Wpis z mikrobloga

Szukam ludzi lub grupy (lub myślę nad założeniem takiej grupy) gdzie ludzie dzielą się swoją wiedzą z innymi ogarniętymi ludźmi, oferując swoją wiedzę oraz wsparcie w zamian za wiedzę innych. Dążą do elastyczności i optymalizacji życia. Postępując podobnie jak np. w "4-godzinnym tygodniu pracy". Bez trolli i pieniaczy. Ktoś? Coś?

#zycie #optymalizacja #keto #carnivore #wygryw #inwestycje #bekazpisu #pytanie
  • 33
@Koci_pyszczek: Byłoby ekstra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kowixx, @jackwalker303, @Pies_Benek - jeżeli nie znajdę takiej grupy i nikt nie podeślę nic sensownego to prawdopodobnie sam założę i się odezwę. Jeżeli podoba wam się ten pomysł i bylibyście zaangażowani to jestem w stanie ogarnąć spokojnie jakieś medium (forum, discorda czy inny zamknięty kanał) oraz przemyśleć sposób weryfikacji osób, aby odsiać trolle.
@mjjm: Dlaczego twierdzisz, że
@jackwalker303: To nie dodawajmy takich mówców ¯\_(ツ)_/¯ Ja jestem zwykłym gościem, co przeczytał parę książek i widzi, że stosowanie zasad tam zawartych, na dłuższą metę, ma sens. Szukam po prostu osób podobnych do mnie. Można pisać tutaj lub PW. Jak nikt nic nie podeśle, to obczaję jak to ugryźć najprościej i dam znać :)