@pogromca_indianin: Właściwa postawa polityka, gdy u nas politycy przyjmują pozycję w której przedstawiają polski interes nad ukraiński zjawiają się błazenmeny i łobełty czy inne qwerty jprw i zaczynają nam wmawiać, że to strona ukraińska ma rację a polscy rolnicy powinni najlepiej poumierac z głodu bo tam jest wojna a w ogóle to jest ruska propaganda wszystko.

Przypadek?
czy nie chciał przyjąć biletu?


@BiasedMonkey: Nie chce zostać ruskim, ale tak to właśnie wygląda. Problem zbierania ludzi z ulicy to już sprawa na Ukrainie znana. I nonstop pojawiają się nowe nagrania. Ostatnio nastąpiła też spora zmiana, bo nawet postronni ludzie wtrącają się i pomagają tym których próbują zawinąć. Pojawia się na Ukrainie opór społeczeństwa przed przymusowym poborem. Ostatnio jakiś gościu się boksował z jednym oficerem werbunkowym. A w innej sytuacji
takie sceny to na Ukrainie codzienność... w Doniecku i Ługansku.


@walenty-merkel: Nie wiem czemu ma służyć pisanie takich bredni. Każdy już wie że na Ukrainie zabiera się mężczyzn z ulic. I nawet sami Ukraińcy już otwarcie o tym mówią. Po co wy próbujecie manipulować w taki sposób to nie mogę tego pojąć. Wy jesteście bardziej proukraińscy niż sami Ukraińcy.
Obecnie w naszym kraju jest dużo osób w wieku poborowym którzy wolą tutaj być a nie walczyć o swój kraj. Czas z tym skończyć. Polska spokojnie stanie wystawić 300 000 Żołnierzy którzy będą wyposażeni i przeszkoleni u nas. Jest to realna liczba możliwa do wykonania. Nie są Polakami więc ich obowiązkiem jest walczyć o swój kraj. Wystarczy jeden podpis prezydenta żeby ich deportować. #wojna #ukraina #wojsko #rosja #polska
Wielki sukces dyplomacji #rosja #pdk na konferencji pokojowej w Arabii;

Wszystkie kraje uczestniczące w szczycie Arabii Saudyjskiej w sprawie Ukrainy osiągnęły porozumienie w kwestii poszanowania integralności terytorialnej Ukrainy. Podjęto również decyzję o utworzeniu grup roboczych do kluczowych tematów ukraińskiej formuły pokojowej 10 punktów.


Pozdrawiam @huncwot_ wiem że siedzisz już tu na multikoncie

#ukraina #wojna #swiat
@bombastick: Cały świat ich zablokuje i za 50 lat cofną się do ery kamienie łupanego. Z resztą i tak im się kończą surowce, także ich upadek jest nieunikniony. Najwyżej będą przodującym krajem w wypasaniu bydła itp.
Jeżeli Wam się wydaje, że pobór to kwestia tylko i wyłącznie kwestia autorytarnych państw jak Rosja czy Chiny albo znajdujących się w tragicznym położeniu jak Ukraina albo domena "faszystów" jak Memcem, to się mylicie XD

Tutaj np. emerytowany pułkownik US Marines i były strategiczny doradca dowództwa tej formacji postuluje wprowadzenie jakiejś formy poboru w USA. Nie powinno to w zasadzie nikogo dziwić. Świat staje się coraz mniej stabilny, a jest raczej niemożliwe,