Posiadacze #zuk Z2, czy też macie problem z @Yanosik: mianowicie po wygaszeniu ekranu ciągle gubi mi się synał GPS i czasem sieć. W Google maps nie mam takich problemów #yanosik
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Kreation
- 2

Kreation
- 0
@pazdzioch564: Właściwie nie korzystałem jeszcze ładowarki i telefonu w samochodzie

Kreation
- 0
@pazdzioch564: Nie wiem czy to czasem nie szkodzi baterii, bo jednak całość mocno się nagrzewa
- 1
Mirki dobrze rozumiem ze po zakupie Yanosik GTR wystarczy podlaczyc do zapalniczki i nic wiecej mnie nie obchodzi? Tzn tranisja danych jest w pakiecie i nie musze nijak konfigurowac polaczenia z netem/
#yanosik
#yanosik
- 6
Wychodze sobie przed dom z pieselem na spacer, widze bagietmajstra z lizakiem. Wyciagam telefon, myk w #yanosik i zgloszenie poszlo :)
Zastanowil bym sie czy zglaszac, ale:
Wybrali sobie miejsce gdzie sa nie widoczni
Na ograniczeniu do 40 na odcinku 200-300 m
Powodujac zagrozenie przy zatrzymywaniu tam kogokolwiek.
#yanosik
Zastanowil bym sie czy zglaszac, ale:
Wybrali sobie miejsce gdzie sa nie widoczni
Na ograniczeniu do 40 na odcinku 200-300 m
Powodujac zagrozenie przy zatrzymywaniu tam kogokolwiek.
#yanosik
konto usunięte via Android
- 2
- 1
@Niedoszly_informatyk: Dałeś się złapać? Słaba reklama dla #yanosik.
- 1
@murarz13 w mojej mieścinie nie odpalałem yanosika
Zmienili algorytmy zapewne. Ale to nic tylko się cieszyć, teraz tylko lepsze oceny będą wychodziły i może się tańsze OC przy okazji dostanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 12
Ocena mojej jazdy na #yanosik spadła z 7.5 na 4 odkąd mam motocykl.
Co ciekawe nawet w okresie jak jeździłem przepisowo - bo szybko ruszam i hamuję.
Najmniej dostałem 1.2 ocenę... jak jechałem po górach na serpentynach.
Fajnie to działa... co ciekawe rzadko łamię przepisy a tylko dynamiczniej się poruszam niż samochodem.
#takaprawda #motocykle
Co ciekawe nawet w okresie jak jeździłem przepisowo - bo szybko ruszam i hamuję.
Najmniej dostałem 1.2 ocenę... jak jechałem po górach na serpentynach.
Fajnie to działa... co ciekawe rzadko łamię przepisy a tylko dynamiczniej się poruszam niż samochodem.
#takaprawda #motocykle
źródło: comment_fJut6fSjHS0Ta9OfUIRgmWELhPlubKYA.jpg
Pobierz- 3
Jak włączyć wideorejestrator? Zawsze był tam gdzie ta kropelka, a teraz nie mogę go nigdzie znaleźć. Jestem zarejestrowany.
#yanosik
#yanosik
źródło: comment_olOsYuihrxkOGQS9bvwAZtjhPVucbkzY.jpg
PobierzWideorejestrator przenieśli teraz do menu bocznego. Musisz wejść do ekranu mapy lub zgłaszania i wysunąć menu z lewej strony ( ͡º ͜ʖ͡º)
Polecam sprawdzać ich fb. W razie zmian Yanosik zawsze informuje użytkowników i tam odpowiada w razie jakichkolwiek kłopotów. Tę informację właśnie mam stamtąd bo też szukałem.
czy #yanosik pokazuje tylko te miejsca, w których ktoś zaznaczył że jest tam obecnie policja, czy też może są zaznaczone też te miejscówki na małych wsiach, gdzie "lubią stać"?
- 2
@kamilpivot: chyba tylko tam gdzie aktualnie stoja. Jak Cię złapią pierwszego to zaznacz w apce :D
- 2
@kamilpivot: czasami na mapie spotykam wyszarzoną ikonkę policji, jako "miejsce częstych kontroli". Domyślnie program o niej nie ostrzega, ale na mapie to widać.
- 1
@PeterFile: Widze, ze trafilo na eksperta, ktory siedzi w temacie. Takze ten...nie mam nic do dodania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#motocykle #motoryzacja #lodz Mireczki, szukam kogos kto ma #yanosik connect, chciałem przymierzyć do Moto i zobaczyc jak działa:) ktos coś? :)
- 0
@kefas_safek: w jakim moto masz obd2 ?
- 0
@zygus2: triumph sprint st 1050
- 3
Mirki i Mirabelki, wrzuciłem Yanosika mojej małżonce w tel z windows10, która nie jest zbyt doświadczona za kółkiem jeśli chodzi o trasy. Próbuję ustawić jej trasę przez konkretne punkty omijając autostrady bo jedzie z mały różowym lvl 2 więc musi mieć możliwość zatrzymania praktycznie w dowolnym momencie. Jest taka możliwość? Czy trzeba innej apki?
Dzięki
#yanosik @Yanosik
Dzięki
#yanosik @Yanosik
@O_V_C: nie zauważyłem że o W10 chodzi. Skoro nie ma Map Google, to Google ma też inną aplikację nawigacji - Waze. To taki trochę Yanosik właśnie tylko z dużo lepszą navi. To chyba będzie na W10, choć nie wiem czy wspierane bo już raczej mało kto chce robić update dla wszystkich 4 użytkowników.
@O_V_C: może jeszcze here maps?
Faktycznie coś jest na rzeczy
źródło: comment_nGSVRoygUjc77mJarx3zWUfGSLUgP7Bo.jpg
Pobierz@robertx: niektóre telefony/softy (na pewno MIUI w Xiaomi, z innymi nie mam doświadczenia) pozwala na zdublowanie aplikacji, która wtedy działa jako zupełnie oddzielna i nie łączy się z tą główną.
Waze czy Yanosik? Co lepsze?
Komentarz usunięty przez autora
@KawaJimmiego: waze
Samochód
@KawaJimmiego
@KawaJimmiego
Czy do yanosika wróciły ostrzeżenia o ograniczeniach prędkości? xD Nie aktualizowałem apki, ale kilka miesięcy temu zapewniali, że wrócą.
#yanosik
#yanosik
@LewackiKrul tak, już z 3 aktualizacje temu dodali
konto usunięte via Android
- 3
@PanKszysiu: nie jeździ się z nawigacją yanosika. Ostrzeganie działa bez wyznaczania trasy a google mapy 6 razy lepsze
@PanKszysiu: Ja zawsze gdy wybiorę coś innego niż NaviExpert to jestem zawiedziona, a raczej wywieziona.



























