Wpis z mikrobloga

Mirki milo mi poinformować, że wczoraj udostępniliśmy nową wersję Yanosika (3.0) dla #ios #iphone

Poniżej krótka lista modyfikacji:
- Nowy UI
- Nowa nawigacja (UI, korki, mechanika)
- Styl jazdy (chwalcie się wynikami, ale zerknijcie czy na screenie nie ma danych osobowych #pdk )
- Rozszerzenie oferty YU! o ubezpieczenie AC, Assistance, NNW
- Możliwość opłacenia ubezpieczenia YU! w 12 ratach 0% - tak, tak nie dokładamy żadnej zwyżki za to, że chcesz sobie płacić w 12 ratach
- Rozszerzenie "VITAY w Yanosik" o nowe akcje specjalne - dodatkowe punkty #vitay
- Dodanie zakładek "Mój warsztat" i "Kupony"

Tym samy dogoniliśmy Androida na poziomie funkcjonalnym i to nie jest nasze ostatnie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#yanosik #bojowkaiphone
  • 26
  • Odpowiedz
dogoniliśmy Androida na poziomie funkcjonalnym i to nie jest nasze ostatnie słow


@Yanosikpl: no bez tego bąbelka pozwalającego korzystać z Yanosika w trakcie nawigacji w mapach Google to nigdy nie dogonicie Androida na poziomie funkcjonalnym
  • Odpowiedz
Yanosik weźcie się dogadajcie z Sygic i innymi nawigacjami stwórzcie otwarwy standard i niech każda apka z niego korzysta wtedy nigdy wąsaty Janusz z krzaków nie zaskoczy suszarkom :P
  • Odpowiedz
@Yanosikpl: czy jest możliwa taka sytuacja. Nawigacje mam z Google Maps a w tle działa Yanosik. Podczas gdy Yanosik powiadomi mnie o zagrożeniu automatycznie przełączam się do aplikacji Yanosik? W tym momencie trochę męczące i bywa niebezpieczenie przełączanie się do aplikacji żeby komuś podziękować za informację. Anyway, teraz apka wygląda o niebo lepiej! Tak trzymać.

Ps. I dodajcie funkcje videorejestratora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wysuszony: prędzej zaimplementują google mapy do yanosika i będą mogli sobie na nią nałozyc plywającą ikonę, niż apple zezwoli na takie wyświetlanie ;p do tego czasu wystarczy klikać na niebieską belkę gdy yanosik dziala w tle i prędko to się nie zmieni.
  • Odpowiedz
@Yanosikpl: czy można jakoś ustawić żeby powiadomienia np. o skręceniu będą pojawiały się wcześniej? Wiele razy miałem problem, że Yanosik mówi, że powinienem skręcić w jakąś ulicę, a już dawno ją przejechałem.
  • Odpowiedz