Wpis z mikrobloga

To jeszcze nie koniec! Jeszcze jedno piekielne #rozdajo pod #goomowesosy ( ͡ ͜ʖ ͡)

Aby wziąć udział w losowaniu zaplusuj ten wpis!

Do wygrania 100ml słoiczek sosu VENOM

UWAGA!
Sos jest bardzo, bardzo ostry! Osoby, które mają problemy z sercem, krążeniem lub oddychaniem nie powinny go spożywać gdyż grozi to uszczerbkiem na zdrowiu, a nawet śmiercią! W momencie odebrania sosu cała odpowiedzialność za jego użytkowanie spada na odbiorcę! Klikając plus przy tym wpisie zgadzasz się na powyższe warunki!

Kilka słów o sosiku:

Ten sos jest bardzo ostry. Oceniłem go na 160 000 SHU bo jest mocniejszy od mojego Reapera oraz innych sosów komercyjnych o mocy 100 000 SHU. Używajcie go z rozwagą :)
Sos ten doskonale komponuje się z różnego rodzaju mięsem, ale pasuje także na kanapeczki ;) Smak jest świeży, mocno paprykowy z wyczuwalną nuta czosnku.
Sos zaczyna palić od dzień dobry. Tzw. kop w pysk. Ale to nigdy nie jest "jego ostatnie słowo". Po mocnym uderzeniu zaraz po konsumpcji sos rozpala się coraz bardziej (ʘʘ)

TUTAJ znajdziecie przepis.

#rozdajo trwa do niedzieli 7.06.2015r do godz. 20:00. Po upłynięciu czasu wylosuję jedną spośród osób plusujących!
POWODZENIA!

I oczywiście zapraszam wszystkich pod tag #goomowesosy

#chili #chilihead #papryczki #gotujzwykopem
@rolnik_z_klimontowa: @Linden: @Dr_Snaut: @piotras-85: @basssiok: @Marcinowy: @Adass: @danoxide: @Saute: @TOTYLKO_JA: @empeash: @Jutraniema: @rozowy_dzban: @ninetyeight: @jestem-tu: @Patt_: @WujekOprawca: @Rain_: @PROstak: @jednakwiecejniz14sekund:
goomowy - To jeszcze nie koniec! Jeszcze jedno piekielne #rozdajo pod #goomowesosy (⌐...

źródło: comment_YDefFqkgcKQdXRbDZjtJp7g1leTzHZf1.jpg

Pobierz
  • 61