#anonimowemirkowyznania Nie mam kompletnie pomysłu gdzie iść na studia, myślałem nad fizjoterapią, ale chyba rzucę wszystko i pójdę do policji xd co sądzicie? #studia #wysryw
@AnonimoweMirkoWyznania na fizjoterapię albo do policji. Tak, zdecydowanie nie masz pomysłu, ale jak pójdziesz do policji, nie będziesz miał również godności
Nie żeby mirko prezentowało jakiś fantastyczny poziom, ale to co się o------a na głównej od kilku miesięcy to przechodzi już ludzkie pojęcie. Takiego festiwalu chlopskorozumizmu, polaryzacji społecznej oraz populizmu to tu chyba nigdy nie było. Komentarze na poziomie paździerzu z grupek pisowskich z 200+ plusami. Naprawdę polecam przeczytać ten artykuł i komentarze pod nim. Mam wrażenie jakby ktoś testował farmę trolli, bo aż nie mogę uwierzyć że to tak na serio.
@RychuiPeja: no bo lochy z biednych krajów Azji chcą się za wszelką cenę wyrwać z ich chlewu i polecą byle kogo kto mógłby ich stamtąd wyciągnąć ale nawet tam powoli się to zmienia
Ale mnie w-----a mówienie, że wsie są biedne, na Podlasiu WIĘKSZOŚĆ ludzi na WSIACH (nie w mieście, chociaż zarobki w budżetówce są takie same jak w dużych miastach typu Gdańsk, a ceny m.in mieszkań niższe) rywalizują ze sobą kto będzie miał więcej sprzętu, kto lepiej ozdobi dom na święta, wszędzie jest przepych, a ludzie mają taką zdolność kredytową, że zakup mieszkania to dla nich NIC, pobierają 50k z mleka za miesiąc
Update: Wzialem magiczna pigulke na obnizenie estro od endokrynologa I wyladowalem na OIOMIE XD Mialem podwyzszone kinaze (6000) i niewiedzieli ogolnie jak to leczyc XD cisnienie mi w------o do 183/96 Wyladowalem na neurologii nawet bo mysleli ze cos z mozgiem mam. Smieszne to zycie. Powiedzieli ze jestem "nietypowym przypadkiem"
Nie jestem super inteligentny, a bystry to jestem poniżej przeciętnej. Mam dysleksje, czasami piszę i gadam jakbym miał porażenie mózgowe, ale mam jedną cechę która jest moim przekleństwem jak i darem -> "intuicja".
Przez większość swojego życia nie ufałem swojej intuicji, "czułem" pewne rzeczy ale zawsze je jednocześnie bagatelizowałem jak i wyolbrzymiałem. Paradoks ale prawdziwy. Zawsze używałem swojego mózgu żeby sobie wmawiać, że pewne rzeczy nie są aż tak złe, że wyolbrzymiam, nie
Bardzo mnie uderzyło na przykład w jaki sposób Jobs określał, że jakieś urządzenie jest fajne albo nie. Po prostu macał prototypy. Intuicyjnie wiedział co jest zen (według niego) a co nie. U niego myślenie było wtórne.
Ja mam identycznie, ludzie, rzeczy, pomysły. Ja po prostu czuję a później dopiero zastanawiam sie dlaczego.
@AnonimoweMirkoWyznania: naczytałas się wykopu i ich teorii odnośnie kobiet, które, jak sama widzisz, nijak mają się do rzeczywistości ¯\_(ツ)_/¯ ergo wykopki coś radzą - rob odwrotnie
@Still22lvlCrock: Może z czasem przezwyczaisz sie do ludzi? Ja tak mialem w licbazie, wakacje glownie neetowalem wiec jak szkola wracal to podobnie reagowalem,absolutnie wy*ebany po poworcie,sily na obiad, do drzemki nie moglem sie zmusic,troche oklady na oczy pomagaly,stopniowo po 1h czy 2 troche stress ze mnie schodzil,czulem jak mi sie gałki oczne,kark rozluzniaja i azczynam zywo myslec
Strasznie denerwują mnie ludzie którzy śpiewają/rapują/grają na jakimś instrumencie na rynku w moim mieście. Idę sobie wieczorem z moim różowym na spacer i muszę słuchać wycia jakiegoś typa. Jak ktoś robi np pantomimę to mogę się odwrócić, tutaj jestem zmuszony słuchać #polska #goenowpis #muzyka #wysryw
@atm-Pa: nie przesadzaj. A jak faktycznie ktoś jest kiepski to nie wahaj się mu o tym powiedzieć ,żeby poszedł jeszcze poćwiczyć na chatę lub do lasu. Moja sąsiadka grała na flecie, bardzo wysoki poziom muzyczny, skończone wszystkie szczeble szkoły muzycznej i mi to w ogóle nie przeszkadzało.
Dla każdego conajmniej średnio ogarniętego człowieka jasne jest, że obecna sytuacja i pandemia #covid19 to nic innego jak pełzająca trzecia wojna światowa, w której #chiny użyły przeciw zachodowi (głównie USA) wirusa #sarscov2 jako broni biologicznej. Wystarczy zauważyć, kiedy cała ta pandemia się zaczęła - dziwnym trafem zbiegła się w czasie z wojną gospodarczą między USA a Chinami. Wszystko zaplanowane jest głównie na wyniszczenie gospodarcze zachodu i