Wpis z mikrobloga

Chcecie wreszcie wyjść z przegrywu? To dbajcie o swoje zęby!
To jest jakieś przegięcie, czasem się rzygać chce jak się któryś z was uśmiechnie.
Nawet jak gadacie, to widać te krzywe i żółte zębiska, nie myślcie sobie, że nikt nie zauważy.
Albo dziurska czarne nawet na dwójkach czy jedynkach!
Scaling brzmi obco? Brudasy....
Zamiast wydawać na nową kartę graficzną i nową grę, to odłóżcie na porządnego stomatologa i ortodontę.
Ludzie, wasz uśmiech to wasza wizytówka.

Nie imponują mi obcokrajowcy czy inni egzotyczni Enrique, ale fakt faktem - oni potrafią zadbać o piękny i zdrowy uśmiech. A to jest połowa sukcesu. Mając piękne zęby reszta gęby nie taka straszna.

Nie każdy rodzi się z uśmiechem Brada Pitta, ale przy waszych 15 k na miesiąc coś by się chyba dało odłożyć na to paskudne zębiska?

#gorzkiezale #niebieskiepaski #zeby #wyglad #mowiejakjest
Pobierz k.....a - Chcecie wreszcie wyjść z przegrywu? To dbajcie o swoje zęby!
To jest jakie...
źródło: comment_4je2P9l3Er0372YgJDk3vNIlokQ6Xd0b.jpg
  • 151
@krulewna: to jest zarzudka? Niektórzy mają naturalne żółte i krzywe zęby. Aby były białe jak u murzyna musisz iść na zabieg niszczenia zęba albo wstawić sztuczne. Równie dobrze można powiedzieć, że każda loszka powinna mieć sztuczne piersi.
@krulewna: Ale ty wiesz, że to zdjęcie po lewej było robione kilka lat przed tym po prawej? To dlatego ziomek wygląda lepiej, bo zszedł mu z twarzy taki młodzieńczy tłuszczyk i twrz się wyostrzyła, a nie dlatego, że ma białe zęby lel
Nie mówiąc o tym, że nasz "kuc" miał wcześniej wadę zgryzu albo krzywą szczękę, bo dziwnie się uśmiechał
@kyaroru: O dobry losie, ale pitolisz. Przyjrzyj się ludziom, którzy odnieśli jakiś znaczący sukces. Tacy ludzie zazwyczaj dbają o siebie, bo to też inwestycja. Pewnie, że znajdziesz wśród nich spoconych grubasów z holenderskim uśmiechem, ale to mniejszość.
@krulewna:
Sądząc po twoich komentarzach pod wpisem sądziłem że dla ciebie ideałem jest bardzo biały uśmiech, nie prosty. Z naciskiem na długotrwały efekt w stylu licówek i implantów. Swoją drogą zgodzę się z @kyaroru. W pewnym wieku masz inne priorytety, ja zamiast zestawu nowe implanty+wybielanie reszty (po wypadku musiałem mieć robione parę zębów), wybrałbym wakacje z rodziną, prezent dla bliskiego bądź zakup złoma do offroadu/ szybszej jazdy. Patrząc nawet po
zawsze piszą i plusują takie komentarze bóldupce, których personalnie zakuł wpis XD beka z was


@krulewna: Tak się składa że mam naturalnie ładne i proste zęby. Raz czy dwa nawet wybielałem i dopiero laski się zachwycały. Dziś nie wybielam, tylko myję dobrymi szczoteczkami i pastami. No i nie palę, nie piję kawy, więc beka z ciebie.
@krulewna: ja z aparatem latam od trzeciej LO, czyli już z cztery lata (duża wada wymagająca operacji), ale efekty są niesamowite, aż się chce pokazywać zęby podczas uśmiechu. trochę na minus że teraz strasznie zwracam uwagę na uzębienie u innych i widzę że większość ludzi niestety o zęby nie dba - i tyczy się to zarówno kobiet jak i mężczyzn.

ogólnie polecam, ładny uśmiech wart jest każdych pieniądzy.
@krulewna: Jesteś śmiesznym różowym ktora sobie cos ubzdurala, to jedno. Kolejna sprawa to fakt, ze totalnie ignorujesz genetykę. Wyobraź sobie, ze sa osoby z bardzo slabymi zębami i kazda ingerencja moze się skończyć nawet usunięciem zęba. No ale lepiej mieć biale i niz mieć w ogóle, nie?
Dla Ciebie biale, równe żeby to sposób na wyjście z przegrywu, a dla innych będzie to utrzymanie uzębienia w dobrym, zdrowym stanie. Nie patrzą
@Fafnucek: prezez dużej firmy nie musi się nikomu przypodobywać. Ktoś chce robić z nim interesy bo mu się to opłaci a nie bo pan prezes ma super fryzurę czy białe zęby. O wygląd dbają tylko instagramowe #!$%@? albo ludzie co nie mają nic poza wyglądem do zaoferowania.