Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 1
@gerard-kowalski: używasz yanosika też w samochodzie prawda? Ja używam jedynie na moto. Biorąc pod uwagę że jestem piratem drogowym na motocyklu to rozumiem moją punktację :P
- 5
@blubi_su: Zaloguj się na telefonie kogoś, kto jeździ do pracy ZTM i będziesz miał styl jazdy 10 :)
- 19
konto usunięte via iOS
- 2
1
yanosik.pl na PMT2017

yanosik.pl i jego box na Poznań Motor Show 2017
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 512
Hej, cześć,
Ciepło się robi, wakacje idą.
Część z Was pewnie wyjedzie na jakieś urlopy.
Dla tych, którzy będą potrzebować #nawigacja ogranizujemy małe #rozdajo . Do zgarnięcia mamy vouchery na aplikacje #icoyote od #coyote (taki pierwowzór #yanosik), ważnych do 31.08.2017r.
Kody pozwalają na korzystanie z #mapy #polska jak i całej #europa zarówno online jak i offline, a przy
Ciepło się robi, wakacje idą.
Część z Was pewnie wyjedzie na jakieś urlopy.
Dla tych, którzy będą potrzebować #nawigacja ogranizujemy małe #rozdajo . Do zgarnięcia mamy vouchery na aplikacje #icoyote od #coyote (taki pierwowzór #yanosik), ważnych do 31.08.2017r.
Kody pozwalają na korzystanie z #mapy #polska jak i całej #europa zarówno online jak i offline, a przy
źródło: comment_XcTUbSCFrInzKpWZVsySavJp2qxO0mbc.jpg
Pobierz@ponury_zniwiarz: Może po prostu zgłaszasz sytuacje drogowe które nie mają miejsca lub nie są potwierdzane przez innych. Jeśli zdarza to się zbyt często to Yanosik potem ignoruje Twoje zgłoszenia.
Zapytaj @Yanosik co jest grane.
Zapytaj @Yanosik co jest grane.
źródło: comment_yzVBooSDRPAzfpiO1iJbbMiVt8icTMWh.jpg
Pobierz@ponury_zniwiarz: Z policji jesteś?
mój #yanosik oszalał #oc #ratuneczku pizgło mi dziś jakimiś oc, wszystko wygląda inaczej, ktoś coś wie, Mireczki? #wtf #kiciochpyta #motoryzacja #ubezpieczenia #dobrazmiana?
źródło: comment_ccaeIiwHMf0IxOUwi4Db1Ei8f72uI3kr.jpg
Pobierz@antoni_cichos: Pośrednikiem są tylko. Sprzedają oferty normalnych ubezpieczycieli.
- 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 11
Google też dajo. :D
@Polinik: Ale cóż to za mapa... Próbowałeś kiedyś porównać drogi rowerowe w Google z rzeczywistością? Albo połazić po lesie z mapą Google? Zresztą, nawet nawigacje samochodowe się odwracają od Google w strone Here (konsorcjum koncernów samochodowych), albo OSM właśnie (jak Yanosik i parę innych).
- 4
@Polinik: W kwestii komunikacji zbiorowej, owszem, trochę lipa, bo nie ma automatycznych aktualizacji od przewoźników. Kwestia kasy, niestety...
Natomiast w kwestii dróg rowerowych, to u Gugla nie "sporadycznie zdarzają się przypały", tylko jest zupełna tragedia, przynajmniej w Warszawie. Jakieś chodniczki osiedlowe pooznaczane jako DDR, za to brakuje paru głównych ciągów komunikacyjnych. I tu OSM jest bezkonkurencyjne (jak i wszędzie, gdzie trzeba posłać jelenia, żeby oznaczył).
Natomiast w kwestii dróg rowerowych, to u Gugla nie "sporadycznie zdarzają się przypały", tylko jest zupełna tragedia, przynajmniej w Warszawie. Jakieś chodniczki osiedlowe pooznaczane jako DDR, za to brakuje paru głównych ciągów komunikacyjnych. I tu OSM jest bezkonkurencyjne (jak i wszędzie, gdzie trzeba posłać jelenia, żeby oznaczył).
- 2
hej #yanosik koniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiarukoniecpomiaru
@hans-olo-olo jedenkońmechanicznydwakoniemechanicznepromieniowanieradioaktywne za 3zł
Czy yanosik oceni mój styl jazdy jak nie zgodzę się na te udostępnianie danych ubezpieczycielom
#yanosik
#yanosik
@kubica941 to jest dla ubezpieczycieli
Komentarz usunięty przez autora
Mirabelki i Mirki korzystający z #yanosik, tankujący na #orlen, zbierający punkty #vitay - proszę o info czy można jednocześnie odbijać punkty z aplikacji Vitay i Yanosik? Oba dają +2x 150pkt przy tankowaniu powyżej 25 litrów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kiciochpyta
#kiciochpyta
Taktyk
@Lysyn tak jak mówiłem, nie ma szans na tak głupie umiejscowienie i się nie myliłem. To Rysiek od Naviexpert
źródło: comment_TqPfgBcGhyhUVTl3hIfrn0IhHZKHhkYm.jpg
Pobierz- 252
Ten uczuć, kiedy masz odpalonego #yanosik i widzisz, że stoją bagietmajstry, więc jedziesz sobie wolniutko, a tu nagle z lewej śmignął Ci jak p------n jakiś znajomy samochód, który później okazuje się zatrzymanym przed bagietmajstrów somsiadem z nową furą xD
#polak #oswiadczenie #takbylo #heheszki #bagiety
#polak #oswiadczenie #takbylo #heheszki #bagiety
źródło: comment_6tPLzFz1EV7ZfKPTE3Q06REi1i9ZxFFB.jpg
Pobierz@LubieDlugoSpac: Tej maupy jeszcze nie widziałem, jest moc xD
- 49
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
#yanosik gdzie sie udostepnił film. Przy filmie tymczasowym jest opcja udostepnij. Kliknąłem. Gdzieś pobralo... i że tak powiem ...uj wie gdzie tego szukac.
Nie umiem znalezc opcji, zeby #yanosik nie dzialal w tle, wiec zbiera tez jazde autobusami, czy raz w tygodniu z tesciem... no ale ostatnio ja sporo jezdzilam sama, dobilam do oceny 6,9 (wiem d..nie urywa, ale jw). Ostatnio dwa razy jechalam jako pasazer mojego #niebieskipasek, na dodatek jego samochodem. Ocena spadla do 3,3 ;]
- 1




























#yanosik #kiciochpyta