Siema Mirki. Czy być może ktoś Was ubezpieczał się w yanosiku z yu (lub ma ziomka, który to zrobił)? Kończy się oc, jeżdżę z apką i ostatnio wyskoczyło mi powiadomienie, że mogę mieć oc w sumie w korzystnej cenie ale nie wiem kompetnie ocb :P ktoś coś?
#yanosik #oc #ubezpieczenia #motoryzacja
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przestroga dla tych którzy myślą o kupnie @Yanosikpl w sklepach stacjonarnych #mediamarkt lub #saturn W sklepach tych dostępna jest wersja GTS o której ani słowa na stronie producenta a funkcjonalności bliżej jej do wersji GT a ceną do wersji GTR. Można się nadziać kupując starszy produkt w cenie nowszego. #yanosik #motoryzacja
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Ja wlsnie dałem się nabrać na wersje GTS. Logo jest podobne do GTR i cena zreszta tez. Yanosik na swoich stronach nie przyznaje się w ogóle do tego modelu tłumacząc ze przeznaczony jest do sprzedaży w sklepach wielkopowierzchniowych (Dowiedziałem sie o tym juz po zakupie po kontakcie. Z nimi). Stronka yanosik.pl nic nie wspomina o modelu wymieniając jednocześnie euro media i Saturn jako punkty sprzedaży. Klient ktory chce kupic stacjonarnie a nie
  • Odpowiedz
  • 1
@nosak246: Porównaj sobie na stronie modele GT i GTR. GTS będzie miał takie same funkcje jak GT tyle ze jest dostępny jedynie w elektromarketach w cenie takiej jak GTR czyli droższy
  • Odpowiedz
@pan_robot: Rysiek, przejechałem ponad 2tys km po polsce z NaviExpert (ta sama baza co Rysiek) i yanosikiem w tle, nie miałem przypadku żeby w NaviExpercie brakowało jakiejś kontroli, w yanosiku dochodziło jeszcze sporo fałszywych powiadomień. Dodatkowo nawigacja NaviExpert jest świetna, jak dla mnie najlepsza na androida, niestety jest dość droga. Próbowałem waze, ale jakoś mi nie podeszła ta aplikacja i wyłączyłem ją po około 50km
  • Odpowiedz
Mireczki jest jakiś sposób na obejście przymusu wyłączenia pozorowania lokalizacji w #yanosik ? uzywam zewnetrznego lokalizatora #gps i niestety yanosik przez to mnie nie toleruje
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@daaniel121
Ja zazwyczaj jeżdżę przepisowo, staram się płynnie poruszać z przepisową prędkością(Max ~10 km ponad limit) nie ruszać z paskiem opon i nie hamować dęba.
22.09 nie jechałem przepisowo bo śpieszyłem się do szpitala (jazda ~25-45 ponad limit prędkości i ogień na tłoki) połowa dystansu z tego dnia normalna a druga jak wyżej
ftswwa - @daaniel121 
Ja zazwyczaj jeżdżę przepisowo, staram się płynnie poruszać z p...

źródło: comment_YB9uxnzi5kbjqG0N4xNBCvmi8V06awUX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Do Mirków używających Yanosik'a.. czy wam też super system operacyjny odcina GPS w Yanosiku kilka sekund po wygaszeniu ekranu? GPS wraca od razu (2-3 sekundy) po włączeniu ekranu. Próbowałem wyłączyć optymalizację baterii dla tej apki, ale nie pomogło.

Mowa oczywiście o Androidzie 8.0. W 7ce chyba nie było problemu (nie jeździłem chwilę z tą apką).

#nexus5x #android #yanosik
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy istnieje apka, która byłaby połączeniem plannera i np. Google Maps?
Chodzi mi o to, aby taka apka - znając rozkłady jazdy komunikacji miejskiej i natężenie ruchu - tak ułożyła mi dzień, abym wszędzie zdążył... Jakimkolwiek środkiem transportu, w tym pieszo...
#nawigacja #googlemaps #waze #yanosik #organizacjaczasu #pytanie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#yanosik #konin i pewnie też w innych miastach
Dlaczego ludzie zaznaczają kontrolę prędkości skoro policja tylko kieruje ruchem?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Używam Redmi 3 2/64GB jako nawigacji i Yanosika w aucie. Jest on cały czas podłączony na ładowanie (jak jest uruchamiane auto i jest napięcie na zapalniczce)

Stąd moje pytania.

- da się zrobić tak by np po minucie jak się telefon nie ładuje się wyłączał i jak się zaczyna ładować włączał?
- da radę dzielić ekran by był np Yanosik i google maps jednocześnie na ekranie?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Istnieje jakaś aplikacja, która puści mi dźwięk z wybranej aplikacji przez głośnik, a nie przez zestaw bluetooth? Chciałbym puścić muzykę ze #spotify przez bluetooth, z czym nie ma problemu, a komunikaty nawigacji #naviexpert i #yanosik przez głośnik telefonu. Co do yanosika, da się ustawić zamiast lektora np. Piknięcie czy jakiś inny dźwięk?
#android
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach