Wpis z mikrobloga

Z okazji braku okazji, robię charytatywne #rozdajo

Na czym będzie polegać?
Wybiorę jednego z mirków i mirabelek, dla którego zrobię zakupy (ok 30-50zł) w sklepie pewnej fundacji, zajmującej się między innymi pomocą potrzebującym. Oczywiście większa część dochodu idzie na cele charytatywne, prowadzone przez fundację.

Jak wziąć udział:
1. Zaplusować wpis.
2. Napisać w komentarzu takie rzeczy o sobie:
- jesteś z #rozowepaski czy #niebieskiepaski ?
- jesteś #feels #przegryw #samotnosc czy może #wygryw #zwiazki #malzenstwo ?
- 3 tagi, które powiedzą mi, kim jesteś.
- w jednym zdaniu, dlaczego chcesz wziąć udział.

Nie będzie losowanie, będzie uczciwa rywalizacja. Wygra mirek lub mirabelka, którego komentarz uzyska najwięcej plusów.

Jeśli akcja spotka się z waszym zainteresowaniem, powtórzę ją niebawem.

Zakładam tag #charytatywnerozdajo

#zadarmo #pomagajzwykopem #czujedobrzeczlowiek #charytatywnie #cebuladeals #charytatywnerozdajo


  • 16
@anuszqa: @Prezes_Lato: @etoszyry: @szczesliwa_patelnia: @Felonious_Gru: @BodyBagz: @Vaster: @Cesarz_Polski: @LewackiKrul: @sweet_sensations: Zainteresowanie było małe, ale to dobrze, bo mogę przynajmniej wszystkich zawołać bez problemu. Z biorących udział kilka wpisów dostało 2 plusy (no sporo xD), ale zwycięzca jest tylko jeden - mirabelka @anuszqa ! Gratki! Napisz mi na pw adres, na który mam wysłać prezent. Ja nie powiem, co to za fundacja, żeby
@Kraschau: Ostatnio wygrałam 10zł w lotka i wszystkim mówiłam, że rzucam pracę i układam sobie za to życie ( ͡° ͜ʖ ͡°) To co dopiero teraz!

A tak na serio - strasznie się cieszę i już wysyłam PMkę ʕʔ