Wpis z mikrobloga

Hej psiarze błagam was i proszę trzymajcie swoje psy albo chociaż je dobrze wychowajcie bo człowiek który nie lubi jak wasz pies biegnie rozpędzony w jego stronę nie może spokojnie przejść przez park. Wyobraźcie sobie też ze wiele osób psów się boi i wasze "on nie gryzie" jeszcze bardziej #!$%@?. Obecnie takie osoby nie mają szans pobiegać sobie po parku na luzie . Ja osobiście zaczynam biegać z gazem i juz się nie mogę doczekać kiedy użyje go na twoim glupim psie. #psy #bieganie #gorzkiezale #zalesie
  • 213
Brak mi na was słow...

@ladril: A nie miej sobie. Zbyt wiele problemów miałem, żeby dość do wniosku, że lepiej by było wytępić wszystkie psy świata niż wymagać od właścicieli psów jakiegokolwiek pomyślunku. Ogólnie to dotyczy garstki, ale tyle #!$%@? nabrałem przez lata, że mam ochotę wybić wszystkich. Nie, nie zrobię tego. Nie jestem debilem.
Matko. Dla niektórych widzę życie w społeczeństwie jest za trudne. W ogóle nie patrzą szerzej i maja w dupie czy komuś coś może przeszkadzać.
Taki problem trzymać zawsze psa na smyczy. Lub znależć na tyle ustronne miejsce ze pies sobie bez smyczy pobiega? Takie to trudne?
Nie mozna tego zrobic bo co? Bo w dupie masz to ze na swiecie żyją inni? Bo zachciało sie psa, ale reszta musi sie dostosować do
co Ci zrobily że sądzisz ze Cię zaatakowaly ?

@ladril: Pogryzły, zniszczyły spodnie, kurtkę. Innym razem skoczył mi do ręki, śladu już nie ma (tamten chyba do kastracji potem poszedł). Mam wymieniać dalej?
@Rain_: przecież prawdopodobieństwo ze idący nie w twoja stronę palacz (a nawet i w twoja) będzie agresywny jest znacząco niższe niz biegnący np w twoja stronę pies bez kagańca.

Poza tym porównanie trochę z dupy. Ale jeśli zmierza ku tobie człowiek i bedzie zagrażał tobie. Bedzie agresywny. To tak. Mozesz użyć gazu :)
Dym papierosowy nie ma tu znaczenia.
sądze że najłatwiej poradziłbyś sobie z problemem gdbyś wybił się sam. :)

@ladril: Nie. Nie, bo nie poczuję z tego przyjemności. Nie będzie ani zdychających psów, ani min ich właścicieli oraz satysfakcji z możliwości oglądania tego cyrku.
Tak na marginesie. Jak byłem małym dzieckiem i biegłem za bratem. To poleciał za mną jamnik. Bez kagańca. I mnie ugryzł. Pierdzielony jamnik. I co? Moja wina ze jak byłem mały to sie bałem? Powinienem studiować zachowanie psów? Albo wiedziec ze wyczuwają strach? Nie. Właściciel sprawia sobie psa wiec to na nim ciąży odpowiedzialność.
To samo z kotami - wypuszczają debile takie gówna z domu umyślnie albo nieumyślnie, potem #!$%@?ą biegając ulicami, wydzierają japę każdej nocy, i żebrają częściej niż gołębie. Dodatkowo częściej koty są olewane przy szczepieniach niż psy i bardzo lubią się #!$%@?ć do małego dziecka. Oczywiście jeszcze stare raszple cały czas je dokarmiają tworząc łatwy sposób na roznoszenie chorób (bo dachowce lubią się co chwilę #!$%@?ć) szczególnie w trakcie mody na nie-szczepienie.

Z
Mam suczkę, ale sama boję się obcych psów. Zwłaszcza owczarków niemieckich, bo miałam kiedyś właśnie niemiłe przeżycia z nimi.

Mój pies jest głupiutkiem, bo bardzo lubi wszystkich ludzi i skacze z radości na każdego, żeby się przywitać i polizać w buzię (ostatecznie ludzie na przywitanie dają sobie buziaka), więc trzymam ją blisko siebie, jak mijam ludzi. Zresztą, bez smyczy biega tylko po polu i tam, gdzie wiem, że jest pusto. Raz polem
A jak uzyjesz gazu to oni cie zglosza na policje i ze jestes #!$%@? hyclem i krzywdzisz niewinne zwierzeta.


@PurpleHaze: w tym momencie taki ktoś powinienen się dopiero zacząć obawiać o własne zdrowie, a co do wniosków o panikarzach, przepisałeś absolutną prawdę

@grucki: ;*