Wpis z mikrobloga

Chcecie wreszcie wyjść z przegrywu? To dbajcie o swoje zęby!
To jest jakieś przegięcie, czasem się rzygać chce jak się któryś z was uśmiechnie.
Nawet jak gadacie, to widać te krzywe i żółte zębiska, nie myślcie sobie, że nikt nie zauważy.
Albo dziurska czarne nawet na dwójkach czy jedynkach!
Scaling brzmi obco? Brudasy....
Zamiast wydawać na nową kartę graficzną i nową grę, to odłóżcie na porządnego stomatologa i ortodontę.
Ludzie, wasz uśmiech to wasza wizytówka.

Nie imponują mi obcokrajowcy czy inni egzotyczni Enrique, ale fakt faktem - oni potrafią zadbać o piękny i zdrowy uśmiech. A to jest połowa sukcesu. Mając piękne zęby reszta gęby nie taka straszna.

Nie każdy rodzi się z uśmiechem Brada Pitta, ale przy waszych 15 k na miesiąc coś by się chyba dało odłożyć na to paskudne zębiska?

#gorzkiezale #niebieskiepaski #zeby #wyglad #mowiejakjest
k.....a - Chcecie wreszcie wyjść z przegrywu? To dbajcie o swoje zęby!
To jest jakie...

źródło: comment_4je2P9l3Er0372YgJDk3vNIlokQ6Xd0b.jpg

Pobierz
  • 151
  • Odpowiedz
@Prawilny_Mireczek: : Mi wyrwali 2 siódemki, żeby się zęby mieściły w jamie ustnej. Bolało jak cholera mimo 2 znieczuleń, ale było warto :)
@krulewna notabene ja miałem zęby prostowane ze wskazania medycznego- w wieku 16 lat mogłem mieć początki paradontozy.

A i polecam wybielanie- na gruponie można znaleźć za 100 zł (2 zabiegi, na śląsku). Efekt utrzymuje się około 1,5 roku, więc jeśli kogoś stać to polecam ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@SmellySocks: to masz się świetnie, bo invisalgn (jak nosiłem to się śmiałem, że mam ochraniacz na zęby) nie każdy musi nosić. Ja musiałem przecierpieć swoje w aparacie normalnym (a dokładniej to w 3), a potem dopiero mogłem nosić taki
  • Odpowiedz
@krulewna: Szkoda, że na tej fotce jest taki retusz. Ale masz sporo racji - na tej fotce bardzo dobrze to widać. Gość niby wciąż jest kucem ale przynajmniej teraz ma wyjściowy uśmiech. Resztę da się ogarnąć szybko/tanio :q
  • Odpowiedz
@krulewna: Popatrzcie sobie na seriale, w 1 sezonach aktorzy często mają zęby jak koleś po lewo, a w ostatnich sezonach już piękne bialutkie, kasa > all. Ja u wielu dentystów w życiu byłem niezliczoną ilość razy, moje zęby to dalej dno, praktycznie odkąd pamiętam jem nonstop uważając jak gryze bo mi się zęby posypią, zdarzyły się momenty, że 'zapomniałem się' dosłownie na 1 czy 2 gryzy i słono za to zapłaciłem
  • Odpowiedz
@krulewna: moze słyszałaś moze nie - drzewa sie za młodu prostuje a nie jak juz urosły. Żeby mozesz zrobic proste ale korzenie nie zmienia swojej pozycji w dziąśle i sa bardzo osłabione.
  • Odpowiedz
@krulewna: Ale ty mi po prostu implikujesz, że jestem brudasem, choć mnie nawet nigdy nie widziałaś. #!$%@? z tą odezwą do ludu, mów ogólnie, że "czasem ludzie nie myja zymbuf, brudne mają, niech myją zęby ci ludzie".
  • Odpowiedz
Nie imponują mi obcokrajowcy czy inni egzotyczni Enrique, ale fakt faktem - oni potrafią zadbać o piękny i zdrowy uśmiech. A to jest połowa sukcesu. Mając piękne zęby reszta gęby nie taka straszna.


@krulewna: odpowiedź jest prostsza niż myślisz. W normalnych krajach opieka dentystyczna jest niemal w całości pokrywana przez budżet państwa.

W Polsce moja droga, aparat jest bezpłatny tylko do 13 roku życia. Plomby kompozytowe to luksus za który trzeba
  • Odpowiedz