Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Dobra, taki #wysryw pseudomotywacyjny na świętym tagu #przegryw. Mam parę z jedną Julką na #tinder, umawiamy się na spotkanie, zaczyna się wykręcać także zapewne będzie klasyka gatunku czyli ghost, ale ta sytuacja skłoniła mnie do przemyśleń i w połączeniu z wieczornym spacerkiem wyciągnąłem takie wnioski. Większość bab jest po prostu średnia, tuningują swoją twarz różnym mejkupem i tak widząc laske na tinderze widzicie jej najlepszą wersję (trzeba o tym zawsze pamiętać). Strasznie się te baby rozpuściły na tym tinderze, przebierają sobie w ofertach a spermiarze piszą, nie wiem gdzie oni siedzą i jak do nich dotrzeć. Chciałem tylko powiedzieć żebyście nie traktowali kobiet priorytetowo tylko bardziej jako dodatek do waszego życia. Bądźcie zarozumiałymi egoistami, gromadźcie zasoby, myślcie tylko o sobie i waszym szczęściu, rozwijajcie się, pracujcie nad sylwetką a baby traktujcie z góry i grajcie krótką piłkę. Wiem że łatwo powiedzieć, to nie jest proste, ale kto powiedział że będzie? Takie są zasady gry. Kobiety same zauważą, że jesteście coś warci i będą chciały się z wami wiązać, w końcu taki zarozumiały buc to miła odskocznia od spermiarza, który w sposób hurtowy nawala serduszka i komentarze na zasranym Instagramie.
Miłej nocy (σ ͜ʖσ)
P.S. locha chyba chciała tylko followa a niezły cyrk przy niej odstawiłem xd czuje się jak małpa w zoo
  • 23
  • Odpowiedz
Chciałem tylko powiedzieć żebyście nie traktowali kobiet priorytetowo tylko bardziej jako dodatek do waszego życia. Bądźcie zarozumiałymi egoistami, gromadźcie zasoby, myślcie tylko o sobie i waszym szczęściu, rozwijajcie się, pracujcie nad sylwetką a baby traktujcie z góry


@Onan_the_Barbarian: W tym fragmencie masz rację. A jednocześnie nie masz. Co z tego, że osiągniesz swoje cele skoro będziesz sam? W swoim domu, z samochodem w garażu, z wielkim tv na ścianie, super
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bronn: no i w tym momencie traktujesz już kobietę jako priorytet, bo nie masz się do kogo przytulić czy porozmawiać. Oczywiście że trzeba szukać, ale chodzi mi o to żeby kobiety widziały co tracą jeśli nie są z tobą. Tak na prawdę całe życie jesteśmy sami więc trzeba pracować na tyle by czuć się dobrze we własnym towarzystwie i nie musieć polegać na nikim innym.
  • Odpowiedz
chodzi mi o to żeby kobiety widziały co tracą jeśli nie są z tobą


@Onan_the_Barbarian: Poważnie? Kobieta będzie uważała, że coś traci mając dostęp do tindera, badoo, FB dating i masy innych portali na których na podstawie zdjęcia nogi, bez opisu, napisze do niej 500 mężczyzn w tydzień? :D
  • Odpowiedz
Tak na prawdę całe życie jesteśmy sami więc trzeba pracować na tyle by czuć się dobrze we własnym towarzystwie i nie musieć polegać na nikim innym.


@Onan_the_Barbarian: Jesteśmy sami idąc przez życie, sytuacje wyjątkowe tylko potwierdzają regułę. W pozostałej części nie masz racji. Pojedz sam (bez kobiety) na urlop i porównaj go później do urlopu z kobietą. Jeżeli nie zauważysz, że urlop z kobietą do której coś czujesz jest kilkukrotnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bronn: ja nie mówię że nie powinno się szukać kobiety, wiadomo że uczucie zakochania jest wspaniałe, nie wszyscy są tacy sami. Chodzi mi o podejście, nie traktować jako priorytet, tyle. Nie każe ci żyć w celibacie
  • Odpowiedz
ale one w końcu zrozumieją że to tak na prawdę fikcja, co im z tych lajków? Zresztą uroda przemija i prędzej czy później zaślepione kobiety obudzą się z ręką w nocniku


@Onan_the_Barbarian: Muszę powtórzyć poważnie? Znam kobiety, które są na takich aplikacjach kilka czy kilkanaście lat, miały ponad 1000 randek i szukają dalej, a lista ich wymagań się wydłuża. Powiem Ci jedno, takich kobiet będzie coraz więcej.
  • Odpowiedz
ja nie mówię że nie powinno się szukać kobiety, wiadomo że uczucie zakochania jest wspaniałe, nie wszyscy są tacy sami. Chodzi mi o podejście, nie traktować jako priorytet, tyle. Nie każe ci żyć w celibacie


@Onan_the_Barbarian: Celibat nie ma z tym nic wspólnego. Jeżeli będziesz traktowa kobiety jak rzeczy będą one tymi rzeczami, aż się zorientują co o nich myślisz i wtedy, albo odejdą, albo do maksimum Cię wykorzystają. Więc,
  • Odpowiedz
@Onan_the_Barbarian: Super. Jest tylko jedne problem, sami mężczyźni doprowadzają do tego, że takich kobiet jest i będzie coraz więcej. Liczących na ich ideał mężczyzny spotkany na aplikacji. W konsekwencji tych normalnych będzie coraz mniej. Jaki będą skutki dla mężczyzn nie muszę tłumaczyć.
  • Odpowiedz
stawiać się wyżej w hierarchii od nich


@Onan_the_Barbarian: W związku partnerskim opartym na wymianie usług ludzie są na równych poziomach. W związku opartym na miłości mężczyzna postawi wyżej od siebie kobietę, a kobieta mężczyznę. Jaką rolę ma spełniać kobieta w związku w którym mężczyzna stawia siebie na pierwszym miejscu?
  • Odpowiedz