Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #euro2020 #niebieskiepaski #wysryw

Naprawde nie jestem w stanie zrozumiec dlaczego dziewczyny sa czasami tak plytkie. Sytuacja w pracy. Dwie dziewczyny zapraszaja mnie na piwo na jutro. Mowie, ze nie mam czasu, bo jest mecz, Polska o 21, wczesniej tez o 15 i 18 mecze. Chodz z nami bedzie lepiej, ciekawiej, a nie glupie mecze bedziesz ogladal (skoro je to nie interesuje tzn ze jest to z pewnoscia strata czasu). Mowie, ze nie, nie ma nawet takiej mozliwosci. Na co jedna z nich 35 lat do drugiej "aaa on jeszcze dzieciuch", ja 29 lat. Zawsze mnie to smieszy, tez tak macie? Musisz robic to co chce dziewczyna inaczej automatycznie jestes wrzucany do jakiejs grupy piwniczakow co zostana sami do konca zycia. Jakby to w sumie bylo zle. Jesli nie robisz tego co inni od razu jestes gorszy, zidiocialy, nienormalny. Ale siedzenie na tik-toku w wieku 35 lat jest bardzo dojrzale i dorosle :D ja jebe, przecietnosc ludzka mnie przeraza po prostu. Jak bardzo latwo idzie poznac charakter czlowieka po jednym zdaniu.
  • 99
@putabarca Któryś z Wykopków niedawno napisał mądrą rzecz, jeśli hobby faceta nie wiąże się z pozyskiwaniem funduszy to dla sporej grupy pań jest dziecinne.

Mimo że same w większości mają bardzo płytkie zainteresowania, ja pracując głównie w gronie pań to mam problem w wskazaniu zainteresowań koleżanek z pracy.

Gdy kwestia rozbija się o sport to zauważyłem że sporo pań toleruje jedynie siatkówkę.
@gory_wysokie: trafilem? czlowieku ja z roku na rok mam wieksza chec bycia singlem czy checi poszukania sobie zony. Nieprzecietna dziewczyna trafia sie 1 na 30. Moze ja tak tylko mam, ale wszedzie wokol mnie wszyscy robia to samo i kaza zyc jak oni, bo przeciez to jest fajniejsze i dzieki temu bede szczesliwszy. To jest tak samo jak z pytaniami w poniedzialek, czyli co robiles w weekend? Odpowiadam zazwyczaj, ze nic
@Opryskus69: ale ja nie zabiegam o to :D jestem singlem, bo mam tyle zainteresowan, ze zwyczajnie nie poswiecilbym jej wystarczajaco czasu i wiem, ze nie dalbym jej tego co oczekuje to po 1, po 2 sam nie bede sie do tego zmuszal i rezygnowal z innych rzeczy, bardziej interesujacych dla mnie, po 3 jak w cos wchodze to robie to na 100%, jesli wiem, ze nie zrobie tego na 100% to
@putabarca: po tym co mówisz, to domniemam, że ciężki z Ciebie przypadek. Masz swoje zainteresowania i nikt i nic nie może Ci przeszkadzać. Pewnie nie za bardzo idzie z Tobą pogadać, bo temat Cię nie interesuje w 100%, to w niego nie wchodzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nawet nie pomyślałeś, by wziąć te panienki gdzieś gdzie transmitują te mecze i miałbyś dwie pieczenie i może byś nawet
@Kowixx: bardziej chodzi mi o to co wczesniej napisalem, ze jedno zdanie okresla charakter, niepozornie, a jesli uwazasz, ze ogladanie filmikow jak ludzie rzucaja sie ciastem czy ktos komus odsuwa krzeslo, w wieku 35 lat jest dojrzale i dorosle to nie mamy o czym rozmawiac
@putabarca: uważam że spinanie się w stylu "nie wypada mi iść na zjeżdżalnie na basenie/obejrzenie głupiego filmu/zrobienie sobie generalnie czegoś co poprawi humor bo mam X lat" to głupota. Ty sobie oglądaj mecze jeśli ci to sprawia przyjemność, one niech sobie oglądają koty w necie ¯\_(ツ)_/¯ wystarczy wyjąć kija z dupy i dać żyć innym jak chcą, po co się denerwowac