#anonimowemirkowyznania
Ja i mój żyjący rodzic chcemy całkowicie zrezygnować ze spadku po zmarłym rodzicu/małżonku ze względu na rodzinną sytuację i chęć maksymalnej możliwej ochrony przed potencjalnymi długami. Rezygnujemy też z zasiłku pogrzebowego, w obu przypadkach na rzecz dalszej rodziny.

Czy któreś z nas (ja/rodzic vs. dalsza rodzina) może otrzymywać jakąś rentę/emeryturę po zmarłym ze 100% pewnością, że nie będzie się to wiązało z żadnym zagrożeniem długami? Jaka jest orientacyjna wysokość i
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ja i mój żyjący rodzic chcemy całko...

źródło: comment_1670261406SXx0osznu6KTvcA7Qdoozr.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli małżonek ma ukończone 50 lat to może ubiegać się o rentę rodzinną. Jest to 85% emerytury (jeśli do tej renty uprawniona jest jedna osoba, poczytaj) i fakt odrzucenia spadku nie powinien mieć na to wpływu. Ale lepiej pójdź do prawnika i otrzymaj fachową poradę.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Mirki chciałbym skoczyć ze spadochronem, ale mam lęk wysokości tzn wejdę np na rusztowanie max do 6 piętra, im wyżej jestem to zaczynam mieć zawroty głowy i nudności oraz obawy, że rusztowanie zaraz poleci na ziemię, czytałem też że skaczą nawet osoby z lękiem tylko jak to wygląda? Czy taki skok nie skończy się #zgon ? Bo pikawa nie wytrzyma i się zatrzyma, lub rozerwie mi aorte
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Raczej na pierwszy skok to nie będziesz skakał sam tylko przypięty do instruktora, odetnie cię jak na tych nagraniach z yt xD i tyle, no chyba że masz słabe serce to zawał i do pichu prosto
  • Odpowiedz
4 sierpnia 2021, Bielsko-Biała, ul. Komorowicka, godz. 6.18 - Do oficera dyżurnego policji wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że na przystanku MZK jest nieprzytomny mężczyzna i trwa reanimacja. Pomimo wysiłków ratowników nie udało się uratować życia człowieka, lekarz stwierdził zgon. Dalsze czynności prowadzi policja. Więcej: https://bielsko.biala.pl/nasygnale/aktualnosci/46522/reanimacja-na-przystanku-mzk-przegrana-walka-o-zycie-czlowieka-foto

#bielskobiala #policja #wrd #mezczyzna #zgon #smierc #bielsko
grishko - 4 sierpnia 2021, Bielsko-Biała, ul. Komorowicka, godz. 6.18 - Do oficera dy...

źródło: comment_1628061057JmLr1yAXagLAIs9tUOlAKH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

13 lipca 2021, Ligota, ul. Bronowska, godz. 17.36 - Sześć zastępów straży pożarnej, pogotowie ratunkowe i policję wysłano po otrzymaniu zgłoszenia, z którego wynikało, że człowiek zniknął pod powierzchnią wody w stawie. Mężczyznę udało się odnaleźć kilka metrów od brzegu. Pomimo podjętej reanimacji nie udało się przywrócić czynności życiowych poszkodowanego, lekarz stwierdził zgon. Powiadomiono prokuratura. Więcej: https://bielsko.biala.pl/nasygnale/aktualnosci/46378/zniknal-pod-powierzchnia-wody-w-stawie-reanimacja-zakonczona-fiaskiem-foto

#ligota #strazpozarna #jrg #osp #policja
grishko - 13 lipca 2021, Ligota, ul. Bronowska, godz. 17.36 - Sześć zastępów straży p...

źródło: comment_1626204030jlYjUtnZLTzEU862oaO07k.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach