Wpis z mikrobloga

ostrzegam przed https://electrocenter.net/ dzisiaj szukałem pomysłu na prezent w internecie i wpadłem na ich stronę, wszystko w zaskakująco niskich cenach (co już wzbudziło moje podejrzenie), zdecydowałem się zamówić produkt za pobraniem i tutaj własnie już upewniłem się co do ich niecnych zamiarów, otóż wysyłka z przedpłatą jest darmowa natomiast koszt dostawy w przypadku płatności przy odbiorze wynosi 150 zł !!!
  • 1335
  • Odpowiedz
@Firn: to samo możesz złożyć w każdej jednostce policji tylko wtedy wstaw adres tego posterunku (komendy), ale najlepiej na dziennik podawczy do prokuratury rejonowej właściwej dla Twojego miejsca zamieszkania
  • Odpowiedz
A może na tej liscie zaznaczymy kto złozył zgłoszenie na policji i w jakim mieście, bo z tego co ustaliłam komisariaty nie wymieniają się danymi jak na razie. Pewnie w przyszłosci wszystkie zgłoszenia trafią do jednego miasta do jednej prokuratury która przejmie sprawę. ja jestem z Poznania
  • Odpowiedz
Dobrze jest też dodać rubrykę jak ktoś trafił na tą strone. Jeżeli ceneo skąpiec czy nokaut są winni poczęści to można ich trochę obsmarować.
  • Odpowiedz
@Firn: popieram dalliiwarr-a i Don_Donalda-a - warto dodać kolumny "jak trafiłeś do Electrocenter" i Miejsca (adres) złozenia zaw. o pop. przest.
  • Odpowiedz
nieh osoba ogarnięta, która pisała ju z do tvn24 napisała też do interwencji (interwencja@polsat.com.pl).

i również poproszę o wzór zawiadomienia do prokuratury: karolina.mielewczyk1@gmail.com
  • Odpowiedz
"Dzień dobry,
19.06.2016r. zamówiłam towar w sklepie ElektroCenter, lecz przez przypadek dokonałam dwukrotnego zamówienia tego samego produktu. Dzień później po nieotrzymaniu maila o potwierdzeniu zamówienia, zaczęłam interesować się tą firmą, a znajomy z Gdańska na moją prośbę sprawdził adresy, pod którymi rzekomo jest siedziba tej firmy. Oczywiście nie znalazł nic związanego z tą firmą pod podanymi adresami. W związku z tym napisałam maila (telefonicznie nie dało się) do tej firmy prosząc o
  • Odpowiedz
"Doczytałam się teraz w tytule przelewu jest, że rachunek został zamknięty, czyli albo służby go zamknęły, albo został zablokowany i bank automatycznie zwrócił mi pieniądze.
Proszę powiadomić inne osoby, które wysłały pieniądze na to samo konto, może mają podobną sytuację i niech sprawdzą historię przelewów.
Pozdrawiam"
  • Odpowiedz