Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki chciałbym skoczyć ze spadochronem, ale mam lęk wysokości tzn wejdę np na rusztowanie max do 6 piętra, im wyżej jestem to zaczynam mieć zawroty głowy i nudności oraz obawy, że rusztowanie zaraz poleci na ziemię, czytałem też że skaczą nawet osoby z lękiem tylko jak to wygląda? Czy taki skok nie skończy się #zgon ? Bo pikawa nie wytrzyma i się zatrzyma, lub rozerwie mi aorte i spadnę, ale jako denat?

#skaczzwykopem #sport #pytanie #spadochroniarstwo #skokzespadochronem #zdrowie #lekwysokosci

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #631af72db88de35e458f7eba
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 4
RadosnyWładca: Ale jak chcesz skoczyć? Jeśli samemu to kurs AFF. Inaczej pozostaje tandem. W tandemie nie masz do powiedzenia, po prostu jesteś ładunkiem, także od momentu decyzji nie ma już powrotu. I żeby była jasność, choćbyś płakał i krzyczał to będąc w samolocie musisz skoczyć bo inni skoczkowie wydali ciężki hajs żeby lecieć.
Czy pikawa wytrzyma, no wytrzyma, czemu miałaby nie wytrzymać? Masz choroby? Jak tak się boisz to weź jakiegoś