Czy ten produkt od yanosika do wpięcia do gniazda samochodu kasuje błędy? Google sugeruje różne rzeczy, ponoć początkowo nie kasował i mieli to uaktualnić?
#yanosik #kiciochpyta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, cześć,

Ciepło się robi, wakacje idą.
Część z Was pewnie wyjedzie na jakieś urlopy.
Dla tych, którzy będą potrzebować #nawigacja ogranizujemy małe #rozdajo . Do zgarnięcia mamy vouchery na aplikacje #icoyote od #coyote (taki pierwowzór #yanosik), ważnych do 31.08.2017r.
Kody pozwalają na korzystanie z #mapy #polska jak i całej #europa zarówno online jak i offline, a przy
hadronpl - Hej, cześć,

Ciepło się robi, wakacje idą. 
Część z Was pewnie wyjedzie...

źródło: comment_XcTUbSCFrInzKpWZVsySavJp2qxO0mbc.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Google też dajo. :D


@Polinik: Ale cóż to za mapa... Próbowałeś kiedyś porównać drogi rowerowe w Google z rzeczywistością? Albo połazić po lesie z mapą Google? Zresztą, nawet nawigacje samochodowe się odwracają od Google w strone Here (konsorcjum koncernów samochodowych), albo OSM właśnie (jak Yanosik i parę innych).
  • Odpowiedz
@Polinik: W kwestii komunikacji zbiorowej, owszem, trochę lipa, bo nie ma automatycznych aktualizacji od przewoźników. Kwestia kasy, niestety...

Natomiast w kwestii dróg rowerowych, to u Gugla nie "sporadycznie zdarzają się przypały", tylko jest zupełna tragedia, przynajmniej w Warszawie. Jakieś chodniczki osiedlowe pooznaczane jako DDR, za to brakuje paru głównych ciągów komunikacyjnych. I tu OSM jest bezkonkurencyjne (jak i wszędzie, gdzie trzeba posłać jelenia, żeby oznaczył).
  • Odpowiedz
#yanosik
@Yanosikpl
Czy mogę prosić o pomoc w zamianie z konta FCB na konto wasze, normalne?
Chcę zdezaktywowac to konto na fcb, a nie chce przestać używać yanosika :)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hej #yanosik koniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiaru
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#yanosik ej @Yanosikpl: powiedzcie mi po wuja wprowadziliście te OC, w tej waszej skali jazdy mam prawie 9 Wiec b.dobrze bez szaleństw itp... a zaproponowaliście OC droższe o ponad 130zl od link4 i ponad 150zl droższe od AXA a to tylko dwa co do tej pory dzwoniłem.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Mirabelki i Mirki korzystający z #yanosik, tankujący na #orlen, zbierający punkty #vitay - proszę o info czy można jednocześnie odbijać punkty z aplikacji Vitay i Yanosik? Oba dają +2x 150pkt przy tankowaniu powyżej 25 litrów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kiciochpyta
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
To jest ten sam kupon co w aplikacji, jakiś miesiąc albo dwa wcześniej w vitay był kupon na dodatkowe punkty za 30 litrów, ale teraz zmienili na 25 litrów. Jak zeskanujesz oba to wywala info żeby jeden oddać.
  • Odpowiedz
Ten uczuć, kiedy masz odpalonego #yanosik i widzisz, że stoją bagietmajstry, więc jedziesz sobie wolniutko, a tu nagle z lewej śmignął Ci jak p------n jakiś znajomy samochód, który później okazuje się zatrzymanym przed bagietmajstrów somsiadem z nową furą xD
#polak #oswiadczenie #takbylo #heheszki #bagiety
LubieDlugoSpac - Ten uczuć, kiedy masz odpalonego #yanosik i widzisz, że stoją bagiet...

źródło: comment_6tPLzFz1EV7ZfKPTE3Q06REi1i9ZxFFB.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#yanosik gdzie sie udostepnił film. Przy filmie tymczasowym jest opcja udostepnij. Kliknąłem. Gdzieś pobralo... i że tak powiem ...uj wie gdzie tego szukac.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie umiem znalezc opcji, zeby #yanosik nie dzialal w tle, wiec zbiera tez jazde autobusami, czy raz w tygodniu z tesciem... no ale ostatnio ja sporo jezdzilam sama, dobilam do oceny 6,9 (wiem d..nie urywa, ale jw). Ostatnio dwa razy jechalam jako pasazer mojego #niebieskipasek, na dodatek jego samochodem. Ocena spadla do 3,3 ;]
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach