Posiadacze #zuk Z2, czy też macie problem z @Yanosik: mianowicie po wygaszeniu ekranu ciągle gubi mi się synał GPS i czasem sieć. W Google maps nie mam takich problemów #yanosik
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki dobrze rozumiem ze po zakupie Yanosik GTR wystarczy podlaczyc do zapalniczki i nic wiecej mnie nie obchodzi? Tzn tranisja danych jest w pakiecie i nie musze nijak konfigurowac polaczenia z netem/
#yanosik
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wychodze sobie przed dom z pieselem na spacer, widze bagietmajstra z lizakiem. Wyciagam telefon, myk w #yanosik i zgloszenie poszlo :)
Zastanowil bym sie czy zglaszac, ale:
Wybrali sobie miejsce gdzie sa nie widoczni
Na ograniczeniu do 40 na odcinku 200-300 m
Powodujac zagrozenie przy zatrzymywaniu tam kogokolwiek.
#yanosik
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Też że 2 razy zgłosiłem jak stali w ukryciu. Później tak krawężnik wyskakuje z krzaka i macha tym lizakiem a Ty z 90 hamuj do 0
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ocena mojej jazdy na #yanosik spadła z 7.5 na 4 odkąd mam motocykl.
Co ciekawe nawet w okresie jak jeździłem przepisowo - bo szybko ruszam i hamuję.
Najmniej dostałem 1.2 ocenę... jak jechałem po górach na serpentynach.
Fajnie to działa... co ciekawe rzadko łamię przepisy a tylko dynamiczniej się poruszam niż samochodem.

#takaprawda #motocykle
fstab - Ocena mojej jazdy na #yanosik spadła z 7.5 na 4 odkąd mam motocykl.
Co cieka...

źródło: comment_fJut6fSjHS0Ta9OfUIRgmWELhPlubKYA.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polecam sprawdzać ich fb. W razie zmian Yanosik zawsze informuje użytkowników i tam odpowiada w razie jakichkolwiek kłopotów. Tę informację właśnie mam stamtąd bo też szukałem.
  • Odpowiedz
czy #yanosik pokazuje tylko te miejsca, w których ktoś zaznaczył że jest tam obecnie policja, czy też może są zaznaczone też te miejscówki na małych wsiach, gdzie "lubią stać"?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki, wrzuciłem Yanosika mojej małżonce w tel z windows10, która nie jest zbyt doświadczona za kółkiem jeśli chodzi o trasy. Próbuję ustawić jej trasę przez konkretne punkty omijając autostrady bo jedzie z mały różowym lvl 2 więc musi mieć możliwość zatrzymania praktycznie w dowolnym momencie. Jest taka możliwość? Czy trzeba innej apki?
Dzięki

#yanosik @Yanosik
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@O_V_C: nie zauważyłem że o W10 chodzi. Skoro nie ma Map Google, to Google ma też inną aplikację nawigacji - Waze. To taki trochę Yanosik właśnie tylko z dużo lepszą navi. To chyba będzie na W10, choć nie wiem czy wspierane bo już raczej mało kto chce robić update dla wszystkich 4 użytkowników.
  • Odpowiedz
Czy do yanosika wróciły ostrzeżenia o ograniczeniach prędkości? xD Nie aktualizowałem apki, ale kilka miesięcy temu zapewniali, że wrócą.
#yanosik
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach