Wpis z mikrobloga

Hej psiarze błagam was i proszę trzymajcie swoje psy albo chociaż je dobrze wychowajcie bo człowiek który nie lubi jak wasz pies biegnie rozpędzony w jego stronę nie może spokojnie przejść przez park. Wyobraźcie sobie też ze wiele osób psów się boi i wasze "on nie gryzie" jeszcze bardziej #!$%@?. Obecnie takie osoby nie mają szans pobiegać sobie po parku na luzie . Ja osobiście zaczynam biegać z gazem i juz się nie mogę doczekać kiedy użyje go na twoim glupim psie. #psy #bieganie #gorzkiezale #zalesie
  • 213
@Ciaztko: chyba, ze pies reaguje na komendę 'siad' i mam go na uprzęży biodrowej, to wtedy ignorant twojego pokroju może łapać ból doopy.
@MrOsamaful: pies stale prowadzany przy nodze, nie spełnia swoich naturalnych potrzeb - sprawiasz, że jest nieszczęśliwy.

Podumowując: pies w skupiskach ludzkich powinien być zawsze na smyczy, ale tylko żeby minimalizować ryzyko jego spotkania ze strachliwymi ciziami z gazem. Jeśli boisz się psów, dowiedz się czegoś o ich
pies stale prowadzany przy nodze, nie spełnia swoich naturalnych potrzeb - sprawiasz, że jest nieszczęśliwy.


@UndaMarina: Co ty bredzisz. Mój pies sam idzie przy nodze, ja go nie trzymam na siłę, ma luzu na smyczy ze 2 metry ale idzie obok mnie. Jeżeli chce się wysikać albo coś powąchać to sam sobie odchodzi na bok. Ale spoko, wiesz lepiej i wiesz, że jest nieszczęśliwy xd
@MrOsamaful: ps. to wyrażaj się precyzyjnie, jeśli się oddala to nie chodzi stale przy nodze. Pamiętaj, że w takim momencie może trafic na jakąś boidupę zza krzaka, co go popsika gazem, bo pies mu ponoć zagrażał ;)
@grucki: sam mam psa i mówię Ci: jeżeli poczujesz się zagrożony to użyj tego gazu albo potraktuj psa z kopniaka w pysk. Durni januszowi właściciele nie rozumieją że psy nie są stabilnymi zwierzakami i zawsze może im coś #!$%@?ć i na stu ludzi na których nie reagowali akurat na tego jednego mogą się rzucić. Jeżeli pies nie ma kagańca albo nie jest na smyczy masz prawo czuć się zagrożony. Tyle w
@Madotsuki: wielki plus za rozsądne podejście, sam uwielbiam zwierzęta ale mogę poczuć się zagrożony kiedy rozpędzony pies zmierza w moją stronę... tak jak piszesz, to nie są stabilne zwierzęta... nawet głupi szczegół ubioru (w sensie coś wiszącego/świecącego) im przeszkodzi i może być problem.
@grucki: jako posiadaczka psa i to amstaffa (omójbożeuciekaćbopiesmorderca) bardzo bym chciała, żeby były robione testy psychologiczne na posiadanie psów większych od jamnika, bo nie dość, że ludzie cierpią przez nieodpowiedzialnych właścicieli, to jeszcze same w sobie psy mogą oderwać gazem i są skrzywione. Ja bym chętnie dawała w mordę właścicielom, którzy puszczają swoje psy, a nie mają nad nimi żadnej kontroli.
@grucki: mój pies jest spokojny w stosunku do ludzi, jak ich widzi to się kładzie i łasi, ale do psów w szczególności mniejszych od niego jest tak agresywny, że jednego już zagryzł a drugiemu rozszarpał nogę w drobny mak.( ͡° ʖ̯ ͡°)