https://wykop.pl/ludzie/BlackRock

no i znowu multikonto @Gawol_1 który ciągle porusza się na tagach giełda i ukraina i stale wtrąca swoje słynne kombinacje zdań o ,,wdzięczności Ukrainców"

późniejsze jego multi
@Samuraj_ze_Spychowa
@romcio-paluszek

https://wykop.pl/wpis/72017183/141-stobanowdlaruskichonuc-wojna-ukr
https://wykop.pl/wpis/71761967/okragla-100-i-nasz-milusisnki-czyli-gawol-1-bo-nie

Za chwile usunie konto ale już screeny się robią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

-233
#stobanowdlaruskichonuc

-6379
#stobanowdlaprawakow
-------------------------------------------------------------
https://wykop.pl/ludzie/Danekk

-234
#stobanowdlaruskichonuc
-------------------------------------------------------------
https://wykop.pl/ludzie/BadSebastian

-235
#stobanowdlaruskichonuc
-------------------------------------------------------------
https://wykop.pl/ludzie/huncwot_

-236
#stobanowdlaruskichonuc
-------------------------------------------------------------

PS: Jeśli chcecie widzieć długość bana,
Pobierz Lukardio - https://wykop.pl/ludzie/BlackRock 

no i znowu multikonto  @Gawol1 który c...
źródło: Bez tytułu
Hejo, oto raport ISW na 6 sierpnia 2023 roku! Wielkie sorry, że wczoraj raport nie wyszedł no, ale miałem koszmarny dzień, zresztą wiele nie straciliście. Zachęcam do plusowania, wykopywania, sprawdzeniu oryginalnego raportu i potencjalnie do dawania datków!
----------------------------------------------------
Datki na mnie
Link do wołania
Strona z oryginałem
------------------------------------------------------
Najważniejsze informacje

-Siły ukraińskie uderzyły 4 sierpnia w rosyjski tankowiec za pomocą drona morskiego, co jest drugim ataku na rosyjskie statki na Morzu Czarnym
Pobierz Kagernak - Hejo, oto raport ISW na 6 sierpnia 2023 roku! Wielkie sorry, że wczoraj ra...
źródło: UkraineNoticetoMarinersAugust4%2C2023
@Hrabia_Vik: Chodzi nie najlepiej, ale gra się miodnie. Mimo wszystko walka w divinity original sin 2 była trochę bardziej przejrzysta i dynamiczna. Tutaj jest trochę bardziej sztywna i ograniczona przez system d&d. A poza tym to praktycznie każdy chce mi wskoczyć do łóżka. Ta drużyna to dosłownie banda nimfomanów i nimfomanek ( ͡º ͜ʖ͡º)
W Ukrainie 8,5 tys. żołnierzy wojsk powietrznodesantowych zostało rannych i po leczeniu wróciło na front lub w ogóle go nie opuszczało — powiedział dowodzący WDW gen. Michaił Teplinski. Nagranie z mową Teplinskiego zostało szybko usunięte ze stron rosyjskiego ministerstwa obrony

Nagranie z mową Teplinskiego zostało szybko usunięte ze stron rosyjskiego ministerstwa obrony. Dowódca nie ujawniał w niej liczby zabitych spadochroniarzy i tych, którzy zostali ranni na tyle poważnie, że nie wrócili już
@bombastick: Totalitarne kraje fałszują obraz rzeczywistości odcinek 6969.
W chinach np w jednej prowicji wciekła z strony rządowej informacja, że od początku 2020 roku ilość kremacji w całym regionie wzrosła o 78%, czyli przez 3 lata doświadczali tam nadmiarowych zgonów w tej ilości, ale przed światem pokazują jacy to oni sprawni w pandemii.
Bardzo dobrze, autorytarne kraiki same się rozpadają.
Ukraina będzie uważać Polskę za swojego bliskiego przyjaciela do końca działań wojennych, a następnie rozpocznie się rywalizacja między krajami, powiedział doradca szefa kancelarii prezydenta Ukrainy Mychajło Podolyak.

Znowu pojechali po calosci, Ukrainska wladza to w wiekszosci debile i w dyplomacji nie roznia sie od kacapow. Tesc sluzy na froncie i sa mega wdzieczni Polakom za wszystko i nawet mu i kolegom nic zlego w nasza strone przez glowe nie przechodzi, a wladza
on mowi dokladnie o ‘ ostrej ‘ obronie interesow wymieniajac Polske jako numer jeden i dopiero wtedy wspominajac o innych krajach. Tak odnosi sie to do rynkow zbytu i gospodarki


@Krulsalomon: dlatego polską racją stanu jest niedopuszczenie do wstąpienia Ukrainy do UE - bo w takim przypadku Ukraina zgarnia z 70% wszystkich dopłat unijnych, albo i lepiej.
Ukraina w NATO to inna sprawa, tu, jeśli nie będzie z tego powodu wojny,