Ten wnuczek, ten gospodarz - babuszka Maria Ilczenko wszystkich pamięta i zawsze tak samo cieszy się z wizyt. Mimo że przyjeżdżamy jej pomóc, czy to fizycznie, czy przywożąc produkty, to zawsze w pierwszej kolejności uwagę poświęca nam. Chętnie rozmawia, pyta co u nas, naszych babć i dziadków czy nawet podejmuje bieżące tematy, jak polityka.

#napromieniowani #ukraina #czarnobyl #wojna #rosja
Sweet-Jesus - Ten wnuczek, ten gospodarz - babuszka Maria Ilczenko wszystkich pamięta...
Czy po wyborach i wygranej PiS wróci zasadnicza służba wojskowa?
#codziennepytanieosluzbewojskowa

Czy ktokolwiek zadał to pytanie partii rządzącej? Temat nie istnieje w dyskusji publicznej a z moich źródeł wiem, że są takie plany. PiS nie chce zaczynać tej dyskusji obecnie, ponieważ wie, że zasadniczą służbą wojskową przegra wybory wśród młodych.

Pytam więc publicznie (i polecam pytać obecnie rządzących), czy po wygranej PiS wróci zasadnicza służba wojskowa? Jeżeli tak, to czy obejmie kobiety
@Lukardio: Janusza chyba wzięli na smycz Wipler z Memcenem bo przestał pisać te swoje zwyczajowe mądrości podlane dowodami anegdotycznymi i co jeden twitt i co jedno wystąpienie w TV to dosyć przemyślane i stargetowane na wyborców przekazy, albo dziad zgnuśniał albo Berkowicz czy inny kuc mu odcina internet i włączają tylko jak trzeba wrzucić coś w trybie kampanii
To, że szurlandia ma gwóźdź wbity w mózg wiadomo od dawna, krzyczą nam tutaj o bezinteresownej pomocy udzielanej Ukrainie przez Polskę. Bezinteresowna tłumoki to była pomoc udzielana przez zwykłych ludzi jeżdżących na granicę własnymi autami z artykułami pierwszej potrzeby zakupionymi za własne pieniądze. Wdzięczności za to Ukraina nam nie zapomni i żadne gierki polityczne tego nie zmienią. Każda inna pomoc w postaci uzbrojenia, paliwa, amunicji to czysty pragmatyzm i interes Polski. My
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@koniczynaxD: zastanawia mnie jaka według niego powinna być odpowiedź Polski na ten cyrk ze zbożem. Wpuścić trujące ziarno do kraju i pogrążyć naszych rolników? Nie reagować kiedy grozili nam pozwami i sugerowali, że spiskujemy z fiutinem? Może w ogóle przeprosić za wszelkie zaistniałe niedogodności i wypiąć dupę jeszcze bardziej, żeby kij od wideł wszedł nam jeszcze głębiej. Ciekawe co takiemu chodzi po głowie.
@BayzedMan: skup się teraz i przeczytaj to dokładnie.

Polska = NATO.
Ukraina = nie-NATO.

Atakowanie nie-NATO = głupie, ale może się udać.
Atakowanie NATO = rasija kaput.

Ja rozumiem, że siadły ci na banię te mega prześmieszne memy przedstawiające ruskich jako kreatury z ujemnym IQ. Ale uwierz mi, że oni bardzo dobrze zdają sobie sprawę z powyższych równań.