Czy na #yanosik u da sie jakos sprawdzic gdzie w calym kraju w danym momencie stoi inspekcja mniej wiecej?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@siodemkaxx: nie, bo konkurencja im kradla zgloszenia. Korkowo.pl
- 0
@siodemkaxx: Wydaje mi się, że nie. Na korkowo.pl, które należy do yanosika po prawej stronie niby wyświetla miasta w których jest inspekcja drogowa czy kontrola prędkości, ale tak całej mapy chyba nie ma dostępnej. Tylko jak jedziesz to Ci mówi jak po drodze coś jest ;)
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 5
@mdesign Jakiś czas używałem waze ale wróciłem do yanosika. Nie był tak skuteczny, mało ludzi używało. No i na mediateku jakoś lepiej mi Yanosik gpsa łapał
@olson357: mim zdaniem nawigacja już jest dużo lep[sza i duży plus za ostrzeganie o korkach
Dzisiaj zauważyłem, że niedawno pobiłem osobisty, niechlubny rekord w #yanosik. Fakt, że nieco mi się spieszyło, ale tyle kilometrów i taka ocena? :-(
#motoryzacja
#motoryzacja
źródło: comment_19q2qH2kqBNQhMkiyy3StGwmIejw8Ws9.jpg
Pobierz- 1
@Trollunio: Hamowanie i przyspieszanie musi być brane pod uwagę i prawdopodobnie ruch na drodze. Powiedzmy, że jadę szybko zatłoczoną A4 to wyjdzie mi z 5,4 średnia na 170km. Jechałem raz wcześnie rano, ta sama trasa, pozwoliłem sobie na jeszcze wyższą prędkość. W rezultacie chyba 0 hamowania, ewentualnie redukcja i ocena 9.1 na koniec.
@Trollunio: Na grubo powiem Ci xD
- 2
#motoryzacja #yanosik #dvr #android
Używacie telefonów z andkiem jako kamery samochodowej? mniejszy kąt widzenia (to może jakieś soczewki z aliexpress?), ale jak i tak jadę z odpaloną nawigacją to coś może działać w tle. Pobrałem Yanosika, bo chciałem go używać tylko w tle, za mapę używam Automapę. Widzę, że też ma opcję kamery samochodowej. Jak go skonfigurować, żeby tylko działał jako komunikaty, bez mapy
Używacie telefonów z andkiem jako kamery samochodowej? mniejszy kąt widzenia (to może jakieś soczewki z aliexpress?), ale jak i tak jadę z odpaloną nawigacją to coś może działać w tle. Pobrałem Yanosika, bo chciałem go używać tylko w tle, za mapę używam Automapę. Widzę, że też ma opcję kamery samochodowej. Jak go skonfigurować, żeby tylko działał jako komunikaty, bez mapy
konto usunięte via Android
- 1
Jak uzuwam #yanosik to musze miec wlaczone Navi? Czy on wydaje ostrzezenia jak jade po prostu?
- 0
@MichalQ20: w jakim sensie wszystkie?
@betonkomorkowy jedziesz sobie droga A a suszą na drodze B z boku, to też będzie powiadomienie.
ej mirki, nawigacja z #yanosik dziala w miare ok?
- 0
@betonkomorkowy: tak, jest pływająca ikona i pokazuje alerty
@betonkomorkowy: po ostatniej aktualizacji nawi mega na plus, yanosik chyba posłuchał głosu ludu i ogarnął temat :p
- 746
Kto ruszając z domu włączył Yanosika? No ja. Komu wyświetliło się powiadomienie, że za 500 metrów na obwodnicy jest kontrola prędkości? No mi. Kto miał zwarcie w mózgu, nie zwolnił i dostał 200zł mandatu? Też ja.
#yanosik #motoryzacja #samochody #facepalm
#yanosik #motoryzacja #samochody #facepalm
- 295
@Promilus: brawo Ty, ja kiedyś miałem podwójne zwarcie w mózgu - na CB radio wołali, że suszo, Yanosik pokazał że suszo, a ja się dałem wysuszyć xD
- 123
konto usunięte via iOS
- 508
Daje sie złapac i zglaszam wam na yanosiku abyscie nie musieli zbierać punktów, mandatów ITD #yanosik #samochody #motoryzacja #chwalesie #pokazauto dajcie pare plusow na otarcie łez :( #bekaztransa
źródło: comment_VRJUioLDe93qBmqy7d2CIQmLitwNyIFW.jpg
Pobierz44
Yanosik wprowadza zmiany w wersji aplikacji dla iOS

Na użytkowników aplikacji Yanosik w systemie iOS czekają duże zmiany. Znany komunikator drogowy w Polsce nie tylko zmodyfikował swój wygląd, ale także wprowadził kolejne praktyczne dla kierowców funkcje.
z- 58
- #
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via iOS
- 14
@galaxie500: śmiechom nie ma końca XD
- 1
- 4
#yanosik czy żeby działało ostrzeganie o radarach trzeba w aplikacji ustawić trasę? Chciałbym zrobić tak, żeby Google Maps ustawić jako nawigację, a yanosika włączyć w tle tylko po to, żeby dawał ostrzeżenia o kontrolach/foto.
- 4
@wsciekly_klapek_zawadiaka: nie trzeba, wlaczasz w tle i będzie działać
@wsciekly_klapek_zawadiaka: w tle włącz janosika z samą mapą on będzie ostrzegać ~testowałem, ale wolę go bo on pokazuje ograniczenia prędkości a jak się zagadasz czy coś możesz przeoczyć jaki był znak, chyba, że 100% patrzysz na znaki.
- 4
Siemano, używacie smartfonów jako wideorejestratora (do samochodu)?
#yanosik #android #ios #niebieskiepaski #rozowepaski #motoryzacja Sorry za spamik tagami
#yanosik #android #ios #niebieskiepaski #rozowepaski #motoryzacja Sorry za spamik tagami
@cigolce nie
- 2
@cigolce: czasami tak. Testowałem na S7 kilka programów i w mojej opinii DailyRoads Voyager na tym telefonie działał najlepiej. Obecnie na S8 już rzadziej nagrywam, ale też się zdarza. W dzień wszystko nagra ładnie - i rejestrator i telefon, natomiast telefony maja w nocy tendencje do robienia flar (chyba tak się to nazywa) tam gdzie są źródła światła np latarnie itp.
- 2
#yanosik #bezpieczenstwo #it #niebezpiecznik #pytanie
Panowie ktoś próbuje zarejestrować się na Yanosiku na mojego maila. Pytanie, czy ktoś się pomylił w adresie, czy to jakaś podpucha? Boje się kliknąć w to usunięcie danych ?
Wołam @niebezpiecznik-pl
Panowie ktoś próbuje zarejestrować się na Yanosiku na mojego maila. Pytanie, czy ktoś się pomylił w adresie, czy to jakaś podpucha? Boje się kliknąć w to usunięcie danych ?
Wołam @niebezpiecznik-pl
źródło: comment_sZCMhREpV7rcZEXFb7fIfeTlcba3Npua.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 0
Komentarz usunięty przez autora
konto usunięte via Android
- 6
Zawsze, gdy stoi patrol policji przy drodze i suszy, klikam czerwoną łapkę w dół, bo lubię bezpieczeństwo. #yanosik #samochody #polskiedrogi #niepopularnaopinia
- 13
@mateolinho: Na szczęście jednorazowa łapka w dół nie odwołuje powiadomień innym użytkownikom :-)
- 15
@mateolinho: To po co jeździsz z yanosikiem?
- 1
#yanosik szuka non stop sygnału gps i nic, ma ktoś pomysł o co może chodzić?
- 3553
- 1383
@Joze: lepiej dmuchać na zimne hehe xD
konto usunięte via Android
- 1482
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

























Mirki jest opcja używania nawigacji z google maps i powiadomień z yanosika na #iphone ?