Wpis z mikrobloga

XDDDD Karta rasizmu i braku poczucia bezpieczeństwa w Polsce użyta

No tak, z tego co czytałem to jej stary najpierw wymusił pierwszeństwo (nie jest napisane przy jakiej prędkości, mógł naprawdę zagrozić czyjemuś życiu), potem pierwszy wyskoczył z mordą z auta, ale najważniejsze jest to że jej stary jest romem więc to było powodem ataku.

#vikigabor #afera #rasizm #polska #wypadek
michalxd21 - XDDDD Karta rasizmu i braku poczucia bezpieczeństwa w Polsce użyta

No t...

źródło: image

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@michalxd21: oni wyskakują z rasizmem, nawet jak przy samym wejściu do centrum handlowego wystawiają ich małego gowniaka do sikania i zwróci się im uwagę, że jest toaleta w środku.
Sam miałem taką sytuację kilkanaście lat temu. Dziecior szczał 2 metry od głównego wejścia pod ścianę i jeszcze matka go trzymała na rękach, żeby się gowniarz nie pomoczył. Ja im zwracam uwagę a głupia baba do mjie z ryjem, że jestem
  • Odpowiedz
@michalxd21: wszystko mi jedno czy to rom, murzyn, zolty, Apacz, Eskimos, ufo jak wyskakuje z ryjem to traktuje go jednakowo, #!$%@? mnie obchodzi jego kolor skóry ja #!$%@?ę xD wszyscy dzisiaj urażeni, rasizm itd xD idioci myślą, że świat kręci się wokół nich.
  • Odpowiedz
@michalxd21

XDDDD Karta rasizmu i braku poczucia bezpieczeństwa w Polsce użyta


No tak, z tego co czytałem to jej stary najpierw wymusił pierwszeństwo (nie jest napisane przy jakiej prędkości, mógł naprawdę zagrozić czyjemuś życiu), potem pierwszy wyskoczył z mordą z auta, ale najważniejsze jest to że jej stary jest romem więc to było powodem ataku.
  • Odpowiedz