Wpis z mikrobloga

Chcecie wreszcie wyjść z przegrywu? To dbajcie o swoje zęby!
To jest jakieś przegięcie, czasem się rzygać chce jak się któryś z was uśmiechnie.
Nawet jak gadacie, to widać te krzywe i żółte zębiska, nie myślcie sobie, że nikt nie zauważy.
Albo dziurska czarne nawet na dwójkach czy jedynkach!
Scaling brzmi obco? Brudasy....
Zamiast wydawać na nową kartę graficzną i nową grę, to odłóżcie na porządnego stomatologa i ortodontę.
Ludzie, wasz uśmiech to wasza wizytówka.

Nie imponują mi obcokrajowcy czy inni egzotyczni Enrique, ale fakt faktem - oni potrafią zadbać o piękny i zdrowy uśmiech. A to jest połowa sukcesu. Mając piękne zęby reszta gęby nie taka straszna.

Nie każdy rodzi się z uśmiechem Brada Pitta, ale przy waszych 15 k na miesiąc coś by się chyba dało odłożyć na to paskudne zębiska?

#gorzkiezale #niebieskiepaski #zeby #wyglad #mowiejakjest
k.....a - Chcecie wreszcie wyjść z przegrywu? To dbajcie o swoje zęby!
To jest jakie...

źródło: comment_4je2P9l3Er0372YgJDk3vNIlokQ6Xd0b.jpg

Pobierz
  • 151
  • Odpowiedz
Moim zdaniem się nie opłaca i gdybym miał robić, to bym dołożył i zrobił to w jeden dzień.


@LuckyLuq: przecież to jest zupełnie inna metoda, jak Ty chcesz porównywać licówki czy inne badziewie do wyprostowanych naturalnych zębów?
  • Odpowiedz
@ethics: To chyba na oczy nie widziałeś prezesa, najwyżej jak jakiś żul kogoś tak nazwał. Idąc twoim tokiem rozumowania nie powinni również nosić drogich garniturów, butów, czy zegarków, a noszą. Duża część sukcesu takich ludzi opiera się na tym, jak wyglądają.
Niemiły z ciebie skwaszeniec kolego.
  • Odpowiedz
@Micky: Niee, Ty masz sobie #!$%@?ć iglaturę bo jakaś sfrustrowana trzydziecha musi szukać partnera wsród przegrywów i kuców. Nie ważne, że za 20 lat będziesz miał piasek zamiast kłów. Różowemu masz się podobać i #!$%@?!
  • Odpowiedz
@xetrov: Nic się nie równa naturalnym prostym zębom. Są jednak sytuacje, kiedy trzeba się ratować jak najszybciej, nie każdy może sobie pozwolić na wielomiesięczne leczenie. Ja sam mam 4 implanty i #!$%@? się z tym jest dużo.
Nie wiem czy istnieje coś takiego, ale najlepiej byłoby załatwić sprawę tak, że się idzie do kliniki, kładzie na stół, dostaje narkozę i się robi kilka implantów na raz, najlepiej wszystko co potrzeba. No
  • Odpowiedz
@LuckyLuq: wiem że nie każdy może, choćby właśnie aktorzy, piosenkarki i inni ludzie pracujący twarzą (choć kojarzę też jakieś znane osoby z aparatem, tylko teraz nie przypomnę sobie kto to), tylko niestety to nie jest droższa i lepsza metoda, a raczej droższa i szybsza, mimo wszystko wolałbym jednak walczyć o każdego naturalnego zęba do końca.
  • Odpowiedz
@krulewna: wziąłem sie ostatnio za prostowanie zębów. Było fajnie, dopóki nie musiałem usunąć trzech ósemek. Od wczoraj znowu jest fajnie, bo moge jeść cos twardszego niz budyń i bigmilk na śniadanie, trzy big milki na obiad i danio na kolację.
  • Odpowiedz
@krulewna: Wiesz co? Zgadzam się z Tobą, warto zadbać o zęby, wypełnić ubytki, robić scaling, piaskowanie i lakierowanie, oczywiście myć regularnie zęby, w miarę możliwości zakładać aparat, ale pieprzyć to wybielanie. Jak się robi pozostałe punkty, to zęby i tak wyglądają ładnie i widać, że są zadbane. Ba, nawet sam scaling i piaskowanie potrafi troszkę wybielić zęby.
  • Odpowiedz
@krulewna: powiem Ci w czym jest często problem krulewno, na własnym przykładzie. Parę lat temu uprawiałem dość ostre i kontaktowe sztuki walki. Podczas jednej z konfrontacji dostałem przysłowiową lepę w dziąsło, tak że złamała mi się trójka. Poszedłem do dentysty, wkręcił na śrubę jakiś substytut i miałem spokój na wiele lat. Ale w tym roku śruba puściła i musiałem iść na naprawę. Babka zrobiła zdjęcie i okazało się, że ząb jest
  • Odpowiedz
@Micky: @subteIny: @jednakwiecejniz14sekund
google was gryzie widzę, np lampą ZOOM. Takie wybielanie kosztuje około 1200-1800 zł. I nawet "naturalnie żółte zęby" zmienią swój odcień diametralnie.

@IIIIIIIII: które leczenie?

@poszukiwacz_zaginionej_warki: nikt Ci się nie kazał pchać na sztuki walki, ani też nikt nikomu nie sugeruje palenia papierosów, czego konsekwencją są paskudne zęby. Ja rozumiem, że niektórych nie stać, żeby od razu wywalić taką kwotę, ale można odkładać, co też
  • Odpowiedz
@krulewna: Wytłumacz mi na jakiej zasadzie działa ta lampa, że nie zmienia struktury szkliwa? Przez moje życie przebiegło już z 10 różnych technologii i nigdy żaden dentysta nie powiedział, że jest bezinwazyjna.

A dla i tych co nie wiedzą, 2 dni po lampie weźcie wolne bo zęby srogo #!$%@?ą
  • Odpowiedz