Wpis z mikrobloga

Co sie wyrabia mirki. Szedłem wczoraj ze znajomym w moim rodzimym miescie i nagle przed nami okazał się piękny #rozowypasek szatynka dzinsy ponetnie ukladajace się na jej pupie 10/10. W pewnym momencie piękna nieznajoma zatrzymała się tak jakby właśnie w tym miejscu na kogoś czekała, z ciekawością i lekką nutą podniecenia czekałem tylko gdy kontrast jej twarzy naświetli mi się na tyle by zobaczeć twarz tego anioła. Nie zawiodłem się, piękna skromna buźka lekki makijaż podkreślał jej śliczne niebieskie oczy. Spojrzeliśmy oboje na siebie i wzajemnie obdarzylismy się lekkimi uśmiechami. Chwile jeszcze po tym spotkaniu snuła mi się w myślach.
Wieczorem gdy wszedłem na fb okazało się że wysłała mi zaproszenie do znajomych oraz to że znam ją od dziecka ponieważ bawiliśmy się za gówniaka na jednym osiedlu. W tym samym momencie przelecialo mi cale dziecinstwo przez głowe, szczególnie to gdy jej #!$%@?łem jedynke kamieniem podczas głupawych zabaw z kolegami xD Po jakimś czasie od przyjęcia zaproszenia napisała do mnie i zgadnijcie kto umówił się z tą piękną istotą na piwo w ten weekend?
#coolstory #podrywajzwykopem
  • 22