Wpis z mikrobloga

Ostatnio mam myśli związane z zyciem i egzystencją człowieka. Mam dobrą, rozwojową prace, zarobki dobre, rodzine, przyjaciół, swoje 4 katy, ale co mnie najbardziej wkurza to to, że człowiek ciagle za czymś goni. #!$%@? się x lat żeby mieć super auto, dom, mieszkanie etc. często wszystko na kredyt. Co mi po tym, że będę bogaty jak za x lat to wszystko będzie guzik warte ? Przykład jak ten Passat ze zdjęcia. Kiedyś to facetom fjut się pocił, chłopcy nie mogli spać, a dziewczyny miały mokro, a przeciętny polaczek wsiadający do swojego rozpadającego się malucha patrząc na ten samochód na okładce gazety w kiosku dostawał #!$%@?( ok zaraz ktoś napisze, że to nie bmw czy lambo ale ja celowo dałem tej średniej klasy samochód bo nie mam na myśli bogactwa tylko po prostu godne życie na jakimś tam poziomie). Dalej jak sobie o tym wszystkim myśle, to mam ochotę rzucić wszystko, sprzedać co mam i ruszyć w świat z plecakiem, robiąc podpłomyki, spać w przyczepie i mieć w dupie cały ten materialny świat i wyścig szczurów. Pewnie po 3 miesiącach by mi takie życie nie pasowało, dlatego taka jest puenta, że człowiek całe życie szuka miodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wysrywzdupy #wysryw #feels #przemyslenia #przemysleniazdupy #passat #pieniadze #bogactwo #zycie #spoleczesnstwo #swiat #egzystencja #depresja
Pobierz Wannababcie - Ostatnio mam myśli związane z zyciem i egzystencją człowieka. Mam dobrą...
źródło: comment_1642702137cYWDimkZQMvGq1V4BUOZcQ.jpg
  • 5
#!$%@? mam 35 lat i nic nie osiągnąłem


@Wannababcie: Stary, jeśli będziemy porównywać rybę z małpą pod kątem wchodzenia na drzewo to całe życie będzie myślała że jest głupia. Jeśli mogę coś doradzić to nie porównuj się do innych, tylko do siebie. Dla przykładu ja potrafię przy fajce się zastanowić "jaki byłem pół roku temu" i dochodzę do tego że jak na siebie to dużo zrobiłem. No i uczę się codziennie
@Wannababcie: no bo może nie masz pasji?
Polecam bikepacking, siadasz na rower z minimalną ilością sprzętu, i mas Gps i trasę szutrową na kilka tysięcy km, bikepacking.com polecam mocno, życia ci braknie by to wszystko zjeździć,
Kto to wogule wymyślił że urlop to tylko z rodziną, samemu też możesz lub z kumplami,
Patrz na himalaistów lub na Dominika szmajde itd. Miesiąc lub dwa im życia nie zmieni a poczujesz że w