Przecież to wygląda komicznie. Jest wielki statek, setki anten, jakieś talerze, jednym słowem wielki skaner. A tu płynie sobie motorówka (i to nie za szybko nawet), robi korekcje kursu po kilkadziesiąt stopni na niskiej prędkości, podpływa do burty i jeb - rosja ma kolejną łódź podwodną.
Oni nawet do tego nie strzelają i pewnie nie do końca wiedzą co w nich uderzyło
















![USA będą walczyć o Ukrainę? Wkrótce podpisanie umowy [ENG]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/c460a1e3c53be1e133c686c76bdb3c95ffccd40b3a1961778832240212686d76,w220h142.jpg)








Cena promocyjna, bo jest współfinansowana przez Morawieckiego ( ͡º ͜ʖ͡º)
#ukraina #wojna #bekazpisu