@siodemkaxx: Wydaje mi się, że nie. Na korkowo.pl, które należy do yanosika po prawej stronie niby wyświetla miasta w których jest inspekcja drogowa czy kontrola prędkości, ale tak całej mapy chyba nie ma dostępnej. Tylko jak jedziesz to Ci mówi jak po drodze coś jest ;)
  • Odpowiedz
@Trollunio: Hamowanie i przyspieszanie musi być brane pod uwagę i prawdopodobnie ruch na drodze. Powiedzmy, że jadę szybko zatłoczoną A4 to wyjdzie mi z 5,4 średnia na 170km. Jechałem raz wcześnie rano, ta sama trasa, pozwoliłem sobie na jeszcze wyższą prędkość. W rezultacie chyba 0 hamowania, ewentualnie redukcja i ocena 9.1 na koniec.
  • Odpowiedz
#motoryzacja #yanosik #dvr #android

Używacie telefonów z andkiem jako kamery samochodowej? mniejszy kąt widzenia (to może jakieś soczewki z aliexpress?), ale jak i tak jadę z odpaloną nawigacją to coś może działać w tle. Pobrałem Yanosika, bo chciałem go używać tylko w tle, za mapę używam Automapę. Widzę, że też ma opcję kamery samochodowej. Jak go skonfigurować, żeby tylko działał jako komunikaty, bez mapy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kto ruszając z domu włączył Yanosika? No ja. Komu wyświetliło się powiadomienie, że za 500 metrów na obwodnicy jest kontrola prędkości? No mi. Kto miał zwarcie w mózgu, nie zwolnił i dostał 200zł mandatu? Też ja.

#yanosik #motoryzacja #samochody #facepalm
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oddam kupon na 200pkt #vitay ważny przy zakupie paliwa powyżej 25l, ja już nie zdążę użyć bo tankowałem w piątek
ktoś chętny? kupon ważny do 23:59
#yanosik
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cigolce: czasami tak. Testowałem na S7 kilka programów i w mojej opinii DailyRoads Voyager na tym telefonie działał najlepiej. Obecnie na S8 już rzadziej nagrywam, ale też się zdarza. W dzień wszystko nagra ładnie - i rejestrator i telefon, natomiast telefony maja w nocy tendencje do robienia flar (chyba tak się to nazywa) tam gdzie są źródła światła np latarnie itp.
  • Odpowiedz