Wpis z mikrobloga

Hej psiarze błagam was i proszę trzymajcie swoje psy albo chociaż je dobrze wychowajcie bo człowiek który nie lubi jak wasz pies biegnie rozpędzony w jego stronę nie może spokojnie przejść przez park. Wyobraźcie sobie też ze wiele osób psów się boi i wasze "on nie gryzie" jeszcze bardziej #!$%@?. Obecnie takie osoby nie mają szans pobiegać sobie po parku na luzie . Ja osobiście zaczynam biegać z gazem i juz się nie mogę doczekać kiedy użyje go na twoim glupim psie. #psy #bieganie #gorzkiezale #zalesie
  • 213
  • Odpowiedz
@grucki ostatnio na mojej ulicy musiałem psu zasadzić z kopa w pysk, biegł na mnie i szczekał, cofnąłem się ale poczułem jego zęby na nogawce, za psem od razu poleciał sąsiad i jeszcze mnie przepraszał, jakbym psu kopa nie zasadził to chyba na pewno by mnie ugryzł, to było wieczorem ale od tej pory zawsze jak widzę sąsiada jak idzie z psem to smyczy więc chyba czegos go to nauczyło ( ͡
  • Odpowiedz
@UndaMarina: kiedyś ciężko było mi pojąć jak ktoś może być tak ograniczony, dzięki wykopowi dowiedziałem się ze wiele osób jest pozbawionych umiejętności logicznego myślenia. Wielokrotnie zrzucały się na mnie psy, oczywiście właściciele zawsze twierdzą ze ich pies nie gryzie tylko chce się bawić, widocznie zapomnieli im wyjaśnić że ludzkimi nogami nie można się bawić tak jak kością... dla psów gryzienie i szarpanie kości przymocowanej do ludzkiego ciała to może rzeczywiście zabawa
Siepa - @UndaMarina: kiedyś ciężko było mi pojąć jak ktoś może być tak ograniczony, d...

źródło: comment_JkgQ9TtstjNMpnVbV5UCMK7IwKTC9OJC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@czarnydildos: sam mam psa ale hejtuję takich idiotów razem z Tobą. Raz dziadek chciał mi #!$%@?ć, bo mój pies o mało co nie pogryzł jego. Oczywiście mój na smyczy przy nodze, jego luzem i za #!$%@? nie reagował na wołanie dziadka, ale co tam, oczywiście hurr durr moja wina, co za groźy pies, wyszczelać takie itd :) Propsuję postawe i popieram gaz, szkoda żeby zwierzak cierpiał za głupotę właściciela, no ale
  • Odpowiedz
@grucki: @UndaMarina: @niggerinthebox: @czarmander: @matra: @hard1: @niggerinthebox: @diabeu255: @quintic:
Powiedzcie jak to jest ze zagranica ludzie potrafia normalnie koegzystować z psami? Psy biegaja sobie bez smyczy i kaganca, bawia miedzy soba w parku. Nawet nikt nie daje #!$%@? jak sobie biegaja na placu zabaw miedzy dziecmi, a rodzic najwyzej zapyta czy jego dziecko moze poglaskac twojego psa.
Czesciowo wiem co jest przyczyna. Ludzie
  • Odpowiedz
Nie rozumieja zachowan spolecznych innych psow i reaguja agresja. Szkoda :/


@dob3k: no i masz odpowiedź. Pochodzę z Cieszyna gdzie przechodzisz przez most i masz inny kraj, inne obyczaje. Psy, które mijają Ciebie i Twojego psa siadają w miejscu przy nodze właściciela i grzecznie czekają aż je miniesz. Same z siebie, albo na komendę. Sprzątają po psach wszyscy, psy na siebie nie szczekają, nie ujadają, wszystkie, no cholera po prostu wszystkie
  • Odpowiedz
@dob3k: wyżej masz odpowiedź - pies to jest maszynka do gryzienia, nie rozumiem jej, i nue chcę poznać, boję się i będę się bronił przed nią gazem. Piszą to młodzi ludzie, ale jak widać mózgi mają postkomunistyczne.
  • Odpowiedz
@dob3k: wybacz może jakiś mało światowy jestem, ale będąc co miesiąc z pracy w Mediolanie jakoś nie widziałem luźno biegających amstaffów czy innych #!$%@?.

W Polsce generalnie panuje myślenie "ja i #!$%@?", a nie myślenie wspólnotowe. Widać to w każdej dziedzinie życia, w tym w tej o której dyskutujemy.

Moim zdaniem większym #!$%@? jest puszczanie psa wolno który gania biegających itd., niż to że ktoś kupuje w obronie gaz. I właśnie
  • Odpowiedz
@niggerinthebox: Ja staffy widze praktycznie co dzien. Sa bardzo przyjacielskie dla ludzi i dzieci, a kiedy wychowane z innymi zwierzetami od malego rowniez nie ma zadnego klopotu by bawily sie z innymi psami.
Rozumiesz? To kiedy izolujesz zwierze od innych psow i ludzi, od szczeniaka tworzysz bariere to robisz z tego psa #!$%@? spolecznego.
Pies zachowan spolecznych w grupie uczy sie od szczeniaka. Powinien wtedy jak najwiecej czasu spedzac z innymi
  • Odpowiedz
@niggerinthebox: To Ty mi powiedz jak ludzie maja uczyc psy tego od malego skoro po komentarzach wyzej widac ile osob ma problem z psami biegajacymi bez smyczy. Same z siebie sie nagle od szczeniaka tego te psy nie naucza. Trzeba od czegos zaczac nie? Obecna sytuacja to zamkniety krag #!$%@?. Ludzie chcieliby zeby psy byly dobrze ulozone i przystosowane do zycia w miescie, a nie pozwalaja im sie tego nauczyc. Tak
  • Odpowiedz