Wpis z mikrobloga

ostrzegam przed https://electrocenter.net/ dzisiaj szukałem pomysłu na prezent w internecie i wpadłem na ich stronę, wszystko w zaskakująco niskich cenach (co już wzbudziło moje podejrzenie), zdecydowałem się zamówić produkt za pobraniem i tutaj własnie już upewniłem się co do ich niecnych zamiarów, otóż wysyłka z przedpłatą jest darmowa natomiast koszt dostawy w przypadku płatności przy odbiorze wynosi 150 zł !!!
  • 1335
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prawie 30 osób na liście. Ale to wciąż mało. Dawajcie znać ludziom. Albo bezpośrednio link do tabelki albo link do formularza.
  • Odpowiedz
@Firn: Wiem, że dobrze chciałeś, ale chyba przedobrzyłeś. My jesteśmy na bieżąco i wiemy o co chodzi, ale jak przyjdzie ktoś nowy to się może wystraszyć tego formularza (przedtem od razu widział listę, innych odważnych/poszkodowanych którzy się wpisali) no chyba, że będziemy co jakiś czas monitorować forum i powtarzać instrukcje i podawać link
  • Odpowiedz
Ludzie mają problem z systemem komentarzy. Ja też nie mam czasu każdemu tłumaczyć po kolei jak się dopisać. Formularz jest prosty. Mogę ewentualnie w opisie formularza podlinkować do tej finalnej listy ale wtedy jak ktoś nie zobaczy siebie od razu na liście to będzie wysyłał 10x to samo.
  • Odpowiedz
Sklep bardzo podobny do działalności Pana Artura Z. z Będzina, o ile mi wiadomo w tym roku miał wyjść z kicia za inne sklepy prawdopodobnie wznowił działalność :) powodzenia tym co umoczyli pieniądze od 4 lat mam na nim komornika i ...... :) mogę mu naskoczyć takie prawo w tym naszym kraju.
  • Odpowiedz
a czy mogę odstąpić od umowy po 10 dniach pracujących , bo taki był czas realizacji zakupu według regulaminu i towaru nie otrzymałem, a to jest czas większy niż 14 dni to około 16 dni
  • Odpowiedz