Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Pocieszać Cię tutaj chyba raczej nikt nie będzie bo żeby to móc robić, to trzeba dotrzeć do źródła Twojego nastroju i przyczyny takiego podejścia do życia. Ale za to mogę Cię serdecznie namawiać do spotkania ze specjalistą - psychiatrą i jakkolwiek to może źle brzmi "wizyta u psychiatry czy psychologa" - to nie ma się czego wstydzić.
Dostaniesz pomoc, być może leki, które pozwolą Ci na początku ogarnąć się
  • Odpowiedz
siedzisz i myslisz ze moze lepiej pojsc do pracy bo przynajmiej sie cos dzieje ?


@sebek2307: Mysle ze jestes jedyna taka osoba.
No chyba ze praca to twoja pasja, hobby. I niemozesz tego robic w domu.

Co do pomyslu to jaki jest sens zeby komus placic za wakacje?
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Niebieski lvl 21
Z wyglądu 6-7/10 chociaż niestety wyglądam młodziej, staram się dbać o siebie, sporo zainteresowań, ludzie raczej mnie lubią.
Jak przełamać nieśmiałość w nawiązywaniu nowych z znajomości? Kompletnie nie umiem w smalltalk. Z nowo poznanymi kumplami jeszcze jakoś wychodzi bo zawsze się znajdzie wspólny temat i zero ciśnienia. Ale kobiet nie potrafię rozszyfrować D: Nie lubię być nachalny ani działać z desperacji, ale jednak nie potrafię zagadać do obcej
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytaj się rady tych dziewczyn, które są twoimi znajomymi i które ci się podobają. Każda zdradza sposób w jaki byś ją poderwał, a pytając się o to osób najbardziej podobnych do tych dziewczyn które lubisz strzelisz w dziesiątkę.
  • Odpowiedz
Jedną z absolutnie najgorszych rzeczy w CS'ie jest prowadzenie. Użerasz się cały czas z ludźmi, połowa się nie słucha, połowa dodaje swoje magiczne zagrania, a pretensje zawsze są i tak w kierunku IGL'a (często niewypowiedziane, ale są).
Polska jest idealnym przykładem jakie to jest bagno- nie mamy liderów, bo po prostu kto próbował, raczej się poddawał- bezsilność tej roli zabija motywację. Z tego miejsca pozdrawiam każdego IGL'a, bo wymaga to zdecydowanie czegoś
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vasos: Ja miałem okazję robić to pół-profesjonalnie i niestety, ale umocniło to moją opinie. Oglądając demka z TS'em wychodziło, że zawodnicy grali totalnie inaczej, niż treningowe założenia. A co do treningów właśnie- to też niezłe pole manewrowe- tydzień czasu ogarniacie granaty, a w meczu dwa orły i tak rzucają inne smoke. For fuck sake.

PS. Dlatego bardzo szanuję ludzi, którzy robią swoje i NIE 'GADAJĄ' W TRAKCIE MECZU, ale wypełniają
  • Odpowiedz
@dymk oj tak byczq. +1. Nigdy sam nie iglowałem bo wiem, że do tego trzeba mieć mega psychikę. Większość gram sobie random i RAZ, RAZ dosłownie trafiłem na igla z prawdziwego zdarzenia. Na ESEA. Ja p------e. Nuke. Zaczynamy po stronie terro. Typ każdemu dokładnie na początku rundy mówił co miał robić. A jak ktoś się nie posłuchał to niszczył go argumentami czemu padł jak ściera i czemu ma tego nie robić
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirona: Zaciekawił mnie Twój post, chociaż w sumie nic odkrywczego nie wnosi. Człowiek rodzi się z natury dobry. Jest to udowodnione, aczkolwiek jeżeli doświadcza zła nawet nieświadomego, jak np. odtrącenia przez rodziców wówczas sam zaczyna czynić zło. Faktycznie bije tutaj duży poziom empatii. Pokaż mi mordercę, poza fanatykami relogijnymi, który był w życiu szczęśliwy. Działa tutaj coś takiego jak zazdrość. Podkreślanie "bo inni mają lepiej"itp. Sobie przypomnijcie argumenty polskich złodziei
  • Odpowiedz
Kasjer obsługujący setki klientów każdego dnia - calm
Fryzjer, sprzedawca, kelner, taksówkarz itd obsługujący dziesiątki klientów każdego dnia - calm
Tłumy ludzi nad morzem i w górach - calm
Ludzie pracujący w fabrykach gdzie pracują setki, tysiące ludz - calm
Nauczyciel pracujący w szkole - ŚMIERTELNE NIEBEZPIECZEŃSTWO!!!!!
Konduktor w pociągu pracujący w zatłoczonych wagonach - calm
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Candy51: Polsat i TVN chwali się, że mają redakcje podzielone na pół lub nawet trzy części, każda z nich pracuje rotacyjnie i ludzie z różnych grup nie spotykają się.
  • Odpowiedz
@Candy51: Ja pracuje w dużym korpo i u nas wszędzie musisz nosić maskę poza biurem, co 2h dezynfekcja poszczególnych fragmentów biura typu klamki itd wraz z lista gdzie musi się wpisać osoba za to odpowiedzialna
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zbyt duże poczucie że nie sprostam obowiązującym standardom narzucanym nam przez społeczeństwo


Generalnie społeczeństwo ma Cie w dupie, więc te ich standardy jakie Ci narzucają powinieneś olać. Nie ma idealnej recepty na szczęśliwe życie, mając swoje problemy i możliwości można osiągnąć wiele i niewiele jednocześnie.

Jak u Ciebie z aktywnością fizyczną? Dodatkowo co z pracą, sytuacją finansową?

@TheGrowle:
  • Odpowiedz