Wpis z mikrobloga

Chcecie wreszcie wyjść z przegrywu? To dbajcie o swoje zęby!
To jest jakieś przegięcie, czasem się rzygać chce jak się któryś z was uśmiechnie.
Nawet jak gadacie, to widać te krzywe i żółte zębiska, nie myślcie sobie, że nikt nie zauważy.
Albo dziurska czarne nawet na dwójkach czy jedynkach!
Scaling brzmi obco? Brudasy....
Zamiast wydawać na nową kartę graficzną i nową grę, to odłóżcie na porządnego stomatologa i ortodontę.
Ludzie, wasz uśmiech to wasza wizytówka.

Nie imponują mi obcokrajowcy czy inni egzotyczni Enrique, ale fakt faktem - oni potrafią zadbać o piękny i zdrowy uśmiech. A to jest połowa sukcesu. Mając piękne zęby reszta gęby nie taka straszna.

Nie każdy rodzi się z uśmiechem Brada Pitta, ale przy waszych 15 k na miesiąc coś by się chyba dało odłożyć na to paskudne zębiska?

#gorzkiezale #niebieskiepaski #zeby #wyglad #mowiejakjest
k.....a - Chcecie wreszcie wyjść z przegrywu? To dbajcie o swoje zęby!
To jest jakie...

źródło: comment_4je2P9l3Er0372YgJDk3vNIlokQ6Xd0b.jpg

Pobierz
  • 151
  • Odpowiedz
@OdyniecBojowy:

xD nie można wybielić zębów na stałe

Ale można na długo i jak napisała @krulewna trochę mogą ściemnieć ale do stanu z przed zabiegu już nie wrócą.
Nic zresztą nie stoi na przeszkodzie aby zabieg powtórzyć - tym bardziej że zazwyczaj kolejne razy są o wiele tańsze bo ma się już "foremkę" dopasowaną do swoich kłów po pierwszym razie.

Włosy też dorastają, a jakoś nikt nie stosuje tego jako argumentu
  • Odpowiedz
@krulewna: Ale na przegryw nie składa się tylko wygląd, dajcie spokój. Jeśli na podstawie zdjęcia jestescie w stanie stwierdzić, że ktoś nie jest interesujący, dla mnie już jesteście prawdziwymi przegrywami.
Za dzieciaka byłam częstym gościem na turnusach rehabilitacyjnych, zazwyczaj większość dzieci było tam niepełnosprawnych. Jestem wdzieczna rodzicom, że wpoili mi do głowy takie, a nie inne wartości i na dzień dzisiejszy nie muszę ukrywać obrzydzenia na widok zarzyganej dziewczyny z porażeniem
  • Odpowiedz