@RPG-7: O kurde, to nieźle. Czyżby na poczet roszczeń? ʕʔ. Bo trochę mu się nazbierało, podejrzana praca żony jako asystentka, fundacja (coś nie śpieszy mu się z wyjaśnieniem przez 2 lata), a teraz praca dla fundacji, która dziwnym trafem nabyła 3 kamienice z afery reprywatyzacyjnej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak tam
#bitcoin widzimy się w #warszawa ?

Ten piatek, popołudnie (13:00 ?) Przed ministerstwem finansów.

#kryptowaluty #programowanie #programista15k #tor #wolnosc

Idziesz na protest podatków kryptowalut?

  • Nie, lubię podatki 14.2% (22)
  • Nie, lubię że komuś innemu rząd dojechać..ał 16.1% (25)
  • Poszedł bym ale za daleko 38.1% (59)
  • Poszedł bym ale brak czasu 15.5% (24)
  • Tak, idę :] 16.1% (25)

Oddanych głosów: 155

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach