Siema Mirki. Czy być może ktoś Was ubezpieczał się w yanosiku z yu (lub ma ziomka, który to zrobił)? Kończy się oc, jeżdżę z apką i ostatnio wyskoczyło mi powiadomienie, że mogę mieć oc w sumie w korzystnej cenie ale nie wiem kompetnie ocb :P ktoś coś?
#yanosik #oc #ubezpieczenia #motoryzacja
#yanosik #oc #ubezpieczenia #motoryzacja




































źródło: comment_rpBpYnz7cQHryUm2wjLxGSuQyzZfZRl4.jpg
Pobierzźródło: comment_oElMbOA8Xu54e1dz65NCwJUggHPqhfS5.jpg
Pobierz