Wpis z mikrobloga

Hej psiarze błagam was i proszę trzymajcie swoje psy albo chociaż je dobrze wychowajcie bo człowiek który nie lubi jak wasz pies biegnie rozpędzony w jego stronę nie może spokojnie przejść przez park. Wyobraźcie sobie też ze wiele osób psów się boi i wasze "on nie gryzie" jeszcze bardziej #!$%@?. Obecnie takie osoby nie mają szans pobiegać sobie po parku na luzie . Ja osobiście zaczynam biegać z gazem i juz się nie mogę doczekać kiedy użyje go na twoim glupim psie. #psy #bieganie #gorzkiezale #zalesie
  • 213
@grucki: Hej rodzice biegaczy błagam was i proszę trzymajcie swoje pociechy albo chociaż je dobrze wychowajcie, bo człowiek który nie lubi jak nieznajomy typ biegnie rozpędzony w jego stronę nie może spokojnie przejść przez park. Wyobraźcie sobie też ze wiele osób nieznajomych typów biegnących w ich stronę się boi i wasze "sebek sobie tylko biega" jeszcze bardziej #!$%@?. Obecnie takie osoby nie mają szans pochodzić sobie po parku na luzie .
Hej rodzice biegaczy błagam was i proszę trzymajcie swoje pociechy albo chociaż je dobrze wychowajcie, bo człowiek który nie lubi jak nieznajomy typ biegnie rozpędzony w jego stronę nie może spokojnie przejść przez park. Wyobraźcie sobie też ze wiele osób nieznajomych typów biegnących w ich stronę się boi i wasze "sebek sobie tylko biega" jeszcze bardziej #!$%@?. Obecnie takie osoby nie mają szans pochodzić sobie po parku na luzie . Ja osobiście
ze nowofunland nie jest grozna rasa? Skad ma wiedziec ze to szczekanie jest przyjazne i raczej zaproszeniem do zabawy niz ostrzezeniem "nie zblizaj sie bo moge pogryzc moge"?


@PurpleHaze: no jak to skąd, według @UndaMarina: powinieneś przestudiować wszystkie rasy i ich zachowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
juz się nie mogę doczekać kiedy użyje go na twoim glupim psie


@grucki: Niby prawda, że psów się nie powinno puszczać luzem w miejscach publicznych, ale po tym widać, że nie jesteś wcale lepszy od tych psiarzy.
Powinien być bezwzględny zakaz trzymania psów w blokach. Potrzebujesz zwierzątko a mieszkasz w bloku?


@Przegralem_zycie: To cumplu, #!$%@?łbym pchlarze z miast mocno xD W Szczecinie ciężko nie wdepnąć co jakiś czas w psie gówno, bo właściciele #!$%@?. Już pomijając zjebów wyprowadzających pitbulle w centrum bez kagańca ani zmyczy i zadeptujących trawniki na torowiskach.

Lubię zwierzaczki, ale nie lubię głupoty, a te dwie rzeczy niestety często idą ze sobą w parze, vide