Wpis z mikrobloga

ostrzegam przed https://electrocenter.net/ dzisiaj szukałem pomysłu na prezent w internecie i wpadłem na ich stronę, wszystko w zaskakująco niskich cenach (co już wzbudziło moje podejrzenie), zdecydowałem się zamówić produkt za pobraniem i tutaj własnie już upewniłem się co do ich niecnych zamiarów, otóż wysyłka z przedpłatą jest darmowa natomiast koszt dostawy w przypadku płatności przy odbiorze wynosi 150 zł !!!
  • 1335
U mnie tez zmienił się status na Wysłane ale zniknęły poprzednie statusy i cala korespondencja (uwagi do zamówienia - dobrze, ze porobiłem screeny i mam mejle)
Dziwi mnie tylko to, że nie odpisują na maile. Przecież to by było im na rękę gdyby uspokajali nas w ten sposób.
Pisałem do nich jakiś czas temu czy przy większym zakupie dostał bym rabat i nawet na to nie opowiedzieli.
@Don_Donald: to się ciesz, bo byłbyś "w plecy" dyzo więcej, a na poważnie to przed zakupem tez wysłałem pytania techniczne oraz dotyczące wysyłki i również odpowiedzi brak.
Jeśli chodzi o panów niebieskich to wiele się zmieniło. Niestety miałam okazję się o tym ostatnio przekonać.Jak już przyjmą zgłoszenie przestępstwa to niestety muszą podjąć czynności i to nie byle jakie. Jeśli przy zgłoszeniu wskaże się im jak szukać to tak zrobią więc nie będzie aż tak źle. Tyle, że to potrwa więc trzeba działać trochę inaczej.
na decyzje o wszczęciu postępowania maja sześc tygodni, ale składając informacje o możliwości popełnienia przestępstwa i uzyskując status pokrzywdzonego ma się dość szerokie możliwości uczestniczenia w śledztwie, chociaż, zgadza się, ze "tryby mielą" powoli.

@mimi_25: co Ty taka tajemnicza jesteś, będziesz walczyć urokiem osobistym?