktoś idzie, nie na odwrót.
@ethics: Bo takie jest prawo. Jak ktoś poczuje się zagrożony i będzie potrafił tego dowieść przed sądem to może ci tego psa odstrzelić ^^ Sam mam psa i nigdy go nie puszczam luzem, zawsze na spacerze chodzi przy nodze ale mimo wszystko gdy przechodzę obok kogoś to trzymam go mocniej chociaż wiem, że się na nikogo nie rzuci, ale na wszelki wypadek.
co i tak nie przeszkadza niektórym, zwijać się ze strachu i krzyczeć na właściciela, bo pies na niego spojrzał i szczeknął. Dlatego warto poznać to, czego się boisz.


@UndaMarina: wat?
mam psa husky, które jak wiadomo z reguły prędzej złodzieja wyliżą i wytulą niż cię przed nim obronią. ale na miłość boską. spuszczać w parku 35 kilo futra, gdzie są np. małe dzieci i pies - nawet chcąc się pobawić -