Wpis z mikrobloga

Hej psiarze błagam was i proszę trzymajcie swoje psy albo chociaż je dobrze wychowajcie bo człowiek który nie lubi jak wasz pies biegnie rozpędzony w jego stronę nie może spokojnie przejść przez park. Wyobraźcie sobie też ze wiele osób psów się boi i wasze "on nie gryzie" jeszcze bardziej #!$%@?. Obecnie takie osoby nie mają szans pobiegać sobie po parku na luzie . Ja osobiście zaczynam biegać z gazem i juz się nie mogę doczekać kiedy użyje go na twoim glupim psie. #psy #bieganie #gorzkiezale #zalesie
  • 213
  • Odpowiedz
@UndaMarina: ja też się nie boję i nigdy mnie nie zaatakował, no i co z tego? mimo to swojego psa zawsze trzymałem na smyczy przy nodze, z kagańcem, mimo że był to głupkowaty bokser. trochę wyobraźni i mniej wąskotorowego myślenia by ci się przydało, bo jak czytam co piszesz to mnie krew zalewa dziewczynko.
  • Odpowiedz
@UndaMarina: Wiesz co, jak Cię kiedyś ktoś na ulicy napadnie, to Ci napiszę, że to Twoja wina, bo napastnik wyczuł, że się boisz i powinnaś się leczyć poprzez zdobywanie wiedzy.
  • Odpowiedz
@grucki: i powinien być, ale nie ze względu, że komuś zrobi krzywdę, tylko że może trafić na zestrachanego psychola z gazem. Dzieci też psikaj, jak cię któreś w parku upaskudzi lodem lub będzie ci śpiewać piosenki nad uchem w autobusie ;)
  • Odpowiedz
  • 128
@UndaMarina sorry ale jesteś niebezpieczna ze swoim myśleniem. Przemysl czy posiadanie przez ciebie psa jest odpowiedzialnym zachowaniem. Może jakiś mandacik na otrzezwienie by ci się przydal
  • Odpowiedz
@czarmander: przypominam że nie piszemy o yorkach (które zazwyczaj są #!$%@?, mi osobiście nie przeszkadzają), tylko o sytuacji w której 55 kilowa psychofanka psów wyprowadza 45kg psa i twierdzi, że powinien on/nosi kaganiec:

nie ze względu, że komuś zrobi krzywdę, tylko że może trafić na zestrachanego psychola z gazem
  • Odpowiedz
@matra: nie chce mi się układać 4 letniego psa ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo tak naprawdę po co? Yorki z natury są głupie, on jest głupi, leniwy i słodki :D. Na ogródek wychodzi, po łące biega, a nie potrzebuje go spuszczać ze smyczy na mieście czy w parku gdzie jest masa ludzi. A ludzie? A niech obcych atakuje, co mnie to. W stosunku do rodziny i do
  • Odpowiedz
@grucki: po prostu mam gdzieś, że jakiś pryszczaty szczyl boi się psa na uwięzi lub nawet biegającego luzem a kontrolowanego za pomocą komend.
@niggerinthebox: na odludziu też przeszkadza, bo może zagryźć sarnę albo nagle pojawi się tam człowiek. Ostatnio jakiś mirek relacjonował, że komuś przeszkadzały psy na wybiegu dla psów i dlatego postanowił nafaszerować kiełbasę gwoździami.
  • Odpowiedz
Yorki z natury są głupie


@czarmander: nie chcę Cię cumplu w żaden sposób obrażać, ale pies jest odzwierciedleniem jego właściciela. Ja w życiu poznałam bardzo dużo fajnych mądrych yorków ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@UndaMarina: no i gdyby mój pies na tym odludzu zaatakował kogoś to byłaby to moja wina.

po prostu mam gdzieś, że jakiś pryszczaty szczyl boi się psa na uwięzi lub nawet biegającego luzem a kontrolowanego za pomocą komend.


jaka Ty jesteś głupia, brak słów.

A niech obcych atakuje, co mnie to.


@czarmander: kolejny kasztan XD
  • Odpowiedz