@kawkanorbert: oni non stop kombinują z tym systemem oceniania, ja jeżdzę praktycznie tą samą trasą dzień w dzień 140 na tempomacie a mam totalnie różne wyniki xD
  • Odpowiedz
Mirki milo mi poinformować, że wczoraj udostępniliśmy nową wersję Yanosika (3.0) dla #ios #iphone

Poniżej krótka lista modyfikacji:
- Nowy UI
- Nowa nawigacja (UI, korki, mechanika)
- Styl jazdy (chwalcie się wynikami, ale zerknijcie czy na screenie nie ma danych osobowych #pdk )
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dogoniliśmy Androida na poziomie funkcjonalnym i to nie jest nasze ostatnie słow


@Yanosikpl: no bez tego bąbelka pozwalającego korzystać z Yanosika w trakcie nawigacji w mapach Google to nigdy nie dogonicie Androida na poziomie funkcjonalnym
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ciekawostka telekomunikacyjna - jadąc DW651, przy granicy województw, droga zbliża się do granicy z Rosją na odległość około 200m. W #tmobile przy włączonym #yanosik i mapach google wystarcza to w zupełności na "drobny" pakiet roamingu, po nie tak drobnych stawkach. Prezent z wakacji na rachunku od #tmobile:

#android #coolstory #truestory #gozkiezale
lhotse89 - #ciekawostka telekomunikacyjna - jadąc DW651, przy granicy województw, dro...

źródło: comment_BQ0bLs8ohlsloxqtDmbgScWxSOlVDHZa.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lhotse89: w skrócie pisząc tak. Sprzedali telefon skonfigurowany niezgodnie z ich własnymi zaleceniami. Przecież jako klient nie musisz się na tym znać, i kupując telefon u operatora oczekujesz że będzie skonfigurowany w miarę poprawnie.
  • Odpowiedz
Próbuję zgrać z #xiaomi #android nagrania tymczasowe z #yanosik, ale na komputerze wyświetlają się tylko stare pliki(które zostały już nadpisane) i podczas próby ich kopiowania wyświetla się błąd 0x80004005. Jakieś porady? W galerii w telefonie filmy odtwarzają się normalnie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mualina bo ma chyba obecnie najlepsza nawigację, jest płatny co eliminuje debili zgłaszających stojący radiowóz na światłach i ma bardzo podobna ilość Użytkowników co yanosik mimo że jest płatny.
  • Odpowiedz
@TheAryX: ocena jest jednym z kilku czynników które mają wpływ na ofertę. Generalnie OC wynika z ustawy i niejako Państwo jest gwarantem tego, że wszystko się zgadza. W przypadku tego typu ubezpieczenia rozsądnie jest kierować się ceną.
  • Odpowiedz
Czy #yanosik na trybie oszczedzania energii w #iphone jakoś gorzej reaguje? Zauważyłem, że czasami przy zablokowanym ekranie potrafi zaraportować "Fotoradar, 50 metrów".
Efekt takiego komunikatu jest dość... dynamiczny.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@bagi1
@murarz13
Ja podczas podróży korzystałem z TomTom safety cameras. Działa jako przezroczysta nakładka i używałem z Google maps. W Austrii chyba każdą kamerę na autostradzie mi zraportowało, polecam.
  • Odpowiedz