Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Dobra, taki #wysryw pseudomotywacyjny na świętym tagu #przegryw. Mam parę z jedną Julką na #tinder, umawiamy się na spotkanie, zaczyna się wykręcać także zapewne będzie klasyka gatunku czyli ghost, ale ta sytuacja skłoniła mnie do przemyśleń i w połączeniu z wieczornym spacerkiem wyciągnąłem takie wnioski. Większość bab jest po prostu średnia, tuningują swoją twarz różnym mejkupem i tak widząc laske na tinderze widzicie jej najlepszą wersję (trzeba o tym zawsze pamiętać). Strasznie się te baby rozpuściły na tym tinderze, przebierają sobie w ofertach a spermiarze piszą, nie wiem gdzie oni siedzą i jak do nich dotrzeć. Chciałem tylko powiedzieć żebyście nie traktowali kobiet priorytetowo tylko bardziej jako dodatek do waszego życia. Bądźcie zarozumiałymi egoistami, gromadźcie zasoby, myślcie tylko o sobie i waszym szczęściu, rozwijajcie się, pracujcie nad sylwetką a baby traktujcie z góry i grajcie krótką piłkę. Wiem że łatwo powiedzieć, to nie jest proste, ale kto powiedział że będzie? Takie są zasady gry. Kobiety same zauważą, że jesteście coś warci i będą chciały się z wami wiązać, w końcu taki zarozumiały buc to miła odskocznia od spermiarza, który w sposób hurtowy nawala serduszka i komentarze na zasranym Instagramie.
Miłej nocy (σ ͜ʖσ)
P.S. locha chyba chciała tylko followa a niezły cyrk przy niej odstawiłem xd czuje się jak małpa w zoo
  • 23
Chciałem tylko powiedzieć żebyście nie traktowali kobiet priorytetowo tylko bardziej jako dodatek do waszego życia. Bądźcie zarozumiałymi egoistami, gromadźcie zasoby, myślcie tylko o sobie i waszym szczęściu, rozwijajcie się, pracujcie nad sylwetką a baby traktujcie z góry


@Onan_the_Barbarian: W tym fragmencie masz rację. A jednocześnie nie masz. Co z tego, że osiągniesz swoje cele skoro będziesz sam? W swoim domu, z samochodem w garażu, z wielkim tv na ścianie, super wykształcony
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bronn: no i w tym momencie traktujesz już kobietę jako priorytet, bo nie masz się do kogo przytulić czy porozmawiać. Oczywiście że trzeba szukać, ale chodzi mi o to żeby kobiety widziały co tracą jeśli nie są z tobą. Tak na prawdę całe życie jesteśmy sami więc trzeba pracować na tyle by czuć się dobrze we własnym towarzystwie i nie musieć polegać na nikim innym.
chodzi mi o to żeby kobiety widziały co tracą jeśli nie są z tobą


@Onan_the_Barbarian: Poważnie? Kobieta będzie uważała, że coś traci mając dostęp do tindera, badoo, FB dating i masy innych portali na których na podstawie zdjęcia nogi, bez opisu, napisze do niej 500 mężczyzn w tydzień? :D
Tak na prawdę całe życie jesteśmy sami więc trzeba pracować na tyle by czuć się dobrze we własnym towarzystwie i nie musieć polegać na nikim innym.


@Onan_the_Barbarian: Jesteśmy sami idąc przez życie, sytuacje wyjątkowe tylko potwierdzają regułę. W pozostałej części nie masz racji. Pojedz sam (bez kobiety) na urlop i porównaj go później do urlopu z kobietą. Jeżeli nie zauważysz, że urlop z kobietą do której coś czujesz jest kilkukrotnie lepszy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bronn: ja nie mówię że nie powinno się szukać kobiety, wiadomo że uczucie zakochania jest wspaniałe, nie wszyscy są tacy sami. Chodzi mi o podejście, nie traktować jako priorytet, tyle. Nie każe ci żyć w celibacie
ale one w końcu zrozumieją że to tak na prawdę fikcja, co im z tych lajków? Zresztą uroda przemija i prędzej czy później zaślepione kobiety obudzą się z ręką w nocniku


@Onan_the_Barbarian: Muszę powtórzyć poważnie? Znam kobiety, które są na takich aplikacjach kilka czy kilkanaście lat, miały ponad 1000 randek i szukają dalej, a lista ich wymagań się wydłuża. Powiem Ci jedno, takich kobiet będzie coraz więcej.
ja nie mówię że nie powinno się szukać kobiety, wiadomo że uczucie zakochania jest wspaniałe, nie wszyscy są tacy sami. Chodzi mi o podejście, nie traktować jako priorytet, tyle. Nie każe ci żyć w celibacie


@Onan_the_Barbarian: Celibat nie ma z tym nic wspólnego. Jeżeli będziesz traktowa kobiety jak rzeczy będą one tymi rzeczami, aż się zorientują co o nich myślisz i wtedy, albo odejdą, albo do maksimum Cię wykorzystają. Więc, jeżeli
@Onan_the_Barbarian: Super. Jest tylko jedne problem, sami mężczyźni doprowadzają do tego, że takich kobiet jest i będzie coraz więcej. Liczących na ich ideał mężczyzny spotkany na aplikacji. W konsekwencji tych normalnych będzie coraz mniej. Jaki będą skutki dla mężczyzn nie muszę tłumaczyć.
stawiać się wyżej w hierarchii od nich


@Onan_the_Barbarian: W związku partnerskim opartym na wymianie usług ludzie są na równych poziomach. W związku opartym na miłości mężczyzna postawi wyżej od siebie kobietę, a kobieta mężczyznę. Jaką rolę ma spełniać kobieta w związku w którym mężczyzna stawia siebie na pierwszym miejscu?
nie mówię o sytuacji gdy jesteś w związku z kobietą, zwracam się bardziej do singli, to nie jest porada małżeńska tylko wnioski do których sam doszedłem


@Onan_the_Barbarian: Doskonale rozumiem. Zwyczajnie patrzę kilka kroków w przód. Jeżeli chcesz mieć kobietę na raz czy FWB nie ma znaczenia jakie masz do niej podejście. Wystarczy wrzucić zdjęcie klaty, a nawet nie będzie trzeba kobietom tłumaczyć czego się oczekuje. Ale jak się szuka kobiety na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bronn: trzeba po prostu dobrze trafić i mieć szczęście. Też marzę o związku z kobietą gdzie oboje oddajemy się sobie i sobie ufamy i się szanujemy, ale oddawanie się na tak wstępnym etapie niekoniecznie może do tego doprowadzić.