konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ratollo: Opowiem inną sytuację:

Szpital Urysnów - onkologia tysiące ludzi od noworodka do 99 latka. 90 % z tych osób z wyrokiem śmierci. Strach przerażenie w oczach - dlaczego ja. Miedzy nimi mój tata ( rok 2006 - 2008 )

Tak ludzie chorują, ale nie tylko na jedną chorobę - bo mamę też niedawno straciłem - też nowotwór. Dwa tygodnie poźniej brat mamy - zakrzepica ( był niedawno po 3
  • Odpowiedz
@ratollo w swojej opowieści przedstawiłes przypadki ignorantów, życiowych. I tu szczepienie nie ma znaczenia, ale podejście do otaczającego świata. Osobiście mam nadzieję, że tak nie będzie, ale żeby nie było tak jak z obecną falą w Polsce. Na początku było, że ooo wschód szury, zaraz wszystkich zmiecie z planszy, a jak teraz widzisz odwróciło się. Ciężko coś oceniać, jeśli się jeszcze nie skończyło.
  • Odpowiedz
  • 14
A moze to FIA szykuje cos przeciwko Lewisowi za ten tekst o zmanipulowanym wyscigu?

Dlatego usuwaja wszystkie slady i Merc siedzi cicho może?

Przecież to jest poważne oskarzenie i zostawienie tego tekstu bez jakiegokolwiek reakcji, to bedzie blamaz i niebezpieczny precedens.

#f1 #wysryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@urwis69 ja mam nadzieje że teraz będą wszystkie incydenty z Mercedesami bardzo dokładnie analizować i nie będzie pobłażania dla nich bo Lewis zasłużył na reprymendę za mazepina i by go cofnęli a nie zrobili tego
  • Odpowiedz
@Frygus96: sama nie obchodzę halloween, bo ja ogólnie mało imprezowa jestem, ale dojebywanie się, że ktoś śmie być radosny i dobrze się bawić to xD

To czas do zadumy, do oddania szacunku zmarłym, do przemyśleń.Nie do płytkiego, bezsensownego, bezcelowego pajacowania.


no tak, bo w Polsce to wszystko trzeba obchodzić w zadumie, podniośle i ze smutkiem na ryjcu, przy flaszce wódy najlepiej. Taki klimat ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Frygus96: ale to Ty dzwonisz, niektorzy literalnie mają wyrąbane w polski kalendarz świąt i mogą chcieć robić zadumę o swoich zmarłych w każdy inny dzień a dziś bawić sie w Halloween i absolutnie nic CI do tego.
  • Odpowiedz
@30062018: ale czekaj typie, ty właśnie stwierdziłeś że coś wygrałeś, bo zobaczyłeś jakiegoś przegrywa? To wiesz że i tak już źle z tobą i nisko sie cenisz jak sie przyrównujesz do jakiś zer? Autentycznie mi cie szkoda teraz bo wiem że musisz być nie wiele wyżej od tego żenującego człowieka xD
  • Odpowiedz
Codziennie na wykopie widzę te same #teoriespiskowe o #fitfor55 - Unia wszystko zabierze, zabroni kupowania samochodów, podniesie ceny wszystkiego i zakaże własności prywatnej (you'll own nothing and you'll be happy, komunizm 2.0).

Nikt nikomu nic nie zabierze - bo my już w tym żyjemy i to faktycznie kochamy.

Ile osób kupuje płyty mając pod ręką usługi takie jak Spotify?
Ile osób kupuje wydania filmów mając Netflix?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@enten:

O Paanie. Kto Ci dobre, luksusowe auto za tyle wynajmie z ubezpieczeniem


To zadziałać może w przyszłości pod jednym warunkiem - samochody będą miały dłuższy okres eksploatacji. Jeśli Audi byłoby w stanie wyprodukować nowe A7 które nie zużyje się przez kilkanaście lat i byłoby dostępne tylko w formie takiego wynajmu, to całość może się skleić ekonomicznie i być
  • Odpowiedz