O co chodzi z tymi dronami niszczącymi flotę czarnomorską xD
Przecież to wygląda komicznie. Jest wielki statek, setki anten, jakieś talerze, jednym słowem wielki skaner. A tu płynie sobie motorówka (i to nie za szybko nawet), robi korekcje kursu po kilkadziesiąt stopni na niskiej prędkości, podpływa do burty i jeb - rosja ma kolejną łódź podwodną.
Oni nawet do tego nie strzelają i pewnie nie do końca wiedzą co w nich uderzyło
@Valhalla159: Nie znam się to się wypowiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Otóż przypuszczam, że czułość tej ruskiej technologii do wykrywania motorówek jest na gównianym poziomie, więc operator musi podkręcić ostrość (czyli obniżyć czułość) żeby w ogóle coś w tym szumie widzieć. I jak przypuszczam te motorówki są poniżej granicy szumu. Dziękuję za uwagę, teraz czekam na specjalistę, który mnie poprawi xD
Update

https://wykop.pl/ludzie/Lodyzlidla

-228
#stobanowdlaruskichonuc
-----------------------------------------------------
https://wykop.pl/ludzie/2fac

-229
#stobanowdlaruskichonuc
-----------------------------------------------------
https://wykop.pl/ludzie/Kabee

-230
#stobanowdlaruskichonuc
-----------------------------------------------------
https://wykop.pl/ludzie/ElonMuskKochamCie

-231
#stobanowdlaruskichonuc
-----------------------------------------------------

PS: Jeśli chcecie widzieć długość bana, pod kontem zbanowanego użytkownika, to polecam zainstalować styl od Deykun
https://wykop.pl/wpis/70308591/w-moim-user-skrypcie-ktory-koloruje-plusy-w-pulsuj

#wojna #ukraina #neuropa #polska #ruskieonuce #tangodown #stobanowdlaruskichonuc #stobanowdlaruskichonuc #ruskietrolle
Pobierz Lukardio -  Update

https://wykop.pl/ludzie/Lodyzlidla

-228
#stobanowdlaruskichonuc
...
źródło: 1
#rosja #wojna #ukraina #wojsko #polska #ciekawostki #borsuk #usa #himars #korea

Prezes PGZ był gościem Polskiego Rada, co tam ciekawego?

- ostatnio sporo wizyt w LM w USA;
- głównym tematem produkcja wyrzutni HIMARS
- byli tam konstruktorzy z WZE, MESKO, Pit-Radwar
- w Polsce będzie produkowana wyrzutnia HIMARS i rakiety do HIMARSa
- odbył się tam panel dotyczący absorbcji technologii przez PGZ
- podpisano już wiele umów z LM, ale jeszcze nie
Pobierz ArtBrut - #rosja #wojna #ukraina #wojsko #polska #ciekawostki #borsuk #usa #himars #k...
źródło: temp_file1576557502596388546
Koś wklejał Nowy Ład?

No to przypominam:

1. W Polsce żywności na rynek nie produkują gospodarstwa rodzinne a wielkotowarowe wielo (tysiac)hektarowe dzietżawy. Niektóre z nich znajdują się na Ukrainie.

2. W sytuacji "jeżeli będzie po wojnie na Ukrainie tak ..., to ...". Zastępowanie tego przez "na Ukrainie befxie tak ..., więc koniecznie tak ...", jest błedem żadanua początku.

3. "Nie, nie powiem, ale powiem..." to gówniarstwo, a nie analiza.

4. "Trzeba było,
#ukraina #rosja #niemcy #wojna
Coś o kolegach Brauna, Koriwna i spółki
(translated)

Wyciek komunikacji między Władimirem Sergienko, naturalizowanym obywatelem Niemiec, a „Aleksiejem”, podejrzanym o agenta FSB, pokazuje skalę rosyjskiej infiltracji partii Alternatywa dla Niemiec.

Ich „aktywne działania” obejmowały plan zatrzymania lub spowolnienia dostaw niemieckich czołgów podstawowych na Ukrainę za pomocą frywolnego sporu sądowego przeciwko rządowi niemieckiemu. Zatrudnienie prestiżowych prawników kosztowałoby tylko 93 000 dolarów, informuje The Insider.

W marcu Sergienko otrzymał od
@panzerfucker: nie ma nic o korwinie i braunie...

Wyciek komunikacji między naturalizowanym obywatelem Niemiec, Władimirem Sergienko, a podejrzanym agentem FSB o pseudonimie "Aleksiej" ujawnia skalę rosyjskiej infiltracji w partii Alternatywa dla Niemiec (AfD).
"Aktywne działania" między Sergienko a Aleksiejem miały na celu zatrzymanie lub spowolnienie dostaw niemieckich czołgów Leopard 2 na Ukrainę poprzez frywolny sporu sądowy przeciwko rządowi niemieckiemu.
W marcu AfD złożyła pozew do Federalnego Trybunału Konstytucyjnego mający na celu